Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon Modelleri

Cam balkon sektöründe hizmet veren firmamız sizlere, ısıcamlı cam balkon seçeneği de sunmaktadır. Hem estetik duruşu hem de işlevsellik bakımından normal bir cam balkondan ayrı olarak, balkon yaptırılan evin daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Isıcamlı cam balkon, siz kullanıcılara yalıtım konusunda, cam balkon sektöründe gelinen son aşama olarak, üst düzey konfor imkanı sunmaktadır. Cam balkon sistemlerinde, yalıtımın arttırılması için ilk kez mıknatıslı conta, özel uzunlukta kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanılmasıyla, cam balkon sistemlerinde bugüne kadar karşılaşılmış mekanik sorunlara çözüm olarak üretilen bu sistem, çok rahat bir şekilde, çok uzun yıllar bakım onarım istemeden çalışabilmesi sağlanmış ve uzun süreli garantisi verilmiştir.

Isıcamlı katlanır cam balkon Vizyon İzmir

Isıcamlı katlanır cam balkon Vizyon

Her Mevsim Balkon Keyfi

Tek camlı balkon sistemlerine göre, 5 kata kadar varan yalıtım imkanı sunabilen ısıcamlı cam balkon sistemleri, düşünüldüğü gibi, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla değil, doğru cam tercihi ve doğru parçalarla, yaz aylarında da serin bir balkon imkanı sunmaktadır. Bu sistemle, çok soğuk veya çok sıcak olan bölgelerde yaşayan ve sadece belirli koşullarda balkon keyfi yapabilen müşterilerimiz, iklim şartları ne olursa olsun, her gün her mevsim balkon kullanabilir hale gelmektedir. Ayrıca geniş balkon sahiplerinin çok sayıda olan kanatları için rüzgarlı havalarda hayat kurtaran paslanmaz parçaları ve kusursuz çalışan mekanizması ile rüzgar kilidi seçeneği de mevcuttur.

katlanır çiftcam cam arızaları

katlanır çift cam arızaları ve sonuçları

Isıcamlı Camlama Daha Fazla Güvenlik

5 kata kadar izolasyon sunan ısıcam, tek camlı sistemlere göre daha fazla yalıtım sunmaktadır. Cam balkon teknolojisinde gelinmiş son nokta olan bu sistem, kilit, teker ve esneklik konusunda da ileri düzey fırsatları sunmaktadır. Daha estetik bir tasarıma sahi olan kilit sistemi, kolay kullanım olanağı ve normal zincirli kilit sistemine göre, daha değişik sistemiyle çok daha güvenlidir. Ayrıca firmamızda ekstra bir bir seçenek olan, gömme kollu kilit seçeneğiyle de daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz.

ısıcamlı katlanan camlama

Isıcamlı katlanır firması

Daha Esnek ve Daha Dayanıklı Yapı

Cam balkon sistemleri genel özellikleri gereği, hava koşullarıyla sürekli etkileşim halinde olduklarından dolayı, bu şartlara sürekli dayanıklı olmak zorundadır. Bundan dolayı cam balkon sistemlerinde rulmanlar ve aksam parçaları paslanmaz özellikte olmalıdır. Firmamız bu şartların uzun süre garantisini vermektedir. Isıcamlı cam balkon tercihinde camın esnekliği konusunda da şüpheye düşülmemelidir. Balkonunuz hangi şekilde olursa olsun, ısıcam sistemi bulunduğu balkonun şeklini çok rahat alabilir. Özel tasarlanmış dikey profiliyle, farklı şekillerdeki balkonlara hiç şüphe duymadan uygulatabilirsiniz.