Sürgülü Cam Balkon İzmir

Sürgülü Cam Balkon İzmir Markaları | İzmir | Firmaları

Firmamız en yeni sürgülü cam balkon İzmir modelleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Geniş mekanların, işletmelerin ve alan kaybına tahammül edilemeyen uygulamaların en başarılı sistemidir. Sürgülü cam balon İzmir markaları konusunda seçimlerimizi uzun ömür prensiplerine dayanarak yapıyoruz. Daha geniş cam panelleri ile tamamlanabilen sistem istediğimiz sonuçlara rahatlıkla ulaştırır. Sürmeli camlama, sürgülü cam, sürgülü balkon camı, sürgülü camlama, sürmeli balkon camı ve sürmeli balkon camlama olarak da ifade bulur.

kaliteli surgulu cam balkon izmir
kaliteli sürgülü cam balkon izmir fiyatları

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Kullanılan kasa çeşitlerine bağlı olarak ve seçilen cam tiplerine göre sürgülü cam balkon modelleri belirlenebilir. Kullanım rahatlığı ile her zaman pergola altlarında, kafelerde, restaurantlarda, kahvelerde, mekanlarda ve kış bahçesi uygulamalarında tercih edilir.

sürgülü camlama İzmir
Sürgülü camlama İzmir fiyatları

Eşikli Kasa Sürme Camlama

Eşikli kasa sürgü camlama içeriye su girme riski bulunan zeminlerde kullanılır. Giriş çıkışların çok yoğun olmadığı alanlarda sorun çıkarmaz. Ancak yüksek kasa tipi ile ayak takılmalarının yaşanmasını ortaya çıkarabilir. Temizliği de bir miktar zor olmaktadır. Ancak su, toz sorunlarına en etkin bariyer oluşturmada övgüyü hak eder.

Eşikli sürgülü camlama
Eşikli sürgülü camlama firmaları

Eşiksiz Kasa Sürme Camlama

Eşiksiz kasa giriş çıkışların yoğun olduğu ve dahi araçların çalıştığı zeminlerde kullanılır. Zeminden 3-4 mm. yükseklik oluşur en fazla.

Sürgülü Cam Balkon Üretim Malzemeleri

Sürmeli cam sistemi oluşturacağımız zaman kullandığımız malzemeleri ele alacak olursak;

Eşikli sürgülü camlama
Eşikli sürgülü camlama üretim

Sürgülü Camlama Alüminyum Profilleri

Sürmeli camlama alüminyum kasa profili: Çerçeveyi oluşturan profiller kasa kurulumu için gereklidir. Cam panel profili ile camları yapıştırma işleminin yaparız. Alüminyum cam çıta ara profilleri ile cam ara boşlukları kapatılır.

Sürmeli cam balkon
Sürmeli cam balkon modelleri

Sürgülü Camlama Cam Çeşitleri

Temperli 8 mm ve 10 mm. camlar kullanılır. Cam renkleri olarak, Şeffaf, füme, bronz, yeşil ve mavi cam kullanım fırsatları dahilindedir. Cam balkon uygulamaları için linke tıklayınız https://zencambalkon.com/cam-balkon-izmir/

Sürgülü Camlama Aksesuarları

Kasa toplama aksesuarları, rulman tekerlekler, cam panel ara kapakları, kıl fitiller, kilit sistemleri olarak sayabiliriz.

Vizyon Sürgülü Camlama

Vizyon sürgülü camlama
Vizyon sürgülü camlama sistemleri

Sistem: SCS-X  Eşikli Sürme Sistemi

Malzeme: Alüminyum – Cam

Cam tipleri: Temperli 8-10 mm

Profiller için renk seçeneği: RAL- Eloksal- özel renkler

Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah ve Gri olmak üzere 2 farklı renk.

Max. kanat genişliği: 1200 mm

Max. kanat yüksekliği: 2500 mm

sürmeli camlama
Sürmeli camlama uygulamaları

Gold Sürgülü Camlama

Gold seri sürme camlama sistemin genel adıdır. Ekonomik bir ürün beklentiniz var ise kalite açısından yüksek değerler ile uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Eşikli ve eşiksiz kasa olarak üretilebilir. Cam balkon kış bahçesi birlikte kullanımı için tıklayınız

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir kış bahçesi telefon
izmir kış bahçesi telefon
TIKLA ARA - KEŞİF İSTE