Loading

wait a moment

İzmir Kış Bahçesi

İzmir Kış Bahçesi Uygulamaları| Fiyatları | Modelleri

Son yılların gözde ürünü İzmir kış bahçesi sistemleri ürün portföyümüzde. İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları için önerilerimizi alabilirsiniz. Zen üretim ve montaj işlerini özenle tamamlamaktadır. Her talebin farklı bir teknikle çözüm sistemi vardır. Deneyimli personellerimiz bir çok uygulamaya imza atmıştır. Projelendirme aşamasında, öncelikle müşteriyi dikkatli dinlemeyi ve detaylar üzerinde konuşmayı gerektirir. İzmir kış bahçesi uygulamaları çatı (eğer pergola altı veya veranda altı değil ise) yapısı nasıl olmalı konusunda zihinler net değildir. Bu durum, ne gibi bir çatı sistemi ile projenin maliyetinin hesaplanacağı noktasında önemlidir. Zencambalkon kış bahçesi ürün çeşitliliğini artırmayı sürekli araştırmaktadır.

İzmir kış bahçesi renkleri

İzmir Kış Bahçesi Modelleri

Dört mevsim yaşanabilir bahçe modelleri uygulama açısından farklılık göstermektedir.

1- Bağımsız zemin üzerinde örnekleri : Beton zemin hazırlığı yapılmış dört yanı açık modeller. Bu sistemde çatı, demir karkas, alüminyum iskelet ve ahşap ayaklar ile kurulur. Üzeri şingıl, sabit cam tavan, açılır motorlu cam tavan veya sandwich panel ile kaplanır. Etrafına camlama sistemleri dönülür. Tekcam veya ısıcamlı üniteler ile etraf kapatması tamamlanır.

İzmir kış bahçesi beton zemin hazırlığı

2- Pergola altı örnekleri : Mevcut pergolanın altına istenilen renk alüminyum ile camlama sistemleri uygulanır. Motorlu giyotin sistemleri de tercih edilmeye başlanmıştır. Zencambalkon pergola altı kapatmalarda eğer yaşam alanı olarak kullanmak istiyorsanız, önerimiz kesinlikle ısı camlı sürgülü veya çift camlı katlanır camlama sistemleridir. Isıtma – soğutma maliyetleriniz düşecektir. Dikkat etmeniz gereken zemine fayans veya mermer değil daha yalıtım değeri olan malzemeler döşetmesidir.

Pergola altı izmir kış bahçesi

3- Veranda altı uygulamalar : Binanın mevcut yapısında bulunan betonarme boşluğun cam kapama şeklinde düzenlenmesidir. Cam kapı ile sistemi tamamlamanızı öneriyoruz. 10 mm temperli cam kapı olmasına dikkat etmelisiniz. Isı camlı sistemler ile (konfor cam ve sinerji cam) kapamalar yapılırken zemin yalıtımı göz ardı edilmemelidir.

Teras kış bahçesi İzmir

4- Teras Üstü Uygulamaları : Özellikle terasların kapatılmasında çatının çok dikkatli ve sağlam yapılması gerekmektedir. Çatı altı, camlama, alüminyum doğrama ve pvc doğrama ile kapatılır. Cam içi jaluzi veya pliseli perde şıklık katacaktır.

İzmir kış bahçesi telefonları

İzmir Kış Bahçesi Fiyatları

Maliyetler müşterinin talebine göre değişkenlik göstermektedir. Cam tipi, kullanılacak çatı malzemesi ve karkas sistemi fiyatları etkiler. Firmamızla irtibata geçip ücretsiz keşif hizmeti almanızda yarar vardır. Konutların kullanılmayan açık alanlarını dört mevsim yaşanabilir kılmak mümkündür. Kilit sistemleri ile ek emniyet tedbirleri alınmış olmaktadır. Kışın pergola altındaki mobilyalarınızı koruma altına almış olursunuz. Modernliğin bir göstergesi olan ürünler ayrıca estetik açıdan çok şık durmaktadır. Fikir vermesi açısından bazı imalat m2 fiyatlarını sıralayalım;

1- Sabit cam tavan : 700 -850,-TL/m2 arası

2- Motorlu cam tavan : 1800 – 2200,-TL/m2 arası

3- Şingıl tavan çatı : 450 – 500,-TL/m2 arası

4- Sandwich panel çatı : 550 – 600,-TL/m2

5- Pvc doğrama : 300 – 350,-TL/m2 arası

Pvc doğrama için pvc kelimesine tıklayınız.

6- Cam balkon : 270 – 310,-TL/m2 arası

7- Alüminyum doğrama : 450 -550,-TL/m2 arası

Alüminyum doğrama için arayın

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

 

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

İzmir ofis bölme iletişim