İzmir Krom Korkuluk

İzmir Krom Korkuluk Sistemleri | İzmir | Krom

İzmir Krom Korkuluk ve küpeşte ürünleri güvenlik açısından son yılların gözde yapı malzemesi. Sağlam yapısı ve uzun ömürlü malzeme olması son yıllarda konutlarda da kullanımını artırmıştır. Firmamız İzmir krom korkuluk sistemleri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Camlı krom korkuluk, camsız krom korkuluk, çubuklu krom korkuluk, krom merdiven korkuluk, krom balkon korkuluk işlerinizde çözüm ortağı olmaya talibiz.

Krom bahçe korkuluk sistemleri İzmir
Krom bahçe korkuluk sistemleri fiyatları İzmir

Gemi güverteleri, araç krom işleri, alışveriş merkezleri ve iş merkezlerinde daha çok tercih edilmiştir. Yapı denetim ve imar mevzuatlarında balkon korkuluk uygulamalarının krom veya demir olması şartı getirilmiştir.

izmir krom korkuluk
izmir krom korkuluk firması

Krom Korkuluk Küpeşte Malzeme Yapısı

Paslanmaz krom korkuluk ana malzemesi %11 krom, %1 karbon sentezi ile kalanı demir karışımıdır. Oldukça sert bir yapıya sahiptir. Alternatif malzeme olarak diğer korkuluk küpeşte sistemlerinin yerini almıştır. Dış mekan küpeşte korkuluk uygulamaları için ideal bir üründür. Konut ve inşaat dışında, otobüs durakları, alış-veriş merkezleri vb. toplu yaşam alanlarında tercih edilir. Paslanmaz çelik olarak da adlandırılır.

Merdiven Krom Korkuluk Ürünleri İzmir

merdiven krom korkuluk izmir
merdiven krom korkuluk
İzmir Merdiven Korkuluk Küpeşte Fiyat Listesi

Müşterilerimize fikir vermesi için merdiven krom korkuluk metre fiyatlarını yayınlıyoruz. Bu fiyatlar metraja ve projeye göre değişiklik gösterecektir. Yerinde yapacağımız keşif ile ihtiyacınız olan merdiven krom korkuluk İzmir fiyatı çıkmış olacaktır. Demir ve ferforje merdiven korkuluk ihtiyaçlarınız için https://osmanlidemircisi.com/ kelimesine tıklayınız.

Krom bahçe küpeşte İzmir
Krom bahçe küpeşte fiyatları İzmir

Krom Merdiven Korkuluk Küpeşte 2 sıra emniyet hatlı : 285,-TL + KDV

Krom Merdiven Korkuluk Küpeşte 3 sıra emniyet hatlı : 330,-TL + KDV

Krom Merdiven Korkuluk Küpeşte 4 sıra emniyet hatlı : 360,-TL + KDV

Krom Merdiven Korkuluk Küpeşte (Kaynaklı Polisajlı) 2 sıra emniyet hatlı : 400,-TL + KDV

Merdiven korkulukları camlı ve çubuklu olarak üretilmektedir. Binanın yapısı ve proje uygunluğuna bağlı modeli size önermekteyiz.

İzmir krom korkuluk küpeşte
İzmir krom korkuluk küpeşte firması
Camlı Merdiven Krom Korkuluk 

Camlı sistemlerde kullanılan cam ürünleri : 5+5 lamine cam , 5+5 lamine temperli cam, 4+4 lamine cam, 4+4 lamine temperli cam, 8 mm temperli cam, 10 mm temperli cam ve nadir olmakla beraber 6 mm cam (3+3 lamine cam, 3+3 lamine temperli cam ve 6 mm temperli cam) kullanılmaktadır. Komple camlı, ortadan camlı ve benzeri tasarımlar kişiye özel planlanabilir.

camlı krom korkuluk fiyatları İzmir
camlı krom korkuluk modelleri İzmir
Çubuklu Merdiven Krom Korkuluk

Çubuklu merdiven korkuluğu daha sıklıkla tercih edilmektedir. Yatay çubuk veya dikey çubuklu olarak uygulanabilmektedir. Kaynak sistemi ile montaj güvenlik açısından beklentileri karşılamaktadır. Çubuk aralıkları en fazla 10 cm olmalıdır. Korkuluk ihtiyacınız var ise alüminyum doğrama talepleriniz için TIKLAYINIZ.

krom çubuklu krom korkuluğu İzmir
Krom çubuklu krom korkuluk modelleri

Balkon Krom Korkuluk Küpeşte Ürünleri

balkon krom korkuluk fiyatları izmir
Balkon krom küpeşte

Kolayca hesaplamanız ve en azından ön fikir edinebilmeniz için balkon krom küpeşte fiyatlarını yayınlıyoruz. Unutulmaması gereken uygulama detayları ve aksesuar sarfiyatına göre fiyatların değişiklik gösterebileceğidir.

Üst küpeşte ve boydan cam krom küpeşte                                : 350,-TL +Kdv

Üst küpeşte ve boydan cam krom 2 yatay korkuluk küpeşte : 380,-TL +Kdv

boydan cam gemici krom küpeşte                                               : 850,-TL +Kdv

Dikey çubuklu krom korkuluk                                                      : 400,-TL +Kdv

Yatay çubuklu krom korkuluk                                                       : 350,-TL +Kdv

Krom korkuluk firması İzmir
Krom korkuluk firması telefonuİzmir
Camlı Balkon Krom Korkuluk Örnekleri

Camlı krom korkuluk son derece estetik ve güvenli balkon korkuluğu için ideal bir üründür. Camlı korkuluk sistemlerde kullanılan cam ürünleri : 5+5 lamine cam , 5+5 lamine temperli cam, 4+4 lamine cam, 4+4 lamine temperli cam, 8 mm temperli cam, 10 mm temperli cam ve nadir olmakla beraber 6 mm cam (3+3 lamine cam, 3+3 lamine temperli cam ve 6 mm temperli cam) kullanılmaktadır. Komple camlı, ortadan camlı ve benzeri tasarımlar projeye özel planlanabilir.

camlı krom küpeşte korkuluk İzmir
camlı krom korkuluk İzmir
Çubuklu Krom Balkon  Korkuluk Örnekleri

Balkon korkuluklarında fazla tercih edilmemekle birlikte, çubuklu küpeşte müstakil konut ve yazlıklarda kullanılabilmektedir. Yatay ve dikey ara çubuklar atılabilir. Çubuklar sisteme kaynak ile bağlanır.

çubuklu krom korkuluk
çubuklu krom korkuluk modelleri

Oval çubuklu, bombeli çubuklu ve desenli çubuklu olarak düzenlenebilir.

Krom Bahçe Korkuluğu Ürünleri

bahçe krom korkuluk modelleri izmir
bahçe krom korkuluk fiyatları

Bahçe duvarları krom korkuluk ile çevrelenirse oldukça şık bir görünüm elde edilmektedir. Yükseklik 40 cm’den başlayıp 1 metreye kadar değişmektedir. Uzun ömürlü ve modern görünümlü korkuluklar fiyat kaygıları dışında hak ettiği yeri alacaktır.

Krom Havuz Korkuluğu Ürünleri

havuz krom korkulk sistemleri izmir
havuz krom korkuluk fiyatları

Havuz etrafının kapatılması havuz güvenliği açısından çok önemlidir. Klor ve ıslak zemin sebebi ile dayanıklı malzeme ile etrafının çevrilmesi lazım. İzmir Krom Korkuluk bu anlamda en dayanıklı ve estetik malzemedir. Camlı ve çubuklu modelleri uygulanabilir.

krom korkuluk modelleri İzmir
Paslanmaz Krom korkuluk İzmir

İzmir Krom Korkuluk, krom korkuluk fiyatları, krom korkuluk modelleri, krom korkuluk örnekleri, krom korkuluk seçenekleri, krom korkuluk uygulamaları, krom korkuluk ne kadar dayanır, paslanmaz krom korkuluk, 304 krom korkuluk sistemleri, krom korkuluk firması, krom korkuluk mu alüminyum korkuluk mu, krom küpeşte, krom küpeşte fiyatları, krom korkuluk havuz kenarı, krom korkuluk tekne merdiveni, krom korkuluk çamaşırlık, krom korkuluk kaynak, krom korkuluk metre fiyatları… gibi uzayıp giden aramaların cevabı firmamızda

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir kış bahçesi telefon
izmir kış bahçesi telefon
TIKLA ARA - KEŞİF İSTE