İzmir Panjur Şirketi | Fiyatları | Modelleri

Hedefini sadece kaliteli işleri mutlak müşteri memnuniyeti ile tamamlamak olarak belirlemiştir. İzmir panjur şirketi aradığınızda Zen… Fiyat kaygısı ile olmayacak işlerin peşinde zaman kaybetmemeyi ilke edinmiştir. İzmir Panjur , Alüminyum doğrama ve pvc kapı pencere sektöründe kazandığımız deneyimleri taahhüt işlerimizde değerlendirmeye özen gösteriyoruz.

izmir-panjur
İzmir panjur modelleri

Motorlu panjur, otomatik panjur, kumandalı panjur, makaralı panjur, butonlu panjur, dıştan takma kutu panjur, gizli panjur, alüminyum panjur, ithal panjur ve panjur sistemleri gibi kelimelerle aranılan konut tipi panjur işleriniz için çalışıyoruz.

İzmir panjur
İzmir panjur firması

Modern Bir Yapı Ürünü Panjur

Her işin hakkını vererek gereken standartlarda üretim ve montaj hizmeti veriyoruz. Montaj sonrası servis ihtiyacında en kısa zamanda karşılamaya dikkat ediyoruz. Motorlu panjur, kumandalı panjur, otomatik panjur ve alüminyum panjur işlerinde fırsat çözümlerimiz ve kaliteli ürünler ile çalışıyoruz. İstenilen detay ve ölçülerde panjur kutularını üretim planlamamızda sizin için geliştiriyoruz. Boardex kutu, köpük kutu, dıştan takma kutu ve monoblok kutu sistemlerini ihtiyacınıza bağlı olarak önerebiliyoruz.izmir-panjur

izmir motorlu panjur kutusu

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve ürünlerimizle tanışmak için bizi arayabilirsiniz.

Motorlu Panjur İzmir Firması

Firmamız, hedefini aranılan bir panjur firması olmak ve üzerine aldığı tüm işleri başarı ile tamamlamaya odaklanmıştır. Panjur ihtiyaca özel tasarlanıp bazı özellikleri tespit etmek gerekir. Öncelikle en üst kalite de panjur sistemlerini öneriyoruz. Daha sonra bütçeye uygun seçenekleri sunuyoruz.     

Becker panjur motorları
Becker panjur motor sistemleri                                                           

Motorlu sistemlerde, Somfy, Mosel ve Becker motorları incelemek için BECKER kelimesine tıklayınız. Tekli kumanda ve çoklu kumanda kontrol uygulamaları isteğe bağlı uygulanır. Panjur motoru ile elektrik tesisatının bağlantısını yetkili bir elektrikçinin yapması daha doğru olacaktır. Müşteriler bazen bağlantıyı panjur firmasının yapmasını istemektedirler. 

İzmir panjur firması
İzmir panjur firmaları

İzmir Panjur Sistemleri

Motorlu Panjur sistemleri, kutu detaylarına göre sınıflandırılmaktadır. Panjur, panjur kutusu, alüminyum lameller, ray dikme profilleri, panjur motoru ve aksesuarlardan oluşur. Firmamız alüminyum lamel ürünleri kullanıyoruz. Ral renklerinde ve ahşap desenli renklerde lamel seçilebiliyor. Motorlu, Motorlu Redüktörlü ve makaralı olmak üzere tercih edebilirsiniz. Motorlu sistemlerde hareketi sağlayan sistem, buton veya kumanda mekanizması ile olmaktadır.

İzmir motorlu panjur
İzmir motorlu panjur firmaları

İzmir Monoblok Panjur

Monoblok kutu malzemesi plastik pvc kutudur. Monoblok kutunun montajı, kutu payı düşüldükten sonra doğrama üzerine monte edilir ve doğrama ile birlikte yerine monte edilir. Panjur Estetik ve bütünsel bir görüntü verir. Pvc doğrama veya alüminyum doğrama ile aynı renklerde imal edilebilir. Kutu içinde iç bölüme bakan yüzüne strfor köpük monte edilebilir, ekstra ısı ve ses yalıtımı sağlar.

İzmir panjur atölyesi
İzmir panjur atölye

Monoblok Panjur Faydaları

Mevsim koşullarından kaynaklanan güneş sıcaklığı ve kışın soğuk iklim şartlarından evinizi korur.

Güvenlik kaygılarınıza etkin destek sağlar. Panjur fişek sürgü kilitleri emniyet sağlamaktadır.

Panjur Evin içinden dışarıya ısı kaybına engel olur.

Temizliği müdahale kapağı sayesinde çok rahattır.

Görsel bütünlük sağlar.

Ral renkleri ve laminasyon kaplama ahşap desenlerde seçilebilir.

panjur monoblok sistemleri

İzmir Dıştan Takma Panjur

İzmir dıştan takma panjur inşaatı tamamlanmış konutlar ve oturulan evlerde uygulanır. Yerinde takılı pencere ve kapılara uygulanır. Kutu iki şekilde takılabilir, kiriş üstü ve kolon kiriş altına takılabilir. Kutu alüminyum malzemedir. Panjur lamelleri alüminyumdur. Konforlu bir yaşamın vazgeçilmez ürünü motorlu ithal panjur.

Alüminyum motorlu panjur
Alüminyum otomatik panjur

Farklı renkleri binanızın rengine uygun seçebilirsiniz. Eski sistem plastik panjur kutusu ve plastik lameller kullanılabilir, ancak firma olarak alüminyum alüminyum ürünleri kullanıyoruz. Makaralı ve motorlu olarak hareket sistemi seçilebilir. Panjur işlerinize uyumlu pvc doğrama sistemleri için  PVC kelimesine tıklayınız.

İzmir panjur kutusu
İzmir panjur kutusu modelleri

Dıştan Takma  Panjur Faydaları

Güneşin yıpratıcı (ev eşyaları için) etkilerinden evimizi korur.

Yazın klima elektrik harcamalarını düşürür.

Kışın soğuklardan korur. Isınma giderleriniz düşer.

Ses ve gürültüyü engeller.

Güvenlik tedbirlerinden biri olarak düşünebiliriz. Panjur alt parçasına takılan gizli sensörler hırsızlığa karşı koruyucu görevi üstlenir.

Ral renkleri ve ahşap desenlerde seçilebilir.

İzmir otomatik panjur
İzmir otomatik panjur uygulamaları

İzmir Detay Gizli Panjur

İzmir detay gizli panjur, inşaatın devamı esnasında uygulanır. Duvarlar örüldükten sonra kutu yerleştirilir. Gizli kutu iki şekilde üretilebilir. Motorlu ve makaralı sistem seçilebilir. Panjur motorları olarak Becker, Somfy ve Mosel markalarını kullanıyoruz.

izmir panjur sistemleri fiyatları
izmir panjur sistemleri

1- Betopan veya boardex ile demir profillerden üretilen gizli kutu. Demir profilden kutu karkası oluşturulur ve betopan bu karkasın etrafına dönülür. İçten ve dıştan sıvanır. Böylece duvar ile bütünleşmiş kutu sistemi elde edilir.

2- Köpük (Strafor), modern ve yalıtım değerleri çok yüksek bir kutudur. İçerisi saç cubuklar ile döşenmiş üstü köpük kaplanmış bir kutu sistemidir. İç ve dış tarafları sıvanır.

Köpük panjur kutusu İzmir
Köpük panjur kutusu fiyatları İzmir

Gizli Kutu Detay  Panjur Faydaları

Panjur maliyeti bir miktar düşmektedir.

Binanız ile mükemmel bütünleşir.

Mevsimsel koşullardan korur.

Alttan müdahale kapağı ile sorunlar kolay çözülür.

Ral renkleri ve ahşap desenlerde seçilebilir.

İzmir panjur firmaları
panjur atölyesi

İzmir Otomatik Garaj Kepenk (Panjuru)

Konut garajları, iş yeri ve otoparkların girişlerinde kullanılır. Son yıllarda alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. İş yeri ve konut kepenkleri, çelik saç kepenk veya 77’lik alüminyum lamel kullanılmaktadır. Uzaktan kumandalı sistemler için mutlaka akü olarak da düşünebileceğimiz güç kaynağı kullanılmalıdır. Elektrik kesintilerinde sıkıntı yaşanmaması için. Uzaktan kumanda (genelde araç sayısı kadar kumanda veriyoruz) ile kullanmak pratiktir.

izmir otomatik motorlu garaj kepengi
izmir otomatik motorlu garaj kepengi 2020 fiyatları

Otomatik Garaj Kepenk (Panjur) Faydaları

Araçlarınızı güneş yanığı ve diğer sorunlardan korur.

Düz lameller olduğu gibi gözenekli çelik lameller de mevcuttur.

Güç kaynağı kullanılmalıdır. Redüktör kolun uygulanması gerekir.

otomatik panjur motorları
otomatik kumandalı panjur motorları

Ral ve ahşap desenlerde seçilebilir.

Hırsızlık olaylarına engel olur veya caydırıcı etki yapar.

Mevsim şartlarının olumsuz etkilerinden aracınızı veya emtiaları korur.

Uzaktan kumandalı sistemler.

İzmir otomatik garaj kapısı
İzmir otomatik garaj kapısı 2020 fiyatları

Garaj kepenk panjur sistemleri ile garaja rahat giriş çıkış yapabilirsiniz. Ayrıca gerek araçlarınız gerekse tamir alet ve edavatlarınızı muhafaza edebilirsiniz. Firma olarak güç tasarrufunu mutlaka taktırınız. Ayrıca redüktör kolu taktırmanız ekstra fayda sağlayabilir.

Gizli panjur kutusu İzmir
Gizli motorlu panjur kutusu İzmir
Somfy Panjur Motorları

Panjurlarınızın hızını kontrol edin

Motor, panjuru korumak için nazikçe çalışır ve durur. İki hızlı bu motor, ihtiyacınıza uygun şekilde hızlı ya da yavaş çalışabilir.

otomatik panjur İzmir atölyesi
otomatik panjur üretici atölyesi

Panjurlarınızı koruyun

Herhangi bir engel ya da buz olması halinde motor, panjurlarınızı korumak için kendini kapatır.

Tamamen güvenli

S&SO RS100 motor, beş yıl garantilidir. Panjurunuzu korur ve ömrünü uzatır.

50 yıllık inovasyon

panjur bakımı

Krank kolu kullanımına son veren ilk panjur motorundan tutun da akıllı ev sistemlerine kadar, Somfy, son 50 yıldır dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kullanıcının hayatlarını kolaylaştırıyor. Her gün, geleceğin evini daha konforlu ve daha güvenli şekilde sizler için, sizinle birlikte tasarlıyoruz. Yaşamınızı daha güzel hale getiren yeni, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

kış bahçesi panjur
kış bahçesi motorlu panjur

İzmir ilinde hizmet verdiğimiz bölgeler;

İzmir Panjur işlerimiz, İzmir Çeşme, İzmir Urla, İzmir Karaburun, İzmir Güzelbahçe, İzmir Seferihisar, İzmir Narlıdere, İzmir Balçova, İzmir Karabağlar, İzmir Konak, İzmir Gaziemir, İzmir Menderes, İzmir Torbalı, İzmir Selçuk, İzmir Ödemiş, İzmir Tire, İzmir Buca, İzmir Kemalpaşa, İzmir Bornova, İzmir Bayraklı, İzmir Karşıyaka, İzmir Çiğli, İzmir Menemen, İzmir Foça, İzmir Aliağa, İzmir Dikili, İzmir Bergama….

izmir panjur motor çeşitleri
İzmir panjur görselleri

Ege bölgesi ve çevre illerde panjur hizmetimiz başlamıştır. İhtiyacınız cam balkon ise lütfen linke tıklayınız; https://zencambalkon.com/cam-balkon-izmir/

Balıkesir otomatik panjur, Uşak motorlu panjur, Kütahya motorlu panjur, Muğla motorlu panjur, Denizli panjur, İzmir Panjur işlerinde ithal panjur ürünleri ile sorunsuz işler…