Motorlu Cam Tavan İzmir Sistemleri

Son yılların en gözde yapı ürünlerinin başında cam tavan sistemleri gelmektedir. Özellikle Motorlu Cam Tavan İzmir müşteriler tarafından yoğun talep görmeye başlamıştır. Kullanım alanlarına bakacak olursak; kış bahçesi hareketli cam tavan, veranda kapama hareketli motorlu cam tavan, teras kapatma açılan kapanan cam tavan ve mekanlarda kullanılmak üzere motorlu hareketli cam tavan olmak üzere bir çok farklı uygulamaların tamamlayıcı ürünü olarak tercih edilmektedir. Motorlu Cam Tavan İzmir sistemleri bir çok farklı cam seçenekleri ile tamamlanır.

Motorlu Cam Tavan

Cam tavan detaylarını cam, alüminyum ve motor olarak üç ana ürün grubunda değerlendirebiliriz. Zen Açılır Motorlu Cam Tavan basit ve yerinde doğru çözümler ile çözüm ortağınız olmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

Demonte Açılır Motorlu Cam Tavan İzmir

Zen olarak tamamen sektör oyuncularına yardımcı olmayı ve işlerini kolaylaştırmayı hedef olarak belirlemiştir. Gerçekçi ürün teslim tarihi, 12 saat açık ”Müşteri Destek Hattı”, doğru ambalaj ve kaliteli üretim ile güvenilir bir marka olmak misyonumuzdur. İşinde deneyimli çalışma arkadaşlarımız, takım ruhu ile siz değerli sektör partnerlerimizin işlerini kolaylaştırmak için çalışmaktadır. Demonte cam tavan işlerinizde gerçekçi fiyatlar ile her zaman kazanmanız için bizi arayın… Demonte motorlu cam tavan, demonte hareketli cam tavan, demonte açılır cam çatı, demonte motorlu cam çatı ve demonte hareketli cam çatı siparişleriniz en uygun ödeme koşulları ile piyasada rekabet edebilmeniz için tasarlanmıştır.

Motorlu Cam Tavan Kullanıldığı Uygulamalar

Cam tavan öncelikle cafe ve mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Konforlu yaşam alanlarının oluşturulması işletme sahiplerini cezbetmektedir. Özellikle istenildiğinde kapalı istenildiğinde açık alan elde etmenin estetik yolu hareketli cam tavan sistemleridir.

Kış Bahçesi Hareketli Cam Tavan İzmir

Kış bahçesi günümüzde Avrupa uygulamalarını kalite ve dayanıklılık anlamında yakalamıştır. Sistem ve detay çözümleri malzeme üreticilerinin ciddi ar-ge çalışmaları sonucu mükemmel sonuçlar vermektedir. Cam, alüminyum ve motor sistemlerinin uyumlu birleşimi kalıcı çözümlerin mihenk noktasıdır. Şehirlerin ortaya koyduğu kalabalık insan nüfusu ve hızlı yaşam temposu bahçeli evlere olan talebi artırmıştır. Bahçe kullanmak ve bahçede oda havasında yaşamak bu durumun bir neticesi olarak ortaya çıkmıştır. Kış bahçesi bilinen ve çeşitli sebeplerden kaynaklı doğal bir talep artışı yaratmıştır. Kış bahçesi çatı ve tavan kapama modelleri arasında açılır – kapanır cam çatı öne çıkmaya başlamıştır. Gerektiğinde kapalı ve açık olarak kullanım imkanı Cam tavan ve Cam çatı sistemleri. Farklı modellerde tavan perdesi ile güzelleştirilen bahçe içinde yaşam fırsatı kış bahçesi. Kış bahçesi sistemleri için http://www.winterkisbahcesi.com/

Teras Kapatma Cam Tavan Uygulamaları İzmir

Teras kapama cam tavan veya cam çatılı teras kapatma uygulamaları yasal olarak herhangi bir problemi olmayan sistemlerdir. Dikkat edilmesi gereken silme problemlerinin montaj yapılacak alanda dikkatlice analiz edilmesidir. Daha büyük genişlik ve en ölçülerinde demir iskelet kurulumu göz önüne alınabilir. Cam tavan zip perdesi ile yaz sıcaklarında gölge sağlayabilirsiniz. Cam tavanlı teras kapama ürünleri için firmamızdan bilgi alınız.

Açılır Motorlu Cam Tavan İzmir Fiyatları

Fiyatlar son yıllarda artan cam fiyatları ile kalite ve dayanıklılık unsurlarını ön planda tutan firmaların piyasa şartlarında rekabet edebilme imkanını zorlaştırmaktadır. İşlerine günlük bakan ve maliyet hesaplarını gerçekçi yapamayan işletmeler (Yada işletme görünümünde şahıslar) sektör handikaplarının başında gelmektedir. Fiyatı belirleyen unsurlar; kullanılan motor marka ve kalitesi, alüminyum profil et kalınlıkları ve cam özellikleridir. Mosel (Uzakdoğu motoru), Somfy Fransız marka ve Becker Alman marka motorları kullanabiliyoruz.

Hareketli motorlu cam tavan fiyatları için firmamızdan projenize fiyat almanız yeterlidir.

Motorlu Cam Tavan Cam İzmir Uygulama Seçenekleri

Cam sistemin ana elamanıdır diyebiliriz. Hareketli panellerin içerisine yerleştirilen camlar kullanım amacına, iklim koşulları ve bütçe değerlendirmesine bağlı olarak belirlenir. En ekonomik cam tavan cam seçeneği 8 mm temperli cam olarak hesaplanmaktadır. Genel olarak uygun fiyattan pahalı fiyat seçeneğine göre sıralayacak olursak;

1- 8 mm temperli şeffaf cam

2- 8 mm temperli füme cam

3- 8 mm temperli bronz cam

4- 8 mm temperli yeşil cam

5- 8 mm temperli mavi cam

6- 10 mm temperli şeffaf cam

7- 10 mm temperli füme cam

8- 10 mm temperli bronz cam

9- 10 mm temperli yeşil cam

10- 10 mm temperli mavi cam

11- 4+4 lamine şeffaf cam

12- 4+4 lamine füme cam

13- 4+4 lamine bronz cam

14- 4+4 lamine yeşil cam

15- 4+4 lamine mavi cam

16- 5+5 lamine şeffaf cam

17- 5+5 lamine füme cam

18- 5+5 lamine bronz cam

19- 5+5 lamine yeşil cam

20- 5+5 lamine mavi cam

21- 4+4 lamine temperli şeffaf cam

22- 4+4 lamine temperli füme cam

23- 4+4 lamine temperli bronz cam

24- 4+4 lamine temperli yeşil cam

25- 4+4 lamine temperli mavi cam

26- 5+5 lamine temperli şeffaf cam

27- 5+5 lamine temperli füme cam

28- 5+5 lamine temperli bronz cam

29- 5+5 lamine temperli yeşil cam

30- 5+5 lamine temperli mavi cam

Yukarıda saydığımız camların ısıcam seçenekleri de değerlendirilir. Başlangıç camı olarak 4+16+4 mm çift yüz temperli şeffaf cam hesaplanabilir. Genellikle seçilen cam 6 mm + 12 + 6 mm çift yüz temperli şeffaf cam seçeneğidir. Açılır Motorlu Cam Tavan İzmir işlerinizde güvenilir ortak Zen…