Katlanır Cam Balkon İzmir

Katlanır Cam Balkon İzmir Sistemleri|İzmir | Markalar

Zen en kaliteli katlanır cam balkon İzmir sistemlerini sizler için üretir. Marka değeri yüksek ürünleri ”memnun müşteri” prensibi ile üretip montaj yapmaktadır. Rahat çalışması, yalıtım değerleri (su almaması, hava geçirmemesi, ses yalıtımı ve toza karşı) ile başarılı sistemleri tercih ediyoruz. Katlanır cam balkon İzmir sistemleri balkonlarda size konforlu ortamlar hazırlar.

katlanan camlama
Katlanan camlama uygulamaları

Katlanır cam, katlanan cam, katlanabilen cam, katlamalı cam, katlanır balkon camı, katlamalı balkon camı, katlanan balkon camı gibi farklı şekillerde ifade edilse de kayar katlanır sistemleri işaret eder. Vizyon marka ve Gold seri camlama markalarımız ile ekonomik seriden en kaliteli katlanır camlama modellerine uzanan yelpazede üretim yapıyoruz.

kaliteli katlanır cam balkon izmir
kaliteli katlanır cam balkon izmir fiyatları

Katlanır Cam Balkon Üretim Malzemeleri

Alüminyum Katlanır Cam Balkon Profilleri

Katlanır cam kasa profili: Kasa profili iki çeşittir. Damlalıklı kasa ve damlalıksız kasa profili ile çerçeveyi oluşturuyoruz. Genellikle damlalıklı kasa profilinde su tahliye damlalık hattı kasanın üzerinde üretilir. Çelik rulman tekerlerin içerisinde yürüdüğü kanallar ile güç takviyesi sağlanır. En az 1,8 mm. et kalınlığı ile 2,2 mm. et kalınlığı arasında üretilir.

Katlanan cam balkon İzmir
Katlanan cam balkon örnekleri İzmir

Katlanır Cam Baza Profili: Temperli camların rulman tekerler ile buluşmasını baza profili sağlar. Bir bakıma cam paneller bu profil ile oluşturur. Camlar yüksek yapıştırıcı özellikli silikon malzemeler ile camlar bazaya yapıştırılır.

Katlanır Cam Yan Dikme Profili: Sistemin her iki son noktasında uygulanır. Teraziye almada ve dengeli açılmada önemli rol üstlenir. Fırça contalı veya kauçuk contalı çeşitleri vardır.

Katlanır cam balkon İzmir
Katlanır cam balkon sistemleri

Katlanır Cam Ara Cam Çıtaları: İki cam arasındaki mesafeyi kapatmak için kullanılan profil çıtalar. fırça kıl fitil takılarak sızdırmazlık sağlanır. uzun ömürlü olması sebebi ile tercih edilir. Bazı müşterilerimiz pvc silikon contayı da tercih etmektedir.

Cam Çeşitleri Ve Özellikleri

Kullanılan camlar ve özelliklerine bakacak olursak;

Cam Renkleri: Şeffaf, Mavi, Füme, Bronz ve Yeşil

Cam Kalınlıkları: 8 mm temperli cam, 10 mm. temperli cam ve bazı bölgelerde 6 mm. temperli cam kullanılır. 6 mm. temperli cam genelde küpeşte üzeri 170 cm’yi geçmeyen ölçülerde kullanılır.

Cam Özellikleri: Temperli cam – Lamine Temperli cam – Lamine cam

Cam balkon katlanır
Cam balkon katlanır sistemler

Katlanır Cam Balkon İzmir Aksesuarları

Katlanır Cam balkon kasa aksesuarları: Kasa üzerinde kullanılan aksesuarlar orijinal ham madde kullanılarak enjeksiyon makinelerinde üretilir. Cam kanat çıkış aksesuarı u kapak aksesuarı. Bakla; cam kanatların kasa üzerinde yerleşip içeriye doğru katlanıp açılması için kullanılır. Çıkış kanalı kılavuz aparatı; Sistem tamamen kapandıktan sonra kapatılabilen cam kanatların kapanıp kaydırılabilmesi için kılavuz vazifesi gören bir aksesuardır. Kasa birleştirme plastik köşe takozu olarak sayabiliriz.

katlanır cam balkon atölyesi
katlanir cam balkon firması

Katlanır cam balkon baza aksesuarları: Baza camların takıldığı kanat profilidir. Kapak profilleri; Baza profillerinin her iki yanına da vidalanır. Böylece tam örtüşme sağlanarak yalıtım sağlanır. Aynı zamanda sistemin bütünlüğünü ortaya çıkarır. Rulman çelik gövdeli tekerlek; Rulman tekerlek sistemin temel işleyişini sağlayan aksesuardır. Çelik gövdesi dayanıklılığı verir. Kıl fitil; Baza profilinin altında bulunan iki adet kanala fitil takılarak izolasyon sağlanır.

ücretsiz keşif cam balkon
ücretsiz keşif cam balkon telefonu

Katlanır cam balkon kilit aksesuarları: Hareketli kilitleme mandalı baza profilinin üzerine takılır. Mandalının içine girdiği karşılık kasa profiline takılır. Boncuk ip ile geriye doğru çekilerek alt ve üstten kilit mekanizmasının çalışması sağlanır. https://atlascambalkon.wordpress.com/2018/02/26/cam-balkona-kilit-takilirmi/ linkinde konu hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Yardımcı Malzemeler

Perde profili; Perde profili kasa üzerine tavana takılarak gerektiğinde perde takılmasına olanak verir. Aynı zamanda yukarıda olan ölçü dengesizliklerini ortadan kaldırır. En az 10 cm kalınlığındadır.

cam balkon örnekleri
cam balkon

Ayar Profili; Cam balkon ölçüsü alırken karşılaşılan sorunların başında ölçü dengesizlikleri gelmektedir. Ayar profili ise bu soruna karşı geliştirilmiştir. Çünkü ufak bir ölçü sapması dahi çalışmada sıkıntı oluşturacaktır.

Vizyon Katlanır Cam Balkon

Vizyon Dünya’nın bir çok ülkesinde balkonlara ulaşan ülkemizin tanınmış cam balkon markasıdır. Üst düzey araştırma geliştirme çalışmaları sonucu toplam kalite mantığı ile üretilen sistemler CE belgelidir.

Vizyon katlanır cam balkon
Vizyon katlanır cam balkon sistemleri

Sistem: VBS   Cam Balkon Sistemi

Malzeme: Alüminyum – Cam

Cam tipleri: Temperli 6-8-10 mm / Lamine 4+3 – 5+4

Profiller için renk seçeneği: RAL- Eloksal- özel renkler

Aksesuarlar için renk seçeneği: Siyah,Gri ve Beyaz olmak üzere 3 farklı renk.

Max. kanat genişliği: 650 mm

Max. kanat yüksekliği: 2500 mm

İzmir vizyon katlanır cam
İzmir vizyon katlanır cam görselleri

Gold Katlanır Cam Balkon

Cam balkon sistemleri hakkında genel olarak bilgilenmek isterseniz linke tıklayın; https://zencambalkon.com/cam-balkon-izmir/

Gold en klasik cam balkon sistemidir. Ülkemizde üretilen bir çok camlama sisteminin genel adı olmuştur. Katlanır sistemlerin isim babasıdır. Pratik çalışması ve estetik yapısı ile müşterilerin beğendiği bir sistemdir.

Gold cam balkon
Gold cam balkon renkleri

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir kış bahçesi telefon
izmir kış bahçesi telefon
TIKLA ARA - KEŞİF İSTE