İzmir Motorlu Tente Firmaları

İzmir Motorlu Tente Firması

İzmir Motorlu Tente Firmaları aramalarının öncelikli tercihi Zentente sistemleri… Motorlu tente ile ilgili aramalar, balkon tente fiyatları, körüklü tente fiyatları, Otomatik tente , otomatik pergola yada raylı tente, mafsallı tente metre kare fiyatları, pergola tente metrekare fiyatları, elle açılır tente, tente modelleri, balkon tente modelleri ve fiyatları, körüklü tente fiyatları, otomatik tente, otomatik tente fiyatları, otomatik tente firmaları, demonte tente, hazır tente, demonte motorlu tente, demonte otomatik tente ihtiyaçlarınızda Zen… Alüminyum profiller ile kurulan karkas sisteminin üzerine monte edilen ray profilleri içerisinde hareket eden ışıklı tente kumaşı uygulanmıştır. İzmir Motorlu Tente Firması için 0 551 655 25 04 arayabilirsiniz.

Motorlu tente İzmir
Motorlu tente alüminyum markaları İzmir

İzmir Motorlu Tente 2020 Fiyatları

Kafe, restoran ve teraslarda genel olarak dış mekanlarda motorlu pergola ve otomatik pergola rahatlıkla kullanılır. Sadece bu iş için özel olarak üretilmiş kumaşlar olumsuz mevsim şartlarından korumaktadır. Yazlık bölgeleri, sahil kenarları ve eğlence mekanları ile İzmir otomatik tente ürünleri açısında İzmir geniş bir kullanım alanına sahiptir. Müşteri dostu firma olmayı misyon edinen Zen bu yolda asla geri adım atmayacaktır. En ucuz İzmir motorlu tente değil kaliteli ve sorunsuz tente sistemleri için çalışıyoruz…

İzmir motorlu otomatik tente
İzmir motorlu otomatik tente firması

Motor sistemleri akrilik kumaşı geriye doğru sarar. Açma ve kapama işlemlerini kolaylıkla uzaktan kumanda ile yapabilirsiniz. Seçilecek motor markasının kalitesi çok önemlidir. Firma olarak Somfy marka tente motoru kullanıyoruz. İstenildiğinde Becker veya Mosel markalarda kullanabiliyoruz. Kaliteli motor uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacaktır. Profillerin boya tekniği ve kalitesi, kumaş kalitesi ve aparatların kalitesi fiyatları belirlemektedir.

Otomatik motorlu ışıklı tente İzmir
Otomatik motorlu ışıklı tente İzmir

Otomatik tente İzmir faydalarına yada genel özellikleri;

Otomatik tente alan olarak büyük iş yerleri için en ideal üründür. Özellikle gerektiğinde seri veya hızlı bir şekilde kapatıp açılabilir. Kullanılan alüminyum profiller elektrostatik toz boya ile renklendirilir. Bağlantı elemanları özel olarak galvaniz malzemedir. Sistemi kurmak için gerekli olan tüm bağlantı ve civatalar paslanmaz (inoks) malzemedir. Otomatik pergola tente sistemlerinde ayrıca tercihe bağlı (opsiyonel) olarak ekleyebileceğimiz ürünler;

1- Aydınlatma (Led) sistemi.

2- Rüzgar Sensörü.

3- Uzaktan yönetim (kumandalı) ile çalıştırma.

4- Yağmur algılayıcıları.

Işıklı motorlu tente İzmir
Işıklı motorlu tente branda İzmir

İzmir Motorlu Tente Modelleri

İzmir Motorlu Tente

Motorlu tente seçeneği ile teras kapatma ve diğer işlemlerinizi yapma şansına sahipsiniz. En fazla tercih edilen Tente seçeneklerinden biri olan İzmir Motorlu Tente , bir çok işletmenin ilk tercihidir.

Teras kapama yöntemlerinden biri olan İzmir Motorlu Tente, çok fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Motorlu tente seçenekleri sayesinde, kafe ve restoran hizmetlerinden yararlanma şansınız artmaktadır.Zahmetsiz bir şekilde açma ve kapanma hizmeti sağlayan bu tente hizmetleri, elektrik motoru yardımı ile çalışmaktadır. Aslına bakıldığı zaman tüm tente sistemleri, motorlu olma zorunluluğu taşıyor. Fakat halk arasında bilinen ismi, motorlu ve otomatik tentelerin ayrı olduğu algısını yaratıyor.

otomatik motorlu ışıklı tente pergola İzmir
otomatik motorlu ışıklı tente pergola üretici İzmir

Motorlu tente seçeneklerinde, motorun kalitesi oldukça önemlidir. Motor ne kadar kaliteli olursa, sistemin ömrü o doğrultuda uzun olabilir. Aynı zamanda işçilik ve montaj işleri de İzmir Motorlu Tente ömrünü belirlemektedir. Genel olarak bakıldığı zaman tenteler, konutların, kafe ve restoranların direkt olarak görünüşünde etkilidir. Bu nedenle kullanışlı olmasının yanında pratik olması ve görüntü açısından bir estetik sunması da önemlidir. Aynı zamanda tente kumaşı da, direkt olarak tentenin ömrünün belirlenmesinde size yardımı olur. Tente kumaşı ne kadar kaliteli olursa, tente ömrü de o derece uzun olur. Dekoratif tenteler haricinde tüm tente modellerinde motorlu sistemler kullanılmaktadır. Motorlu tente seçenekleri diğer tente sistemlerine oranla daha uygun fiyatlı olmaktadır. Burada tente firması tercihiniz de büyük önem taşıyor. Doğru bir tercih yapmanız halinde, tente ihtiyacınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz.

İzmir otomatik motorlu tente
İzmir otomatik motorlu tente firması ara

İzmir Otomatik Tente Sistemleri

İzmir Motorlu Tente sistemleri ile, mevsimsel koşullara göre korunmalar yapabilirsiniz. Çok fazla tente modeli olması insanların tercih yapmasını zorlaştırmaktadır.

Tente sistemleri son zamanlarda ihtiyacın artması ile birlikte farklı tasarım ve modeller ile karşımıza çıkıyor. Tente sistemleri hakkında sitemiz üzerinden oldukça detaylı bilgi alabilirsiniz. Tenteler genel olarak bakıldığı zaman manuel ve otomatik olmak üzere 2 ana başlık altınca incelenir. Motorlu tenteler kumanda aracılığı ile çalışmaktadır. Manuel tenteler daha çok küçük işletmeler tarafından tercih ediliyor. Sizlere bu yazımızda tente ve sistemleri hakkında bilgiler aktaracağız.

Mevsimsel geçişlerin çok fazla olduğu ülkemizde tente lüks değil daha fazla ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle kapalı alanlarda sigaranın yasak olması, bir çok mekanın zorlanmasına neden olmuştur. Tente sayesinde, kapalı alanda sigara içilen ortam yaratmak mümkündür. Bir çok tente sistemi, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sağlıyor.

motorlu otomatik tente
motorlu otomatik tente firması

Tente sistemleri için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Tente sistemleri ve size sunduğu kaliteli hizmetlerin direkt olarak geri dönüşlerini alabilirsiniz.Otomatik otopark tentesi, açılır kapanır camlı pergola, Oval çatı tente, kış bahçesi, motorlu tente, otomatik katlanır çatı gibi farklı sistemler altında hizmetler sunulmaktadır.

Kış bahçesi uygulaması son günlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Bu uygulama ile soğuk havalarda yaz havası yaşayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen tente sistemler ile bu seçenekleri değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Tente sistemleri için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurarak en güncel tente seçeneklerinden haberdar olma şansınız bulunuyor.

motorlu tente İzmir atölyesi
motorlu tente İzmir üretici atölyesi

İzmir Otomatik Tente

Otomatik tente Sistemi aynı zamanda akıllı tente sistemi ismiyle de bilinmektedir. Bu sistemde motor yardımı ile sistem otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Piyasada çok farklı motor markları kullanan İzmir Motorlu Tente firmaları yer alıyor. Bu noktada önemli olan doğru motor markası uygulamasında bulunan şirketler ile ortak olarak çalışmaktır.

Bir çok marka, piyasada gösterdiği kaliteli hizmet ile isminden çok sık bir şekilde söz ettirmektedir. Bu tente seçeneği sahip olduğu motorun kumandalar ve ya sensörler aracılığı ile kapanmasına ve ya açılmasına yarayan sistemler bütünü olarak biliniyor. Sabit tenteler haricinde tüm tente modellerinde otomatik tente sistemi kullanılmaktadır.

Otomatik ışıklı tente İzmir
Otomatik ışıklı tente görselleri İzmir

Bu sistemde, tente motor yardımı ile tente kumaşını ruloya sarmaktadır. Aynı zamanda profiller aracılığı ile gerilmiş kumaşı kullanım alanında başına ve ya sonuna toplar. Bu şekilde istenen bölge açılabilir ve kapanabilir hale gelmektedir. Otomatik tente sistemleri genel olarak kafe-restoran tarzı işletmelerde kullanılmaktadır. Hava koşullarının etkisini azaltmak için kullanılan bu yöntem, son zamanlarda oldukça fazla rağbet görüyor. Siz de İzmir Motorlu Tente seçenekleri için telefon numaramızdan bizimle iletişime geçme şansına sahip olabilirsiniz.

Özel bir gerdi sistemiyle çalışan ve tüm hava koşullarında kullanılan oldukça dayanıklı tente türleri arasında gösterilen sistem uzun ömürlü olması nedeniyle de tercih ediliyor. Motorun cinsi, tentenin kumaşının çeşidi gibi faktörler, direkt olarak ömrün belirlenmesinde kıstas olarak geçmektedir.

İzmir motorlu tente
İzmir motorlu tente uygulamaları

İzmir Tente Modelleri

Sektörde’de yer alan tente firmaları arasında yoğun bir rekabet vardır. İzmir’un en iyi tente firmalarından birisi olan İzmir Motorlu Tente için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tente firması olarak istediğiniz modelde tente imalatı yapma şansımız bulunmaktadır. İstanbul’da Tente imalatı ile sizlere kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz. Tente firmaları hakkında internet üzerinde çok fazla seçenek yer almaktadır. İzmir Motorlu Tente firmaları hakkında bilgi almak için iletişim numaramız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Tente firmaları sayısı ihtiyaç doğrultusunda her geçen gün hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Firmalar sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılarken, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutar.

kış bahçesi hareketli giyotin cam
Kış bahçesi hareketli giyotin camlama

Uygun fiyatlı tente modelleri ile daha kaliteli ve hoş bir tasarıma sahip olan mekanlara İzmir Motorlu Tente ile sahip olabilirsiniz. Tente firmaları bu şekilde sizlere güzel tasarımlar sunmaktadır. Sunulan tasarımlardan yararlanmanız halinde, en göze hoş gelen tasarımdan yararlanmanız mümkündür. Uygun fiyatlı tente firmaları sayesinde, istediğiniz dekorasyonda ve modelde tente sahibi olabilirsiniz. Hava şartlarının sert ve yoğun geçmesi, bir çok işletme için tente ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır.

Otomatik ışıklı tente İzmir
Otomatik ışıklı tente 2020 fiyatları İzmir

Tente firmaları çalışma şekilleri genel olarak aynıdır. Tente yapılacak alan için ölçü alan firmalar, sonrasında atölye içinde tente imalatını gerçekleştirir. Sonrasında ise uygulama aşamasına geçilir. Kısa süre içinde işleminiz tamamlanır. İstanbul’da yer alan bir çok Tente firması, fiyatlar nedeniyle yoğun bir rekabet halindedir. İzmir Motorlu Tente Pazar fiyatları genel olarak belli olsa da, kullanılan malzeme ve diğer giderler nedeniyle farklı fiyat seçenekler ile karşılaşmanız mümkündür. Telefon numaramızdan bize ulaşarak çözüm bulabilirsiniz.

İzmir Otomatik Tente Sistemleri

Sıcak havalarda gölgelik, karlı ve yağmurlu havalarda ise koruma görevi göre tente sistemleri ile teras, bahçe, kafe ve restoran gibi konumları kapatmanız mümkün olacaktır. En güvenilir ve doğru tente firmasını seçmeniz halinde, sorunsuz bir şekilde tente hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

motorlu otomatik tente
motorlu otomatik tente firması

Otomatik tente sistemleri hava koşullarına karşı mücadele için etkili bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

Tente sistemlerinde tente motoru, tentenin ömrünü direkt olarak etkiler. Bu nedenle ya çok güvendiğiniz bir şirket ile çalışmalısınız, ya da bu konuda kendiniz uzmanlaşmalısınız. Aksi takdirde istenmeyen durumların ortaya çıkması muhtemeldir. İzmir Motorlu Tente sistemleri sayesinde, dekoratif açıdan da artı özellikler kazanırsınız. Bunun için bir mimar ile ortak çalışmanız sizin için artı puan olabilir.

Otomatik tente sistemleri için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim seçeneğimizi kullanarak irtibata geçme şansınız bulunmaktadır. Türkiye’de mevsimsel şartların sürekli olarak değişim göstermesi, yeni ihtiyaçların ve ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Tente, bu ihtiyaçlardan biri olarak dikkat çekiyor. Otomatik tente seçeneği ile konforunuzu ve güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayabilir, kolay ve rahat kullanımı sayesinde özelliklerinden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

izmir motorlu tente
izmir motorlu tente tavan firması

Tenteler genel olarak bakıldığı zaman manuel ev otomatik olarak ikiye ayrılmaktadır. Manuel tente seçenekleri daha çok küçük işletmelerde kullanılıyor. Otomatik tente sistemleri, kumandalar aracılığı ile ayarlanan ve oldukça kullanışlı seçenekler olarak dikkat çekiyor. Motoru 230 V ile çalışma kapasitesine sahip olan bu tenteler ile sorunsuz işlemlerinize devam edebilirsiniz.

İzmir Pergola Tente

Pergola, İtalyanca’da saçak anlamına gelmektedir. Pergola tente sayesinde çatı, bükümlü ve yatay zeminler çok rahat bir şekilde kapatılabilmektedir. Yağmurlu havalarda ise sizi yağmurdan koruma özelliğine sahiptir. Sizlere bu yazımızda Pergola sisteminin tüm özelliklerinden bahsedeceğiz. Bu sayede doğru tente ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Pergola, raylı sistemler olmak ile birlikte uzaktan kumandayla çalışma özelliğine sahiptir. Bu sistem aynı zamanda gölgelik anlamına da gelmektedir. Son zamanlarda restoranlarda ve kafelerde kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir. Pergola Tente en aktif kullanılan seçenekler arasındadır. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirlerde de bu sistem oldukça fazla dikkat çekmektedir. Bazı müstakil evlerde de kullanımı yaygındır. Güneşten korunmak için birebir olan bu sistem aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahiptir. Pergola tente, restoran ve kafelerin temel iki ihtiyacını karşılayan önemli bir sistemdir.

Cam balkon kış bahçesi elektrikli giyotin
Cam balkon kış bahçesi elektrikli giyotin modelleri

Kafe ve restoranlar müşterilerinin rahatını düşünmek zorundadır. Güneşin çok yaygın olduğu saatlerde bu sistem sayesinde korunma sağlamanız mümkündür. Pergola Tente kafeler için büyük önem taşıyor. Özellikle pergola sisteme sahip olan bahçelerin avantajları oldukça fazladır. Pergola tente, açılır kapanır kış bahçelerine dönüşme opsiyonu da bulundurmaktadır. Bunun için yapılması gereken İzmir Motorlu Tente sisteminin alt kısmının cam ile kaplanmasıdır. Pergola Tente kış bahçeleri için de kullanılmaktadır.

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir kış bahçesi telefon
izmir kış bahçesi telefon
TIKLA ARA - KEŞİF İSTE