Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama Bayi

Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama geleceğin penceresi sloganı ile bir kaç adım sonrasını öngören kapı pencere sistemleri… Alman pvc doğrama sektöründe lider firma Kömmerling. Özellikle Bodrum’de bir çok müstakil villa inşaatları başarı ile tamamlanmıştır. Özel tasarımları ile sizi de şaşırtacak pencere detayları ile projelerinizin tamamlayıcısı. Zen, Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama bayi olarak yeni bir ürünü portföyüne eklemenin sevincini yaşamaktadır. İthal pvc kapı pencere aradığınızda Kömmerling markası ile Zen size uygun fiyat ve uygulamalar ile rahatlatıcı çözümler hazırlamaktadır.

Kömmerling pencere İzmir
Kömmerling pencere kapı Bodrum

İthal Pvc Kapı Pencere Lideri Kömmerling Bodrum

Kömmerling ortaklık düşüncesini esas alarak bayilerinin başarıya ulaşması için her türlü rekabetçi çözümlerin peşindedir. Güven ve tecrübenin bir markanın arkasında bu kadar kuvvetli yer alması Kömmerling başarısıdır. Kömmerling markası yenilikçi fikirleri ile başarıya giden uzun ve sabırlı bir yolun tasarlayıcısı dır. Sadece kapı pencere değil aynı zamanda bir değerler grubu oluşturmanın geleceğe dair devamlı başarının anahtarı olduğunun farkında bir lider Kömmerling.

İthal alman kapı pencere İzmir
İthal Alman pvc kapı pencere bayisi Bodrum

Düz pencere, açılı ve yüksek ölçüde pencereler için en mükemmel çözümleri sunmanın ilk adımı doğru tasarlanmış en kaliteli pvc doğrama serileridir. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama Profine pencere sistemleri güçlü bir markanın her türlü izlerini taşır. Kömmerling profil serilerinin uyum ve uygulamasından başka ekolojik kaygılarında giderilmesinde sürekli Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Alman Kapı Pencere Sistemleri Bodrum

Pvc doğrama sektörü ilk olarak gelişimini Almanya’da göstermiştir.

Kömmerling pvc doğrama İzmir
Kömmerling pvc kapı pencere Bodrum

Alman kapı pencere ürünleri Dünya’nın dört bir yanında rağbet görmüş ve öncelikli tercih edilmiştir. Alman mühendisliği ve sağlamcılık ilkeleri pvc pencere profil sekötürüne de yansımıştır. Alman kapı pencere sistemleri Bodrum ve bölgesinde lüks konut projelerinde yer almaktadır. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Kömmerling Profine Ürün Grupları

Mimari projelere ve müstakil konut inşaatları için tasarlanmış bir çok seri pencere ve sürme sistemleri vardır. Her ölçü ve ebatlara uygun serilerde profiller tasarlanmıştır. Basit sürme ve kaldır-sür (Hebeschiebe) sürmeler rahatlatıcı çözümlerin tasarımcısı Kömmerling Profine. Panjur konusunda Kömmerling bir çok işlevsellik ve tarzı ile farklılığını hissettirecektir. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Kömmerling Pvc Kapı Pencere Bodrum

Kömmerling doğrama İzmir
Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Kömmerling Eurofine 70 CL Pencere Kapı Serisi

Huzur, güvenlik ve konfor evimizin değerini belirleyen unsurlardır. Bu nedenle penceremizi seçerken yaşam kalitemizi artıracak bu özelliklere dikkat ederiz.

Kömmerling Eurofine 70 CL pencere sistemi günümüz standartlarına uygun olarak tasarlanmış olup, tüketicilerin yüksek beklentilerine ve taleplerine uygun avantajlar sunmaktadır.

Kömmerling Eurofine 70 CL pencere sistemi sayesinde önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda yaşam alanlarınızda ki konfor ve rahatlığı arttırabilirsiniz. Bu ısı yalıtımı, 70 mm taban genişliği ve 5 odacık tekniği ile sağlanır.

Alman pvc doğrama İzmir
alman pvc kapı pencere Bodrum

Yumuşatılmış hatları sayesinde pencereniz, çağdaş ve binanızla uyumlu bir dış görünüme sahip olmaktadır.

Kömmerling Eurofine 70 CL pencere sisteminde 13 aks boyutunda aksesuarlar kullanılarak hırsızlık emniyeti arttırılmıştır.

Kömmerling Eurofine 70 CL pencere sistemi 70 mm taban genişliği, 5 odacık ve 2,7 mm et kalınlığı ile sağlam ve güçlü statik değerlere sahiptir.

Kömmerling doğrama renkleri
Kömmerling doğrama renk seçenekleri
Kömmerling Eurofine 70 CL Teknik Verileri

Yüksek ısı yalıtımı değeri Uf=1,3 W/(m2K)
45 dB kadar ses yalıtımı
70 mm derinlik ile yüksek termal koruma
5 Odacıklı teknoloji
Yeni sistem yaprak conta
Havalandırma çözümleri
Modern ve klasik dizayn
Farklı dekor ve renk olanakları
13 mm aks ile fazla güvenlik
Kalsiyum/çinko stabilizatörleri ile kurşunsuz doğa dostu profil sistemi
Geri dönüşüm sistemi ile doğaya ve çevreye saygılı bir sistem

https://www.koemmerling.com/tr/tr/

Kömmerling 76 AD Kapı Pencere Serisi

Kömmerling 76 AD sistemi size modern pencerenin tüm avantajlarını sunar. 76 mm taban genişliğine sahip beş odacıklı sistem, modern tasarımı ve profillerin kusursuz uyumu ile ayırt edicidir. Fonksiyon, yapısal özellikler ve yalıtım değerlerinden çevresel korumaya kadar mevcut ve geleceğe dönük tüm talepleri karşılamaktadır.

İthal pvc doğrama İzmir
İthal pvc doğrama Bodrum

Kömmerling 76 AD sistemi yenilikçi tasarımıyla 48 mm kalınlığa kadar özel fonksiyonlu camların kullanımına imkan sağlamaktadır. Yenilikçi ve akılcı çözümler sayesinde hızlı, temiz ve büyük çabalara gerek bırakmayan üretim ve montaj imkanı sunmaktadır.

Sistem, Uf = 1,1 W/(m2 K) ısı yalıtım değerini, standart versiyonda sağlamaktadır. Akıllı sistem tasarımı, ısı ve ses yalıtımını önemli ölçüde artırırken, bütçenize katkı sağlar, huzurlu bir yaşam alanı sunar.

Kömmerling 76 AD sisteminde profil görselliğinden renk ve kaplama seçeneklerine  kadar, size özel bir seçim yapabilirsiniz. Farklı yüzey seçenekleri, düz kanat, damlalıklı veya yarı damlalıklı kanat seçenekleri ie çok kapsamlı profil seçenekleri mevcuttur. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama Profiller, beyaz veya kaplamalı olarak seçilebilmekte; kaplamalı olanlar,  sadece dış veya iç yüzeye ya da her iki yüzeye de uygulanacak şekilde tercih edilebilmektedir.

Koemmerling pvc İzmir
Koemmerling pvc kapı pencere Bodrum

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin  yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

Kömmerling 76 AD Teknik Özellikleri
 • Standart versiyonda sağlanan Uf = 1,1 W/(m2 K) ısı yalıtım değeri ile enerji giderlerinde yüksek tasarruf
 • Mükemmel ses yalıtımı ile artırılmış yaşam kalitesi
 • Entegre edilebilir emniyet aksesuarları ile hırsızlığa karşı daha fazla güvenlik
 • Sağlam ve hava koşullarına dayanıklı yüzeyleri ile kolay bakım
 • Uzun ömürlü yüksek kalite sayesinde değerinin muhafaza edilmesi
 • En modern tekniklerin sağladığı yüksek kullanım kolaylığı
 • Yalnızca  kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörler ile üretim
kommerling izmir
Kömmerling Bodrum

Kömmerling 76 AD Alu Clip Kapı Pencere Serisi

Günümüzde gelişen modern mimarinin bir ihtiyacı olarak, aluminyum pencereye alternatif olarak geliştirilmiş olan AluClip sistemi, Kömmerling 76 AD sistemi ile bütünleştirilerek, iki ayrı malzemenin kombinasyonunu sunmaktadır.

Dış yüzeyde kullanılan aluminyum kapak sistemi sayısız renk olanağı sunarken, iç yüzeydeki plastik profilde bakım kolaylığı ile birlikte yüksek fonksiyon güvenilirliği garantilenmektedir. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Kömmerling 76 AD serisi bir çok avantaj sunmaktadır. 76 mm lik taban genişliğine sahip beş odacıklı sistem, modern tasarımı ve kusursuz profil dizaynı ile ayırt edilmektedir.

kommerling atolye İzmir
kömmerling atölye üretici Bodrum

Kömmerling 76 AD serisi, fonksiyonları, yapı fiziğine uyumu, yalıtım değerleri ve çevreye duyarlı özel formülü ile, günümüzün ve geleceğe yönelik tüm talepleri karşılamaktadır. Kömmerling 76 AD sisteminde triplex cam uygulaması ile 48 mm‘e kadar cam kalınlığı kullanabilmektedir.

Kömmerling 76 AD, U= 1,2 W/(m2K) ısı yalıtım değerini standart versiyonda sağlamaktadır. Farklı cam kombinasyonları ile ısı ve ses yalıtım değerlerinde daha iyi sonuçlar elde ederek yaşam kalitenizi iyileştirebilir, bütçenize de yarar sağlayabilirsiniz.

kömmerling izmir bayisi
Kömmerling Bodrum bayi

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin  yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

Kömmerling pencere İzmir
Kömmerling pencere örnekleri Bodrum
 •  Aluminyum profillere kıyasla olağanüstü ısı yalıtımı: Uf 1,2 W/ (m2K)
 •  Üçlü cam ve özel fonksiyonel cam kullanımı için 48 mm‘ye kadar geniş cam aralığı
 •  Dış yüzeyde alüminyum görünüm, iç yüzeyde natürel beyaz
 •  Eloksal ve diğer boyama teknileri sayesinde dış yüzeyde sınırsız renk seçeneği
 •  Düşük miktarda aluminyum malzeme kullanımı sayesinde, kaynakların muhafaza edilmesi
 •  Kolay bakım, sağlam ve uzun ömürlü
 •  Tüm plastik profiller, sadece kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörlerle üretilir
demonte kömmerling izmir
Demonte kömmerling Bodrum

Kömmerling 88 MD Seri Kapı Pencere

Geleceği tanımlayan ısı yalıtımı, trendleri belirleyen tasarım, kalite ve güvenlikte lider, yenilikçi teknolojisiyle kişisellikte öncü özelliklere sahip: Yeni dönemin üstün nitelikli penceresi Kömmerling 88.

Kömmerling 88, yüksek yalıtımlı, 88mm taban genişliğine sahip olan 7 odacıklı bir orta conta sistemidir. Sistem, standart donanımlarla Uf = 0,95 W/(m²K) yalıtım değerine ulaşırken, yüksek “Pasiv ev” enerji yalıtım gereksinimlerini rahatlıkla karşılamaktadır. Buradaki özel durum şudur: Benzer çözümlerin aksine, söz konusu değer, maksimum boyutlara ulaşmak için gereken destek sacı kullanımı ve ayrıca renkli profillerin kullanımı halinde dahi sağlanabilmektedir. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

ithal pvc kapı pencere İzmir
İthal pvc kapı pencere sistemleri Bodrum
Kömmerling 88 MD Seri Kapı Pencere Yeni Nesil Uygulamalar

Bu yeni nesil profil sistemi sadece enerji tasarrufu yönünden bizi ikna etmekle kalmayıp, mimari açıdan da geleceğe bakmamızı sağlıyor. Sağlam yapısı sayesinde 56 mm kalınlığa kadar olan modern fonksiyonel camların kullanılması sağlanmaktadır. KÖMMERLING 88, aynı zamanda mükemmel ses yalıtım değerleri ile,  geniş pencere yüzeylerine sahip çekici cephe tasarımlarına olanak sağlar. Ayıca büyük pencerelerdeki solar kazanım ile, özellikle yılın soğuk zamanlarında enerji kullanımını ve dolayısıyla CO2 emisyonunu en aza indirir.

Kömmerling pvc profilleri İzmir
Kömmerling pvc doğrama profilleri Bodrum

Kömmerling 88 MD profil sistemi pencerelerinizi, klasik beyaz rengin dışında,  iç, dış veya her iki yüzü kaplama yaparak düz, metalik veya hareli ahşap desenleri ile zevkinize göre şekillendirebilirsiniz.

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin  yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

Kömmerling Hebeschiebe İzmir
Kömmerling hebeschiebe doğrama Bodrum
Kömmerling 88 MD Seri Teknik Verileri
 • Düz hatlı dar görünümlü profil tasarımı ile maksimum ışık ve güneş enerjisi kazanımı
 • WA-15/2 Numaralı ift normunda belirtilen “Pasiv Ev”‘e uygun yalıtım değeri Uf = 0,95 W/(m²K).
 • Üçlü cam ve özel fonksiyonel cam kullanımı için 56 mm‘ye kadar geniş cam aralığı
 • Merkezi olarak konumlanmış destek sacları sayesinde yüksek cam ağırlığının güvenle taşınması
 • En modern tekniklerin sağladığı yüksek kullanım kolaylığı
 • Kolay bakım, sağlam ve uzun ömürlü
 • Klasik beyaz, düz, ahşap ve metalik renk ve desenlerde farklı yüzey seçenekleri
 • Yalnızca  kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörler ile üretim

Kömmerling 88 Alu Clip – Üstün Pencere Sistemi

Alüminyum kaplama sistemi AluClip ile, neredeyse sınırsız renk seçeneğine sahip olan zarif alüminyum tasarım, optimum yalıtım değerlerine sahip en modern plastik profil sistemi KÖMMERLING 88 ile kombine edilmiştir. Alüminyum malzemesi, şıklığı, hava koşullarına dayanımı ve kolay bakımı ile pencerede ikna edicidir. Öte yandan plastik, optimal ısı ve ses yalıtımının yanı sıra yüksek işlevsellik sunar.

Ahşap desenli Kömmerling doğrama İzmir
Ahşap renkli Kömmerling kapı pencere Bodrum

KÖMMERLING 88 AluClip sistemi, alüminyum ve plastik malzemelerini mükemmel bir uyum içinde bir araya getirir. Bunu, eloksal ve toz boyama gibi teknikler sayesinde neredeyse sınırsız renk çeşitliliğine sahip alüminyum kapaklar ile sunar. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Bu yeni nesil profil sistemi sadece enerji tasarrufu yönünden bizi ikna etmekle kalmayıp, mimari açıdan da geleceğe bakmamızı sağlıyor. Sağlam yapısı sayesinde 56 mm kalınlığa kadar olan modern fonksiyonel camların kullanılması sağlanmaktadır. KÖMMERLING 88, aynı zamanda mükemmel ses yalıtım değerleri ile,  geniş pencere yüzeylerine sahip çekici cephe tasarımlarına olanak sağlar. Ayıca büyük pencerelerdeki solar kazanım ile, özellikle yılın soğuk zamanlarında enerji kullanımını ve dolayısıyla CO2 emisyonunu en aza indirir.

Kömmerling kapı İzmir
Kömmerling kapı modelleri Bodrum
Kömmerling 88 Alu Clip Özellikleri

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin  yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

 • Aluminyum profillere kıyasla olağanüstü ısı yalıtımı: Uf 1,2 W/ (m2K)
 • Üçlü cam ve özel fonksiyonel cam kullanımı için 56 mm‘ye kadar geniş cam aralığı
 • Dış yüzeyde alüminyum görünüm, iç yüzeyde natürel beyaz
kömmerling doğrama fiyatları İzmir
Kömmerling doğrama 2021 fiyatları Bodrum
 • Eloksal ve diğer boyama teknileri sayesinde dış yüzeyde sınırsız renk seçeneği
 • Düşük miktarda aluminyum malzeme kullanımı sayesinde, kaynakların muhafaza edilmesi
 •  Kolay bakım, sağlam ve uzun ömürlü
 • Tüm plastik profiller, sadece kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörlerle üretilir.

Kömmerling Sürme Sistemleri Bodrum

KÖMMERLING PremiSlide 76 Sürme Doğrama – Eviniz için tasarım özgürlüğü 

KÖMMERLING PremiSlide 76, sürme fonksiyonunun kanatlı sistemlere ilginç bir alternatif oluşturmasıyla, özellikle bir pencere sistemi olarak kullanıldığında, daha fazla tasarım özgürlüğü sunuyor. Çünkü kanat, içeri doğru açılmak yerine ray üzerinde ilerlerken, ama aynı zamanda tam yalıtım ve güvenlik de sağlarken; modern tasarım konsepti ve bireysel oda konforu için çok daha fazla alan sunuyor. Bu sürme sistemi, sürme kapı, pencere veya  yan giriş kapıları için tamamen yeni olanaklar sunuyor. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Kömmerling pvc doğrama
Kömmerling pvc doğrama modelleri

PremiSlide 76 teknik olarak mükemmel performans özellikleri sunuyor: Sürme kanatlarda 76 mm genişlik, 158 mm toplam genişlik, profillerde 5 odacıklı konstrüksiyon, çevresel sızdırmaz conta sistemi ve 50 mm kalınlığa kadar modern fonksiyonel cam veya üçlü cam kullanım imkanı. Isı yalıtımı açısından da PremiSlide 76 etkileyicidir. Standart olarak 1,4 W/(m²K)  Uf değerine sahip olup, 0,70 W/ (m²K)’ye kadar ulaşan Uw değeri ile sürme sistemlerinde ürün sınıfında en iyi enerji değerini elde eder. Dar profil yüzeyi ile mümkün olan en fazla ışık girişi için optimum alan yaratır ve güneş enerji kazanımı arttırarak ısınma masraflarınızı düşürür.
Sürme kanatlarında, özel sürme arabaları ile kanatların yerine oturması yanlara doğru nazikçe bir kayma hareketiyle sağlanır. Bunun yanı sıra KÖMMERLING PremiSlide 76, kanatlar güvenli pozisyondayken de etkin bir boşluk havalandırması sağlar.

Kömmerling teras kapatma İzmir
Kömmerling teras kapama Bodrum
KÖMMERLING PremiSlide 76 Sürme Doğrama Verileri

PremiSlide 76, klasik beyaz rengin dışında, iç, dış veya her iki yüzü kaplamalı olacak şekilde düz, metalik veya hareli ahşap desenleri ile zevkinize göre şekillendirilebilir.
greenline Prensibimiz: Enerji tasarruflu pencere sistemleri, kurşunsuz stabilizatörler ve akıllı geri dönüşüm konseptiyle sağlanan sürdürülebilirlik.

** PremiSlide 76, 158 mm kalınlığa sahip yeni ve yenilikçi bir sürme sistemidir.
** KÖMMERLING 76 AD sistemini temel alır.
** Sürme pencere, sürme kapı veya yan giriş kapısı olarak kullanılabilir.

** Standart termal geçirgenlik katsayısı Uf  1,4 W(m²K)
•    ** Üçlü cam uygulaması için 50 mm‘ye kadar cam aralığı
** Aksesuar sistemleri Siegenia firmasına ait ,,ECO SLIDE’’
** Hassas ve kontrollü havalandırma fonksiyonu
** Kolay ve konforlu çalışma

Kömmerling hebeschiebe sürme İzmir
Kömmerling hebeschiebe sürgülü kapı pencere Bodrum

PremiDoor 76 Sürme Sistem – Yeni ve cömert bir yaşam duygusu

Yenilikçi kaldırmalı-sürme kapı sistemi PremiDoor 76 ile, bol ışıklı, aydınlık yaşam alanlarınızın ferahlığını doyasıya yaşayın.  Kaldırmalı sürme kapılar 6.50 metre genişliğe ve 2.60 metre yüksekliğe kadar üretilebilmektedirler. İster yeşil bir bahçe, isterse kent görüntüsü, PremiDoor 76 ile geniş cam yüzeyler sayesinde dış dünyayı yaşam ortamınız ile bütünleştirebilirsiniz.

Modern ve bariyersiz olan sistem, maksimum kullanım konforu ve yüksek ısı yalıtımı ile de ön plana çıkıyor. PremiDoor 76, ister yeni yapılarda isterse değişim işlerinde, sizin için en mükemmel çözümü sunar.

Kömmerling profine İzmir
Kömmerling Profine sistemleri Bodrum

Geçişli beş odacıklı tasarımı ve sadece 179 mm’lik taban genişliğiyle PremiDoor 76, renovasyonlar için idealdir. 50 mm kalınlığa kadar camlama yapılabilir. Kasada 65 mm, kanatta 100 mm ve orta birleşimde 103 mm olarak tasarlanmış olan dar profiller, daha fazla ışık daha fazla özgürlük anlamına gelir.

Ortalama Uf = 1,4 W/(m²K) ile, standart tasarımı ile dahi, kaldırmalı-sürmeli kapılar için, olağanüstü bir ısı yalıtım değeri sunmaktadır. Bariyersiz eşik sistemi de standart tasarım kapsamında yer alır. Sistem, bireysel güvenlik ihtiyaçlarınıza göre – RC 2 direnç sınıfına kadar – kolayca ve ekonomik olarak donatılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

PremiDoor 76, klasik beyaz rengin dışında, iç, dış veya her iki yüzü kaplamalo olacak şekilde düz, metalik veya hareli ahşap desenleri ile zevkinize göre şekillendirilebilir.

Kömmerling sürme İzmir
Kömmerling sürme doğrama Bodrum

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin  yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

PremiDoor 76 Sürme Sistem Özellikleri
 • PremiDoor 76, 76 mm kanat genişliğine sahip, yenilikçi, kaldırmalı-sürme kapı sistemi.
 • Standartlara uygun bariyersiz eşik sistemi
 • Beyaz profiller ile maksimum 6.50 m genişlik x 2.60 m yükseklik imkanı
 • Uf – ortalama = 1,4 W (m²K) ısı yalıtımı.
Kömmerling üretici firma İzmir
Kömmerling üretici atölye Bodrum
 • Orta birleşimde büyük hacimli merkezi conta ile benzersiz sızdırmazlık özelliği
 • Sadece 100 mm kanat yüzey genişliği ile şık ve zarif bir çizgi.
 • Açma ve kapama sırasında konforlu kullanım.
 • Klasik beyaz, düz, ahşap ve metalik renk ve desenlerde farklı yüzey seçenekleri
 • Yalnızca  kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörler ile üretim

Kömmerling PremiDoor 88 Hebeschiebe (Kaldır-Sür)

Premidoor 88 tamamen yeni geliştirilmiş bir Kaldırmalı Sürme sistemidir. Kullanım esnasında sağladığı konfor, mükemmel ısı ve ses yalıtım değerleri ve mimari yönden zarif estetiği ile farklılığını ortaya koymaktadır. Yağmurdan ve rüzgardan koruma ile üstün ses yalıtımı, sistemin ikna edici özelliklerindendir. PremiDoor 88, üç seviyenin mükemmel bir şekilde etkileşimde olduğu yeni bir conta teknolojisine sahiptir.

 

Günümüz mimarisinin trendlerinden birisi de, daha büyük ve bölünmemiş cam yüzeylerine, daha fazla açıklığa sahip olmak isteği. Aynı zamanda da, devamlı gelişen enerji tasarrufu standartlarının karşılanması beklenmektedir. PremiDoor 88, her iki talebi de gerçekleştirebilmek için, yenilikçi 88 mm profilden üretilmiştir. Bu profil sistemi, yüksek bir statik, mükemmel yalıtım değerleri ve 56 mm kalınlığa kadar özel fonksiyon cam kullanım imkanı sunan kanat taban genişliği ile diğerlerinden ayrılır. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Şekil ve büyüklüğün yanı sıra, renklendirme ve malzeme kalitesi de nihai üründe temel  bir rol oynar. PremiDoor 88, mimari fikirlerinizi optimum şekilde gerçekleştirmeniz için gereken tüm olanakları sunar. Klasik beyaz rengin dışında, iç, dış veya her iki yüzü kaplamalı olacak şekilde düz, metalik veya hareli ahşap desenleri ile zevkinize göre şekillendirilebilir.

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin  yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

Kömmerling PremiDoor 88 Hebeschiebe (Kaldır-Sür) Teknik Özellikleri
 • 2,90 mt yüksekliğe uygun yüksek profil statiği
 • Uf – ortalama = 1,3 W (m²K) ile üstün ısı yalıtımı
 • İçeriden dışarıya bariyersiz geçiş – yüksek yalıtım sağlayan kompozit eşik
 • Güvenli kullanım, yüksek çalışma konforu, kolayca açıp kapama
 • Üç conta seviyesi ile optimum yağmur, rüzgar ve ısı yalıtımı
 • Yalnızca  kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörler ile üretim

PremiLine Sürme Pencere / Sürme Kapı Sistemleri

Bir sürme kapı, eviniz için önemli ve tarz oluşturan bir unsurdur. PremiLine profillerinin çift eğimli kanat profilleri, sürme kapılara çarpıcı bir görünüm vermektedir. Destek sacları ile birlikte alüminyum takviyeli orta birleşimi sayesinde, PremiLine  profilleri, oldukça büyük elemanların yapılmasına olanak sağlar. Bu arada, değişik montaj pozisyonlarına uygun olarak çeşitli kasa profillerinin mevcudiyeti ile geniş bir hareket alanı ve ölçülerde maksimum özgürlük sağlanır.

Şekil ve büyüklüğün yanı sıra, renk ve malzeme seçimi de nihai üründe temel  bir rol oynar. PremiLine, mimari fikirlerinizi optimum şekilde gerçekleştirmeniz için gereken tüm olanakları sunar. Klasik beyaz rengin dışında, iç, dış veya her iki yüzü kaplamalı olacak şekilde düz, metalik veya hareli ahşap desenleri ile zevkinize göre şekillendirilebilir. Bodrum Kömmerling Pvc Doğrama

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin  yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

 • Sürme kanatlar belirgin biçimde kolay sürülür ve rahat çalışır
 • Minimum aşınma sayesinde son derece uzun ömürlü
 • Kasası ve profilleri ile yüksek bir güvenlik sağlar
 • Büyük ölçülü sürme elemenların gerçekleştirilmesi mümkündür
 • Kendinden kapı tutacağı işlevi de gören güçlü aluminyum orta birleşim
 • Tercihe göre gri veya siyah contalı çarpıcı tasarım
 • Farklı renk ve yüzey seçenekleri
 • Yalnızca  kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörler ile üretim

Kömmerling Panjur Bodrum

Panjur bir çok amaca hizmet eden bir yapı ürünüdür. Yalıtım sağlamak, güvenlik gerekçesi ile, güneş ışıklarının yakıcı etkilerine karşı korumak ve perde amacı ile kullanılmaktadır.

Kömmerling Vari Nova Panjur Sistemleri

RolaPlus Monoblok Panjur Kutusu Sistemleri

Plastik malzemeden imal edilen RolaPlus panjur kutuları, yeni veya eski binalarda, PVC, alüminyum veya ahşap pencereler için mükemmel kullanım alanlarına sahiptir. RolaPlus Panjur sistemi, pencere ve duvar detaylarına uyumlu olacak şekilde uygulanabilmektedir.

VariNova – yenilikçi panjur kutusu

VariNova Panjur kutusu, PVC, alüminyum veya ahşap pencerelerde gerek yeni yapılarda gerekse eski yapılarda mükemmel uyum ve bütünlüğe sahiptir. Montaj durumuna bağlı olarak ve cephe bütünlüğünü bozmadan,  panjur kutusu odanın iç tarafına veya aşağıya doğru açılabilir.  Kolaylıkla açılabilen panjur kutu kapağı sayesinde, montaj sonrası bakım ve temizlik olanağı sağlar. Buna ek olarak tüm yapılara uyum sağlayan çeşitli ölçülerdeki panjur kutusu, yüksek yalıtım değerleri ile de öne çıkmaktadır.

Panjur kutusunu oluşturan kapaklar ve diğer bağlantı profilleri, yüksek kaliteli PVC’den üretilmektedir. Sistem, ahşap görünümlü pencerelere veya kişisel renk tercihlerinize uygun PVC veya alüminyum kutu seçenekleri sunmaktadır. Tüm PVC profiller iklim koşullarına ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olup tamamen geri dönüşümlüdür.

VariNova, mevcut panjur kutusunda herhangi bir değişiklik yapılmasını gerektirmeyen  entegre sineklik detayı ile de büyük bir avantaj sunmaktadır.  Müdahale gerektiğinde, işlem içten yapılabildiği gibi alt taraftan da gerçekleştirilmektedir. VariNova, piyasada bulunan tüm çerçevelere adapte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

 • Kompakt tasarım
 • Oluşan nem su tahliye yolu ile dışarıya güvenli şekilde yönlendirilir
 • Geniş renk seçenekleri
 • Kolay uygulanan özel sineklik detayı
 • İç veya alt taraftan müdahale imkanı
 • Temizlik ve bakım kolaylığı
 • Plastik pencerelerle uyumlu dayanıklı beyaz yüzey
 • Enerji Tasarruf Yönetmeliğinin gereklilikleri mevcut
 • Yalnızca  kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörler ile üretim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir