Loading

wait a moment

Cam Balkon İzmir

Cam Balkon İzmir Fiyatları| Modelleri | İzmir Fiyatları

Katlanır sistemleri, balkonların en popüler ürünü. Firmamız kaliteli ürünlerin imalat ve montaj hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sadece marka değeri olan sistemlerin satışını gerçekleştirmektedir. Asaş , Cam Balkon İzmir ve Gold seri ürünleri ile taleplerinize hazırız. 8 mm – 10 mm ve çift camlı balkon ürünlerimiz renk seçenekleri ile sizleri bekliyor. İzmir ısı camlı katlanır ve İzmir sürmeli sistemleri taleplerinize estetik ve dayanıklı ürünler ile hizmet veriyoruz. Yeni ürünlerimiz ile balkon katlamalı sistemleri faaliyetlerine devam ediyoruz. Cam balkon İzmir fiyatları birincil öncelik olmamalıdır. İzmir ve ilçelerine montaj ve ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Faaliyet konularımız;

1- İzmir Katlanır cam balkon

2- Kış Bahçesi camlama sistemleri

3- Isıcamlı katlanır cam balkon

4- Sürgülü camlama sistemleri

cam balkon izmir fiyatları

Cam Balkon İzmir Katlanır Sistemleri

Katlamalı sistemler balkonlarımızın koruyucu kahramanları…Ancak beklentilerin çok yüksek olması tüketici ile uygulayıcı firma arasında bazı sorunlar oluşturmaktadır. Oluşan sorunlar ve cevapları;

izmir balkon camlama modelleri
izmir balkon camlama fiyat

Cam Balkon İzmir Sorunları

Balkonum montajı bitti ama su aldı, evet sistem su alabilir ancak damlalıklı kasa kullanılmış ise sızan sular su tahliye oluklarından dışarıya tahliye edilir. Hiç bir firma %100 su almama garantisi veremez. Kasa altlarına eksik silikon çekilmesi, balkon parapetlerindeki çatlaklar ve terazide takılmayan sistemden içeriye su alabilir.

zmir cam balkon fiyatı
katlanır camlama sistemleri

cam balkona perde takamıyorumevet işin başında perde ile alakalı konuşmadan sözleşme imzaladı iseniz artık iş işten geçti. Sadece her bir,

panelin üzerine pliseli perde veya jaluzi taktırabilir siniz. Perde profili 8 cm genişliğinde özel bir malzemedir. Öncelik her zaman perde profilin düşünülmesi olmalıdır. Stor perde ve zebra sistemleri takmak için en az 8 cm genişliğinde bir alana ihtiyaç vardır.

izmir cam balkon 2018 fiyatları
2018 fiyatları

Katlamalı ürünler eskisi gibi rahat çalışmıyorbalkon camlama sistemleri de 2 ayda bir bakım ister. Korkmayın bu bakım basit bir işlemdir. Çeşitli markalarda bulabileceğiniz pas sökücüler ( sektör olarak wd-40 adını kullanıyor) ile rulman tekerlekleri yağlayınız. Ray kasa içini temizleyiniz. 

izmir cam balkon fiyatları
füme renkli balkon

Koyu renkli cam taktırdım ancak (bazı müşteriler genellikle füme rengine, koyu yada siyah demektedirler) içerisi gözüküyor, evet balkon camlama  renkleri içerisinde en koyu renk füme’dir. Dışarıdan içerisinin görülmesi olayını detaylı inceleyelim. Balkonun gün ışığına olan yönü önemlidir. Güneye bakan balkonlar da füme  bile daha açık renk olarak görülecektir. Ayna hariç içerisini göstermeyen ürün yoktur. Kumlama veya buzlu desenler bile silüet olarak göstermektedir. Aynı renk ile kapatılan iki balkon, yönlerine, bina rengine, balkondaki eşyaların rengine ve kat yüksekliğine göre gözümüze farklı tonlarda gözükecektir. Burada ek bilgi olarak vermemiz gereken özel bir füme cinsidir(taşıtlar da kullanılan). Oldukça koyu olan bu füme cinsi dışarıdan göstermeyen özelliğe sahiptir. Ancak akşam lamba ışığında silüet olarak görülmek mümkündür.

cam balkon İzmir
izmir camlama

 Doğal gaz taktırdım baca ve menfez delikleri için aradım firma ücret istediciddi sorunların başında geliyor. Uygulayıcı firma %15 kar elde edebilmek amacı ile piyasa koşullarında iş alma kaygısı ile işinizi aldı, herhangi bir sorun yok her şey çok güzel başladı ve bitti. Siz firmayı aradınız bu durumu bildirdiniz. Firma ücret istedi, sizde müşterinizim bize ayrıcalık gösterin dediniz. SORUN ORTAYA ÇIKTI… Şimdi sonradan yapılacak böyle bir işlemin maliyetine bakalım. 

 

cam balkon izmir fiyatları

 

cam balkon izmir                                                                                           

 Cam Balkon İzmir Baca ve Menfez Deliği Sorunları

Baca ve menfez delikleri birbirinden en uzak mesafelere takılmak zorundadır. Ölçülerin 55 cm x 200 cm olduğunu varsayalım. 2 m2 füme temperli 180,-TL (nakliye montaj hariç, sadece firmanın alışı), 2 adet (baca ve menfez) delik açılması 50,-TL’dir. Toplam 230,-TL sadece malzeme maliyeti. İşcilik ve mazot giderleri (tabi bu arada yapılamayan montaj işin içerisine koymuyoruz) 150,-TL. Firmaya toplam maliyeti 380,-TL işte sorun burada. Evet firma sizden bu ücreti almaz ise sürdürülebilir ticari ve servis faaliyetlerini yerine getiremez.

cam balkon notları
cam balkon bilgileri

Cam Balkon İzmir Cam Filmi Sorunları

 filim kaplatabilir miyim? Evet kaplatabilirsiniz (çektirebilirsiniz).

balkon camlama modelleri izmir
balkon camlama sistemi izmir

Ekip montajı yaptı silikonları çekti ve bize bir kaç gün kullanmayın dedi. Ancak biz sistemi kontrol etmek için açıp kapadık, silikonlar açıldı, Evet en çok yaşanan problemlerin başında gelen sorun. Kurumadan açıp kaparsanız duvar (mermer) ile sistem arasında çekili taze ve yeni olan mastik artık özelliğini kaybedecektir.

izmir cam balkon fiyatları
cam balkon izmir

Sisteme sineklik taktırabilir miyim, çok sıkıntılı konulardan biri sineklik ürünlerinin takılması…Bu sorunuza iki noktadan değerlendirelim. Katlanır camlama sistemine sineklik takmayı düşünüyorsanız; sistem genişliği 120 cm’i aşmadığı durumlarda dışarıya kutu dönülerek üzerine sineklik takılır.Ancak sürgülü sistemlerde sineklik takılsa bile tam randıman vermez. Sineklik düşünüyor iseniz keşif esnasında mutlaka belirtiniz.

cam balkon izmir

Cam Balkon İzmir Katlanır Sistemleri

1-Ray profiller içerisinde hareketli içeri katlanabilen 8 mm temperli paneller.

2-Panellerin hareketini sağlayan çelik milli rulman tekerlekler (8 adet rulman teker kullanılır).

3-Panellerin arasına takılan alüminyum çıtalar (kıl fitilli).

4-Su tahliyesine imkan veren damlalıklı kasa alt profili.

vizyon cam balkon izmir

5-Üst taşıyıcı ray kasa profili.

6-Gerektiğinde (ölçü farklarında) uygulanan ayar profili.

7-Montajdan sonra perde takılmasına imkan veren perde ayar profili.

8-Çocuk emniyet kilidi.

9-İçeriye doğru katlanıp toplanan kanatları sabitleyen stoplama aparatı.

izmir cam balkon sistemleri

10-Orijinal ham madde aksesuarlar.

11-Kaliteli izolasyon silikonize mastik kullanımı.

12-İşinde uzman personel.

13-Firma ciddiyeti ve servis imkanı.

14-Anahtarlı kilit takabilme imkanı

cam balkon izmir

15-Kullanılan renkler, Şeffaf, füme, bronz, mavi ve yeşil renk 8 mm ve 10 mm uygulanabilir.

16-Naturel renk standart, beyaz, bronz ve Ral renklerinde alüminyum boyanabilir.

17-Ahşap desenli alüminyum pergola altlarına uyum sağlar.

18-Balkon camlama suyu %100 kesmez (sızan suları tahliye eder).

Kış bahçesi işleriniz için BURAYA tıklayabilirsiniz.

izmir cam balkon

izmir camlama firması

İzmir Sürgülü Cam Balkon

Mekanlarda ve işletmelerde genellikle eşiksiz sürgülü sistem tercih edilmektedir. Sürmeli sistemlerin emniyeti için üst kasaya özel teker takılmalıdır. Sızdırmazlık 8 ve 10 mm’ler de %3 hava ve ses kaybı olmaktadır. Ancak ısı camlı sürmeli sistemlerinde sızdırmazlık %100’dür. Linea Rossa sürgülü ürünlerini gönül rahatlığı ile önerebiliriz.

Cam balkon İzmir modeli

İzmir Sürgülü Sistemleri

1-Cam balkon İzmir eşikli sürme kasa profili ve eşiksiz sürme kasa profili kullanılır.

2-Sürme kanat profilleri 8 mm ve 10 mm olarak seçilebilir.

3-Alüminyum conta çıtaları tek yönlü (kalın kıl fitilli) veya çift yönlü kenetli sistem kullanılır.

cam balkon izmir kış bahçesi

4-Eşit hareketli panellerinden bir adeti sabit kalır.

5-Sonsuz kanat imkanı vardır (kasalar eklenerek).

6-Sürgülü modellerde Sağa ve sola açılım uygulanabilir.

7-Ortada birleşen sağa ve sola açılım imkanı vardır.

8-Kanatları kilitleme basma kilit sistemi (içeriden kilitlenebilen) kullanılır.

9-İçeriden ve dışarıdan kilitlenebilen Fotosel sürme kilit sistemi takılabilir.

10-Başlangıç kanadına çift yönlü D kol, H kol veya topuz kol takılmaktadır.

vizyon katlanır cam balkon

11-Anahtarlı kilit takılabilir.

12-Şeffaf, füme, bronz, mavi ve yeşil renk 8 mm ve 10 mm uygulanabilir.

13-Naturel renk standart, beyaz, bronz ve Ral renklerinde alüminyum boyanabilir.

14-Ahşap desenli alüminyum pergola altlarına uyum sağlar.

15-Cam balkon İzmir suyu %100 kesmez (sızan suları tahliye eder).

izmir winsa katlanır cam balkon atölye
cam balkon izmir atölye
cam balkon İzmir
cam balkon izmir camlama
cam balkon izmir

Cam Balkon İzmir Fiyatları

Fiyatları etkileyen unsurları sırasıyla değerlendirelim;

# cam balkon İzmir cam renkleri : Şeffaf en ekonomik cam rengidir. Füme ve bronz m2’de %20 daha pahalıdır. Mavi ve yeşil şeffaf renge göre m2’de %30 daha pahalıdır. Bir örnek vermek gerekirse, naturel rengi alüminyum profilleri ile şeffaf  m2 fiyatı 200,-TL iken, füme renkli 240,-TL/m2’dir. Burada hesaplamasını yaptığımız sistem tam dolu A plus bir üründür.

# cam balkon İzmir alüminyum profil renkleri : Başlangıç rengi Naturel renktir. Bronz ve beyaz alüminyum M2’de %5 fiyat farkı getirmektedir. Ral renkleri fırın boya seçenekleri M2’de %10 fiyat farkı oluşturmaktadır. Ahşap desenli baskı boyalarda fiyat farkı M2’de %20’dir.

izmir cam balkon alüminyum
alüminyum renkleri

# cam balkon izmir alüminyum profilleri et kalınlığı : Kullanılan alüminyum profillerin duvar kalınlıkları ağırlığı etkileyecektir. Bu durum fiyatları etkiler ve de et kalınlığı dayanıklılık unsurudur.

Asaş katlanır camlama
Asaş cam balkon

# cam balkon izmir aksesuarlar : Aksesuarlar sistemi çalıştıran bir araya getiren ve sistemi tamamlayan unsurlardır. Aksesuarlar plastik malzemeler, zincir ip, kıl fitil ve tekerleklerden oluşur. Döküm ve çelik olmak üzere 2 çeşit tekerlek vardır. Aksesuar kalitesi sistem fiyatına etki edecektir.

izmir cam balkon

# cam balkon izmir cam Kalınlığı :  sistemlerde genelde 8 mm temperli kullanılır. Ancak bazı özel durumlarda (230 cm.’yi aşan yüksekliklerde) 10 mm kullanıldığı olmaktadır. Bazı illerde 160 cm. altı ölçülerde ( ki bu ölçüde yüksekliği 140 cm’e düşmektedir.) 6 mm temperli dahi kullanılmaktadır. 10 mm farkı M2’de ortalama %20 fiyat farkı getirmektedir. Cam ürünleri ile alakalı lütfen CAM kelimesine tıklayınız.

izmir cam balkon perde fiyatları
cam balkon izmir perde modelleri

Cam Balkon İzmir Yardımcı Profilleri

# cam balkon izmir yardımcı Malzemeler : Yardımcı malzemeden anladığımız, 40×50 kutu, 50×95 kutu, 40×20 kutu veya 40×40 alüminyum kutu. 20×20 köşebent, 20×40 köşebent, 20×60 köşebent, 20×80 köşebent veya 29×100 gibi köşebentler dir. Sistemin oturması için gereken pay minumum 6,5 cm’dir. Balkon mermerinde bu pay olmadığı zamanlarda balkon parapetinin iç yüzeyine gereken ebatlarda alüminyum kutu döneriz. Yükseklik ölçü farklarında veya yatay kolon terazi kaçıklıklarında köşebent kullanırız. Tüm bu unsurlar fiyatları etkileyecektir.

# cam balkon izmir perde Ayar Profili : Kanat çıkışı ray kasanın sıfıra yakın bölgesinden katlanmaktadır. Bu sebeple eğer perde takılacak ise perde ayar profili takılmalıdır.

izmir cam balkon perde profili
pliseli perde fiyatları

cam balkon izmir ayar Profili : Ayar profili daha çok tavan da oluşan ölçü dengesizliklerinde kullanılır.

cam balkon izmir diğer Malzemeler : Mermer, küpeşte veya duvar örümü gibi unsurlar fiyatı değiştirecektir.

İzmir Cam Balkon Markalarımız

Firma olarak vizyon seri camlama kullanmayı seçtik. Kalitesi ve tasarım üstünlükleri ile bir adım önde olmayı becerebilen Vizyon markası bize de güç katmaktadır.

Vizyon Sürgülü Camlama Sistemleri

SCS – D Isıcamlı Sürme Sistemi

Mekanlarınızın daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem sadece yatay olarak hareket ederek size mekanlarınızı daha çekici hale getiriyor. Alt kanada takılan tekerlekler kanatların sağa sola kolayca taşınmasını sağlıyor. Ayrıca kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından dolayı her türlü perde uygulamasına müsait hale geliyor. Kanatlara takılan kilitler sayesinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini kanat profilleri sayesinde sıralı bir şekilde çekmektedir.

 • Profil sistemi
 • Eşikli alt ray profili ile genellikle zeminden daha yüksek yerlerde kullanma imkanı
 • Eşikli profil ile Kanatları sağa, sola ya da her iki tarafa park etme seçeneği
 • 3 ve 5 raylı olmak üzere 2 farklı alt ray ve üst kasa profili seçeneği
 • Renk Seçimi
 • Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği
 • Opsiyonel olarak tüm ral renklerinde boyanabilme seçeneği
 • Aksesuarlar
 • Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır
 • Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz, emniyetli aksesuarlar
 • İçten ve dıştan kilitleme açma seçenekleri
 • Yeni tasarım kilit sayesinde ister sağdan isterseniz soldan kilitleme seçeneği
 • Krom kaplı paslanmaz kapı kolu
 • Siyah ve gri olmak üzere 2 renkte aksesuar seçeneği
 • Metal baza kapağı seçeneği
 • Montaj
 • Kanatlar 2’şer adet olmak üzere yatay olarak aşağıdan hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerle donatılmıştır
 • Hareket sisteminde polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır
 • Rulmanlarda paslanmaz çelik bileşenler kullanılmıştır
 • Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri
 • Sızdırmazlık ve Havalandırma
 • Kanatlar arasında  ara profil ve kıl fitiller sayesinde kanatların birbirini tam kapatması ve ısı yalıtımı sağlanabilir
 • Cam bölmeler arasında plastik ya da alüminyum fitil kullanma seçeneği
 • Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan kıl fitillerle ile donatılmıştır
 • Bu sistem ofisler ve iç mekanlarınız için idealdir.
 • Cam
 • 21 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler
 • Cam bölmeler çift taraflı bant ve özel yapıştırıcı silikon sayesinde kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir
 • Sistem: SCS-D Eşikli ısıcamlı  Sürme Sistemi
 • Malzeme:Alüminyum – Cam
 • Cam tipleri: 5+ 10 +5 mm ısıcam
 • Profiller için renk seçeneği:RAL- Eloksal- özel renkler
 • Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah ve Gri olmak üzere 2 farklı renk.
 • Max. kanat genişliği: 1200 mm
 • Max. kanat yüksekliği:2500 mm

Vizyon SCS-X Eşikli Sürme Sistemi

Mekanlarınızın daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem sadece yatay olarak hareket ederek size mekanlarınızı daha çekici hale getiriyor. Alt kanada takılan tekerlekler kanatların sağa sola kolayca taşınmasını sağlıyor. Ayrıca kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından dolayı her türlü perde uygulamasına müsait hale geliyor. Kanatlara takılan kilitler sayesinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini kanat profilleri sayesinde sıralı bir şekilde çekmektedir.

 • Profil sistemi
 • Eşikli alt ray profili ile genellikle zeminden daha yüksek yerlerde kullanma imkanı
 • Eşikli profil ile Kanatları sağa, sola ya da her iki tarafa park etme seçeneği
 • 3 ve 5 raylı olmak üzere 2 farklı alt ray ve üst kasa profili seçeneği
 • Renk Seçimi
 • Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği
 • Opsiyonel olarak tüm ral renklerinde boyanabilme seçeneği
 • Aksesuarlar
 • Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır
 • Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz, emniyetli aksesuarlar
 • İçten ve dıştan kilitleme açma seçenekleri
 • Yeni tasarım kilit sayesinde ister sağdan isterseniz soldan kilitleme seçeneği
 • Krom kaplı paslanmaz kapı kolu
 • Siyah ve gri olmak üzere 2 renkte aksesuar seçeneği
 • Metal baza kapağı seçeneği
 • Montaj
 • Kanatlar 2’şer adet olmak üzere yatay olarak aşağıdan hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerle donatılmıştır
 • Hareket sisteminde polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır
 • Rulmanlarda paslanmaz çelik bileşenler kullanılmıştır
 • Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri
 • Sızdırmazlık ve Havalandırma
 • Kanatlar arasında 2-4 mm arası boşluk
 • İsteğe göre ara profil ve kıl fitiller sayesinde kanatların birbirini tam kapatması ve ısı yalıtımı sağlanabilir
 • Cam bölmeler arasında plastik ya da alüminyum fitil kullanma seçeneği
 • Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan kıl fitillerle ile donatılmıştır
 • Bu sistem ofisler ve iç mekanlarınız için idealdir.
 • Cam
 • 8 ve10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler
 • Cam bölmeler çift taraflı bant ve özel yapıştırıcı silikon sayesinde kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir
 • Sistem: SCS-X  Eşikli Sürme Sistemi
 • Malzeme: Alüminyum – Cam
 • Cam tipleri: Temperli 8-10 mm
 • Profiller için renk seçeneği: RAL- Eloksal- özel renkler
 • Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah ve Gri olmak üzere 2 farklı renk.
 • Max. kanat genişliği: 1200 mm

SCS-L Eşiksiz Sürme Sistemi

Mekanlarınızın daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem sadece yatay olarak hareket ederek size mekanlarınızı daha çekici hale getiriyor. Alt bilyalı rulmanlar kanatlarnı sağa sola kolayca taşınmasını sağlıyor. Ayrıca kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından dolayı her türlü perde uygulamasına müsait hale geliyor. Kanatlara takılan kilitler sayesinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini özel tasarım baza kapağı sayesinde sıralı bir şekilde çekmektedir.

 • Profil sistemi
 •  Ara profili ile çerçeveli sistem özelliği kazanımı
 •  Eşiksiz alt ray profili ile sağa ya da sola park etme seçeneği
 •  3 ve 5 raylı olmak üzere 2 farklı alt ray ve üst kasa profili seçeneği
 •  Renk Seçimi
 •  Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği
 •  Opsiyonel olarak tüm ral renklerinde boyanabilme seçeneği
 •  Sızdırmazlık ve Havalandırma
 •  Kanatlar arasında 3-5 mm arası boşluk
 •  Kanatlar arasına konulan ara profili sayesinde kanatların birbirini tam kapatması sağlanmıştır
 •  Cam bölmeler arasında plastik ya da alüminyum fitil kullanma seçeneği
 •  Yan ve üst profillerde iç ve dış taraftan kıl fitillerle ile donatılmıştır
 •  Bu sistem ofisler ve iç mekanlarınız için idealdir.
 •  Aksesuarlar
 •  Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır
 •  Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz, emniyetli aksesuarlar
 •  İçten ve dıştan kilitleme açma seçenekleri
 •  Yeni tasarım kilit sayesinde ister sağdan isterseniz de soldan kilitleme seçeneği
 •  Krom kaplı paslanmaz ve alüminyum  olmak üzre 2 farklı seçenekli kapı kolu
 •  Siyah ve gri renk olmak üzere 2 renkte aksesuar seçeneği
 •  Metal baza kapağı standart
 • Cam
 •  8 ve10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler
 •  Cam bölmeler çift taraflı bant ve özel yapıştırıcı silikon sayesinde kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir
 • Sistem: SCS-L  Eşiksiz Sürme Sistemi
 • Malzeme: Alüminyum – Cam
 • Cam tipleri: Temperli 8-10 mm
 • Profiller için renk seçeneği: RAL- Eloksal- özel renkler
 • Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah ve Gri olmak üzere 2 farklı renk.
 • Max. kanat genişliği: 1000 mm
 • Max. kanat yüksekliği: 2500 mm
 • Montaj
 •  Kanatlar 2’şer adet alt tekerle yatay olarak hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerle donatılmıştır
 •  Alt hareket sisteminde polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır
 •  Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri

Vizyon Katlanır Camlama Sistemleri

VBS 8 mm. Katlanır Cam Balkon Sistemi

 • Profil Sistemi
 • Çerçeveli,kayar ve sağa sola dönebilir
 • Alt eşik havalandırma sistemi seçeneği
 • Kanatlar iç ve dışa doğru katlanabilir
 • Kanatlar istenildiği takdirde sağa,sola ya da her iki tarafa katlanabilir
 • Alüminyum fitiller sayesinde camlar arasındaki boşluğu ortadan kaldırma
 • Zeminden kaynaklanan hataları ayar profili ile düzeltme imkanı
 • Aksesuarlar
 • Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır
 • Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz emniyetli aksesuarlar
 • İçten kilitleme ve açma seçeneği
 • Döndürülebilir kilitle kilitleyip açma seçeneği
 • Kanatları iki farklı model ve üç farklı renkte kanat tutma aparatı ile sabitleme seçeneği
 • Siyah, beyaz ve gri olmak üzere 3 farklı renkte aksesuar seçeneği
 • Renk Seçimi
 • Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği
 • Opsiyonel olarak tüm RAL renklerinde boyanabilme seçeneği
 • Cam
 • 8 ve 10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmeler
 • Cam bölmeler gizli vidalarla ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir
 • Cam bölmeleri kolayca yer değiştirme imkanı
 • Su Tahliye Sistemi
 • Eğimli zeminden basınç olmadan kolayca su tahliyesi
 • Alt profile monte edilebilir su tahliye profili
 • Montaj
 • Kanatlar 4’er adet yatay olarak hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerle donatılmıştır
 • Hareket sisteminde polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır
 • Rulmanlarda paslanmaz çelik bileşenler kullanılmıştır
 • Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri
 • Kanatları 90 derece açıda kurulum yapma imkanı
 • Sistem: VBS   Cam Balkon Sistemi
 • Malzeme: Alüminyum – Cam
 • Cam tipleri: Temperli 6-8-10 mm / Lamine 4+3 – 5+4
 • Profiller için renk seçeneği: RAL- Eloksal- özel renkler
 • Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah,Gri ve Beyaz olmak üzere 3 farklı renk.
 • Max. kanat genişliği: 650 mm
 • Max. kanat yüksekliği: 2500 mm
 • Sızdırmazlık ve Havalandırma
 • Kanatlar arasında 3-5 mm arası boşluk
 • İsteğe bağlı olarak kanatlar arasındaki boşluğu pvc fitille ortadan kaldırma
 • Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan fırça contalar ile donatılmıştır
 • Alt ve üstte kullanılan contalar kanatlara değil kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir
 • Çatal klavuz ile birlikte özel olarak tasarlanmış havalandırma aparatını beraber kullanma seçeneği

Pencereniz kapalıyken evinize dışarıdan bakıldığında mükemmel bir görünüm sağlar. Siz de etkileyici bir güzellik katan bu panoramik görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

VBS Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

Bu sistem sizlere alüminyum sisteminin tüm avantajlarını sunuyor. Ayrıca ahşap renk sevenler için ahşap renk kaplama alüminyum sayesinde size gerçek ahşap duygusu yaşatıyor.Ral renk sayesinde istediğiniz renge boyanabilme seçeneği sunuyor. Cam içerisine perde uygulama seçeneğiyle mekanlarınızı dışarıdan kimsenin görmemesini sağlıyor.

 • Profil Sistemi
 •  Alüminyum çerçeveli, kayar ve sağa sola dönebilir
 •  Kanatlar içe doğru katlanabilir
 •  Kanatlar istenildiği takdirde sağa,sola ya da her iki tarafa katlanabilir
 • 4+20+4 mm cam kullanılarak cam boşluklarına perde uygulayabilme seçeneği
 • Aksesuarlar
 •  Az bakım gerektiren ve paslanmaz, emniyetli aksesuarlar
 •  Krom kaplı paslanmaz kapı kolu
 •  Siyah renk aksesuarlar
 •  Çocuk kilitli kilitle açma-kapama seçeneği
 • Sistem: VDS  Isıcamlı Balkon Sistemi
 • Malzeme: Alüminyum – Cam
 • Cam tipleri: 4+20+4 Temperli ısıcam
 • Profiller için renk seçeneği:  Eloksal- RAL renkleri
 • Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah
 • Max. kanat genişliği: 650 mm
 • Max. kanat yüksekliği: 2500 mm
 • Montaj
 • Kanatlar 2’şer adet yatay olarak yukarıdan hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerle donatılmıştır
 •  Hareket sistemine polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır
 •  Rulmanlarda paslanmaz çelik bileşenler kullanılmıştır
 •  Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri
 •  Kanatları 90 derece açıda kurulum yapma imkanı
 • Sızdırmazlık ve Havalandırma
 •  Kanatlar arasında boşluk bırakılmaksızın fırça fitillerle donatılmıştır
 •  Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan fırça contalar ile donatılmıştır
 •  Alt ve üstte kullanılan fitiller kanatlara değil kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir
 •  Bu sistem ev, balkon, işyerleri ve yazlık bahçeler için idealdir.
 • Cam
 • 28  mm kalınlığında emniyetli ve temperli ısıcamlı cam bölmeler
 •  Cam bölmeler gizli pim ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir
 •  Cam bölmeleri kolayca yer değiştirme imkanı
 • Renk Seçimi
 •  Eloksal,beyaz,ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği
 •  Opsiyonel olarak tüm RAL renklerinde boyanabilme seçeneği

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir
izmir ofis bölme

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir cam balkon sistemleri