Dıştan Takma Kutulu Panjur İzmir

Dıştan Takma Kutulu Panjur İzmir Firması | İzmir | Panjur

Isıcamlı katlanır cam balkon Vizyon İzmir seçenekleri ile projeleriniz için uygun tip ve renkte panjur uygulamaları. Panjur 5 kelime ile basitçe ifade edilse dahi altında çok daha fazla detayları içermektedir. İnşaat aşamasında veya mevcut kapı pencerelerin önüne panjur takılması durumunda önümüze kutu detayları çıkacaktır. Dıştan Takma Kutulu Panjur İzmir firması olarak Zenpanjur çözüm merkezidir.

Dıştan takma panjur kutusu İzmir
Dıştan takma panjur kutusu renkleri İzmir

Dıştan Takma Panjur Kutusu

İthal panjur kutusu, ithal alüminyum panjur kutusu ve dıştan takma alüminyum panjur kutusu olarak da adlandırılır. Duvar üstüne montajı yapılır. Böylece gün ışığı korunmuş olur ve ev içi ışık karartılmamış olur. Müdahalesi kolay ve pratiktir. Panjur lamelleri ile uyumlu Ral renklerine boyanabilir. Ahşap desenlerde panjur kutusu takılabilir.

dıştan takma panjur kutusu
dıştan takma alüminyum panjur kutusu

 

Eksiz düz olması ile kutu içerisine su, toz, kir girmesi imkansızdır. Böylece uzun ömürlü bir ürün elde edilmiş olur. Panjur kutusu yükseklik değerlerine göre farklı ebatlarda üretilmiştir. Kapı panjur kutuları 25 cm’den başlar 35 cm’e kadar çıkar. Pencere panjur kutuları ise daha küçük ebatlarda dır. Bazen montajı zor durumlarda dıştan takma panjur kutusu kolon içerisine takılabilir.

Dıştan takma ithal alüminyum panjur kutusu
Dıştan takma ithal alüminyum panjur kutusu

Hazır dıştan takma panjur kutusu, 2020 dıştan takma panjur kutusu fiyatları, Dıştan takma panjur kutu renkleri, Dıştan takma ithal panjur renkleri, Dıştan takma panjur kutusu renkleri, dıştan takma alüminyum panjur, demonte 2020 dıştan takma panjur kutusu fiyatları, demonte dıştan takma panjur kutu renkleri, demonte dıştan takma ithal panjur renkleri, demonte dıştan takma panjur kutusu renkleri, demonte dıştan takma alüminyum panjur, dıştan takma panjur kutu fiyatları.

Becker panjur motoru
Becker ithal panjur motoru

Dıştan takma panjur kutusu 2020 fiyatları, dıştan takma ithal alüminyum panjur kutu fiyatları, dıştan takma ithal panjur kutusu 2020 metre fiyatları, dıştan takma ithal panjur kutusu metrekare fiyatları, dıştan takma ithal panjur kutusu 2020 metrekare fiyatları, dıştan takma ithal alüminyum panjur kutusu metrekare fiyatları, dıştan takma ithal alüminyum panjur kutusu 2020 metrekare fiyatları, dıştan takma panjur kutu çeşitleri,

dıştan takma panjur kutusu
dıştan takma panjur kutusu firmaları

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir kış bahçesi telefon
izmir kış bahçesi telefon
TIKLA ARA - KEŞİF İSTE