İzmir Linea Rossa Doğrama | Fiyatları | Linea Rossa

Tekstüre boyalı profiller ile korozyona karşı dayanıklı kapı ve pencereler İzmir Linea Rossa doğrama üretilebilmektedir. Alüminyum doğrama tekrar tahtına geri dönmüştür. Zencambalkon (İzmir Metal), İzmir Linea Rossa farklı bir çok seri ile her ölçü ve detayda pencere kapı sistemlerine çözüm geliştirir. Estetik hatları güçlü malzeme yapısı ile desteklenmiştir. Alüminyum doğrama imalatlar köşe pres ve cnc freze de kol kilit yerleri açılmaktadır.

İzmir Linea Rossa yetkili bayii İzmir
Linea Rossa üretici bayii İzmir

İzmir’in gururu Linea Rossa doğrama sistemleri İtalyan dizaynı ile farklı olmanın zirvesi… Farklı açıklıklar için farklı seriler üretilmiştir. Linea rossa doğrama, linea rossa kapı pencere, linea rossa pencere, linea rossa ürünlerinden birisi sizin projenizde yer alacaktır.

Linea Rossa sürgülü doğrama İzmir
Linea Rossa sürmeli kapı İzmir

En kaliteli alüminyum doğrama, yalıtım sorunlarını çözmüş alüminyum doğrama, cnc üretim alüminyum doğrama, en kaliteli alüminyum doğrama, marka alüminyum doğrama, demonte linea rossa sistemleri, montaja hazır alüminyum doğrama ve sorunsuz çalışan alüminyum doğrama aramalarınız için bir telefon yeter.

linea rossa izmir
Linea Rossa İzmir firması

Isı yalıtımlı kapı pencere sistemi aradığınızda en doğru çözüm için tasarlanmış yüksek yalıtım değerlerine sahip bir pencere sistemi. Profil sistemlerinden aksesuar çeşitlerine ve üretim pratiğine kadar bütünsel bir kalite düşüncesinin ürünü olan Linea Rossa haklı olarak tercih edilmekten memnundur.

kış bahçesi alüminyum doğrama izmir
Kış bahçesi alüminyum doğrama sistemleri İzmir

Linea Rossa Yalıtımlı Doğrama Genel Özellikleri

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri İç ve dış alüminyum profillerin ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan aluminyum doğrama sistemleridir.

Alüminyum silikon giydirme cephe İzmir
Alüminyum silikon giydirme cephe İzmir firması

Isı Yalıtımlı Alüminyum doğrama profilleri PVC yalıtım köprüsü yapılarak 3 odalı sistem haline getirilir. Burada doğrama düzlem alanının proje ölçülerine göre belirlendiği ve değişkenlik gösterdiği bilinmelidir. Yüzey ebatlarını da dar, orta ve geniş seri olarak çeşitlendirebiliriz. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama bina dış yüzeylerinde kullanılacak olan kapı ve pencere sistemleri için gereklidir.

Alüminyum mimari yapı sistemleri İzmir
Alüminyum mimari yapı sistemleri İzmir firması

Renk konusunda sınır yoktur, estetik kaygınızın olduğu projeler için istenilen RAL Koduna uygun üretim yapılmaktadır. Kasa ve kanat profilleri’nde, ısı ve su yalıtımı amaçlı kullanılan fitillerin tamamı EPDM bazlıdır. Tüm açılır sistemlerin yapılması mümkündür.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Özellikleri
Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğramaların rüzgar direnci oldukça yüksektir.

ofis bölme linea rossa doğrama
ofis bölme linea rossa profilleri

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğramalar terleme yapmaz.
Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Yangın Yönetmeliği’ne uygundur.
Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama sağlıklı ve çevrecidir.
Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama estetiktir.

Linea Rossa Milano
Linea Rossa Milano doğrama

İthal aksesuarlara uyumlu profil dizaynı ile özel aksesuarlar rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle geniş açıklık kullanılan projelerde güvenle kullanabilirsiniz. İzmir ve sahil kenarı nitelikli projelerde her zaman ön plana çıkan projelerin tercihi olmuştur. Özel projelere değer katan pencereler Linea Rossa… İzmir linea rossa atölyesi olarak Cnc üretim hattımız ile projelerinizin ortağı olmayı hedefledik.

Linea Rossa proje taahhüt
Linea Rossa proje taahhüt işleri

İzmir Linea Rossa Serileri

İnce hatlar uzun yıllara meydan okuyacak şekilde tasarlanmıştır. İzmir Kemalpaşa da bulunan alüminyum profil üretim fabrikası biz tedarikçilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle Linea Rossa marka aksesuarlar ile desteklenen doğrama ürünleri beklentilerin tam karşılığıdır. Kemerli Linea Rossa alüminyum doğrama ile her türlü mimari tasarımların cevabı…

linea rossa doğrama
linea rossa doğrama görselleri

Üretim ve montaj işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız İzmir Alüminyum doğrama üretim tesisi markasını yukarılara taşımaya kararlıdır. Uzman personelimiz ile ücretsiz keşif hizmetlerine devam ediyoruz.

İzmir linea rossa kapı pencere
İzmir linea rossa uygulamaları

İzmir Linea Rossa Ana Tedarik Firması Beymetal  Hakkında Bilgiler   

Beymetal  firması, 1997 yılında İzmir’de faaliyete başlamıştır. Tercihlerini kaliteden taraf kullanan Beymetal lider proje ve firmaların ana tedarikçisi olmuştur. Doğrama sistemlerinde kullanılan aksesuarlar için AR-GE çalışmaları bıkmadan yapılmış doğru ürün ortaya konmuştur.                                                                                                                     

Linea Rossa Milano
Linea Rossa Milano Doğrama

Kendi markası (Linea Rossa aksesuar) ile kapı pencere aksesuarlarını piyasaya sunmuştur. 2001 yılında ALFORE markasını oluşturmuştur. Linea Rossa daha kaliteli ürünler pazarlamak amacı ile Toz boya tesisini kurmuştur. Renkli elektrostatik boyalı profillerin talebine gereken cevabın verilmesi için boya tesisi kurulmuştur.

2001 yılında toz boya, 2003 yılında ahşap görünümlü profil tesisleri faaliyete geçmiştir. 2012 yılında Messe Alüminyum fuarında, Linea Rossa Design SRL markası olan Linea Rossa’yı ülkemizde satışına başlamıştır.

Linea rossa proje
Linea rossa proje doğrama

İzmir Linea Rossa Ekstrüzyon Pres Hattı

Beymetal kalite kontrol hattında gösterdiği titizlik ve devamlılık ile kusursuz profil üretimini hedeflemiştir. Mimari profiller ile birlikte endüstriyel profillerinde üretimini gerçekleştirmektedir.

Linea rossa pencere İzmir
Linea rossa pencere İzmir bayi

İzmir Linea Rossa Eloksal Tesisi

Eloksal olarak da kullanılan ”anodik oksidasyonu”, alüminyumun korozyondan korunması ve estetik(dekoratif) görünüm amacı ile yapılmaktadır. Linea Rossa Alüminyum Multi Color Eloksal sistemini ülkemizde kullanan tek firma olarak belirtilebilir.

Linea Rossa Milano
Linea Rossa Milano firmaları

Açılır ve sürgülü serileri ile binanıza değer katar. Linea Rossa serileri;

LR3100 Sürgülü Doğrama Teknik Verileri

Kasa taban oturma alanı (genişliği) ve mimari çözümleri ile projelerin doğru çözümü Linea Rossa…

LR5100 Açılır Sistemleri (Pencere Kapı)

Lina Rossa pencere İzmir
Lina Rossa pencere atölyesi İzmir

İzmir Linea Rossa Pencere Doğrama

Pencere modern tanımıyla, iç mekana doğal ışıkla buluşturan, havalandırmayı sağlayan ve ısı yalıtımına olumlu katkı yapan camlı doğramadan oluşan yapı elemanlarının genel adıdır. Alüminyum pencereler ısı yalıtımında son yıllarda yüksek performans sağlayan doğrama sistemleridir.

linea rossa yalıtımlı sistemleri
linea rossa yalıtımlı doğrama sistemleri

Pencere üretimi günümüzde daha teknolojik makinelerde üretilmektedir. Özellikle kol kilit ve menteşe delikleri Cnc makineler ile açılmaktadır.

Linea Rossa İzmir hazır doğrama
Linea Rossa İzmir hazır doğrama fiyatları

Modern mimari yapılarda, büro bölmelerinde, iş merkezi, avm ve konut gibi bir çok alanda alüminyum kapı-pencere, giydirme cephe ve kompozit panel kaplama işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Alüminyum inşaat sektörün bir çok alanında aktif olarak kullanılmaktadır.

İzmir Linea Rossa Milano
İzmir Linea Rossa

Linea Rossa pencerelerin diğer doğrama pencerelerle karşılaştırılması

Pencere imalatında kullanılan malzemeler sırası ile ahşap, demir, alüminyum ve pvc profilleri dir. Ahşap doğrama eko sisteme ve doğaya olumsuz yansımalarından dolayı genel tüketimden kalkmıştır.

İzmir Linea Rossa yetkili bayii İzmir
Linea Rossa üretici bayii İzmir

Çok lüks projelerde kullanılabilmektedir. azalan orman alanları ve ekolojik sisteme verdiği zardan dolayı ahşap doğrama sektöründe kullanılmamaktadır. Demir doğrama ise bakım zorluğu(paslanması, boya istemesi) ve yüksek ısı kayıplarından dolayı sadece endüstriyel yapı ve işlerde tercih edilir.

Linea Rossa doğrama proje
Linea Rossa doğrama proje 2020

Pvc doğrama ise ucuz olması ve seri üretilebilmesi ile yoğun tüketilmiştir. Pvc doğrama içerisindeki bazı kimyasallardan dolayı kabul edilebilirliğini yitirse de hala orta sınıf inşaatlarda tercih edilmektedir.

linea rossa kapı
linea rossa kapı modelleri

Alüminyum doğrama sistemleri son yıllarda gösterdikleri gelişim ile her türlü projeye olumlu cevap verebilir noktaya gelmiştir. Alüminyum özellikle aksesuarlarının pahalı olması sebebi ile pvc doğrama pencerelere bakarak %40 daha maliyetli olabilmektedir.

Linea Rossa atölye İzmir
Linea Rossa atölye üretim İzmir

İzmir alüminyum Linea Rossa sistemleri Alüminyum kapı pencere sistemleri uzun yıllar bakım gerektirmez. Aksesuarları oldukça dayanıklıdır. İlk başlarda genel sorunu olarak ortaya çıkan ısı kayıpları artık ısı bariyerleri üretilerek giderilmiştir. Köşe pres ve alyan sistemi ile mükemmel dayanıklı doğramalar ortaya çıkmaktadır.

Demonte Linea Rossa

İzmir Linea Rossa Doğrama Pencerelerin Üstünlükleri

1- Darbelere karşı üstün mukavemet ve dayanıklılık gösterir.

2- Mevsimsel ve çevre şartlarına(gazlara, ışığa, yağışlara ve mevsim koşullarına) karşı daha dayanıklıdır.

3- Sıcaklık farklarına karşı mekanik olarak tasarım ve özellikleri oldukça iyidir.

Linea Rossa pencere
Linea Rossa pencere modelleri

4- Korozyon problemi tekstüre boya ve ham madde yapısı ile ekstra dayanıklılık sağlar.

5- Alüminyum ham madde açısından ülkemiz oldukça zengin olduğu için ham madde sıkıntısı yoktur.

6- Öteki pencere malzemelerine göre daha hafiftir.

7- Bakımı oldukça kolaydır. Kullandığınız sürece boya ihtiyacı duymazsınız.

İzmir Linea Rossa Milano doğrama
İzmir Linea Rossa Milano doğrama fiyatları

Neden İzmir Alüminyum Kapı Pencere?

1- Alüminyum profiller işlenmesi kolay ve rahat malzemelerdir.

2- Enerji tasarrufu açısından ısı bariyerleri mükemmel sonuç verir.

linea rossa katlanır kapı
linea rossa katlanır kapı modelleri

3- Kimyasal malzeme birleşimleri diğer pencere malzeme gruplarına göre daha sağlıklıdır.

4- Geri dönüşümlü malzemedir. Çevreye hiç bir zararı yoktur.

5- Yangına karşı dayanıklı pencereler ile biraz daha güvenlik ekler…

Linea Rossa doğrama
Linea Rossa doğrama sistemleri

Linea Rossa Doğrama Pencere Çeşitleri

Konut ve diğer tüm inşaatlarda kullanılan pencere çeşitleri bir çok etkene bağlı olarak çeşitlilik gösterir.

1- İklim koşulları

2- Kültür

3- İmalat yöntemleri

4- Kullanılan malzemeler esaslı

Linea Rossa alüminyum atölye

Linea Rossa Doğrama Pencereleri Oluşturan Elemanları

Alüminyum doğrama profilleri kullanılarak üretilecek doğramalar için gerekli elemanlara göz atacak olursak;

Alüminyum profiller, bağlantı aparatları, kol ve kilit sistemleri, aksesuarlar, contalar ve yardımcı malzemeler.

Linea Rossa için HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Alüminyum kepenk İzmir
Alüminyum kepenk 2020 metrekare fiyatları İzmir

Linea Rossa Doğrama Pencerelerde Kullanılan Profiller

Sağlam bir pencere için gerekenler, yüksek statik mukavemette alüminyum profiller. Ekstrüzyon yoluyla elde edilen alüminyum profiller dayanma açısından üst seviyede değer elde edilir. Bir çok profil seçeneği ile farklı farklı doğrama çeşitleri üretilebilir.

linea rossa kapı pencere
rossa kapı pencere bayileri

İzmir Linea Rossa doğrama Linea Rossa ürün kataloğundan faydalanarak profil çeşitleri belirlenir. Sistem seri doğrama kavramı ile, ekonomik – lüks, estetik, fonksiyonel tasarlanmış ve imal edilmiş pencere serisi anlaşılmalıdır.

linea rossa görselleri
Linea Rossa görselleri ve seçenekleri

Sistem seri pencerelerde tüm detaylar baştan sona en ince ayrıntısına kadar çözümlenmiştir. Kalite, zaman ve verimlilik unsurları düşünülerek profil aksesuar uyumu sistem içerisinde değerlendirilmelidir.

İzmir alüminyum doğrama
İzmir alüminyum doğrama firması

Linea Rossa Pencere Kasa Profilleri 

Kapı-pencere sistemlerinde taşıyıcı görevi gören profillere kasa profili denir. Kasa profilleri kesit yapıları ve et kalınlığı ile üzerine aldığı yükleri taşıyacak şekilde olmalıdır. Kesit kalınlığı en az 2 mm. olmalıdır. Kasa profilleri yalıtımlı ve yalıtımsız olarak iki gruba ayrılır.

İzmir Alüminyum kompozit kaplama
İzmir Alüminyum kompozit levha kaplama

Linea Rossa Pencere Kanat Profilleri

Alüminyum pencere ve kapı kanat profilleri en az 2 mm. et kalınlığında olmalıdır. İç detay yapıları serilere göre farklılık gösterir. Yalıtımlı ve yalıtımsız kanat profilleri olarak seçilmelidir.

Linea Rossa Alüminyum Pencere Cam Çıtası Profilleri

Çıta camı yerinde sabitlemeye yarayan estetik tasarımlar taşıyan profil grubudur. Çeşitli cam kalınlıklarına uyumlu çıtalar mevcuttur.

İzmir linea rossa doğrama
linea rossa doğrama firması

 

linea rossa lr 3500 serisi

Linea Rossa doğrama

Aydın Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Denizli Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Muğla Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Marmaris Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Bodrum Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Dikili Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa,

Linea Rossa atölye İzmir
Linea Rossa atölye üretim

Didim Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Datça Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Dalaman Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Kütahya Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, İstanbul demonte Linea Rossa, Ankara demonte Linea Rossa, Kocaeli demonte Linea Rossa

linea rossa üretici bayii İzmir
linea rossa üretici bayi

Uşak Demonte Linea Rossa, Eskişehir Demonte Linea Rossa, Isparta Demonte Linea Rossa, Antalya Demonte Linea Rossa, Burdur Demonte Linea Rossa, Gaziantep Demonte Linea Rossa, Bursa Demonte Linea Rossa, Çanakkale  Demonte Linea Rossa, Ayvalık Demonte Linea Rossa, Diyarbakır Demonte Linea Rossa, Afyon Demonte Linea Rossa,

linea rossa yalıtımlı alüminyum doğrama İzmir
linea rossa yalıtımlı alüminyum doğrama modelleri

Kış bahçesi sistemlerinde alüminyum ürünleri için TIKLAYINIZ.

İzmir ve çevresinde hizmet verdiğimiz bölgeler;

 • Kemalpaşa
 • Bornova
 • Bayraklı
 • Karşıyaka
 • Çiğli
 • Menemen
 • Foça
Linea Rossa cephe kaplama İzmir
Linea Rossa alüminyum sistemleri İzmir
 • Aliağa
 • Dikili
 • Bergama
 • Konak
 • Karabağlar
 • Balçova
linea rossa pencere
linea rossa pencere modelleri
 • Narlıdere
 • Güzelbahçe
 • Urla
 • Çeşme
 • Karaburun
 • Seferihisar
 • Buca
 • Gaziemir
 • Menderes
İzmir Linea Rossa yetkili bayii İzmir
Linea Rossa üretici bayii İzmir
 • Torbalı
 • Ödemiş
 • Tire
 • Selçuk

İzmir Linea Rossa doğrama sistemleri ile bir çok özgün projeyi tamamladık.

Linea Rossa üretimi İzmir
Linea Rossa üretimi İzmir

İzmir Linea Rossa milano ürün zenginliği ile sizi şaşırtmaya devam ediyor. Linea Rossa kapı pencere, linea rossa doğrama, linea rossa, linea rossa sürme, linea rossa mimari doğrama