Gaziemir Krom Korkuluk Küpeşte

Gaziemir Krom Korkuluk Küpeşte Uygulamaları

0 551 655 25 04 ücretsiz keşif için arayabilirsiniz…Güvenlik insanlığın en temel savunma refleksidir. Günümüzde gerek çok katlı binalar gerekse müstakil konutlarda korkuluk ve küpeşte sistemleri önemli bir yapı ürünü haline gelmiştir. Son yıllara kadar gereğince önemsenmeyen korkuluk sistemleri gittikçe daha ciddi bir konu olarak gündeme alınmaya başlamıştır. Beton, ahşap ve demir malzeme ile başlayan korkuluk üretim ve montajında gelinen son nokta Gaziemir krom korkuluk küpeşte uygulamaları olmuştur. Paslanmaz ve kaynak işlemi ile monte edilen Gaziemir krom korkuluk küpeşte dayanıklı ve estetik sonuç ortaya koymaktadır. Krom malzeme ile, krom balkon korkuluğu, krom merdiven korkuluğu, krom balkon küpeşte, krom havuz kenarı korkuluğu ve krom basamak korkuluğu yapılır. Krom korkuluk işleriniz için bizden teklif almanızdan memnun oluruz.

Urla krom korluk
Gaziemir krom korluk küpeşte  fiyatları

Gaziemir Krom Merdiven Korkuluğu

Binaların merdivenleri can güvenliği ve tırmanma desteği açısından çok önemli alanlardır. Boşluklardan bizi koruyan hayat kurtarıcı Gaziemir krom merdiven korkuluğu üretimden iş teslimine kadar olan süreci ele alalım. Krom Korkuluk Üretimi, paslanmaz kaplanmış çelik metaller 6 mt’lik boy veya ölçüsünde kesilerek inşaat uygulama alanına gelir. Zemine kaynaklanan ankreaj(tutucu) çubuğu aynı zamanda kimyasal çelik dübelle de ekstra desteklenebilir.

urla merdiven krom korkuluğu
Gaziemir merdiven krom korkuluğu örnekleri

Dikey destek krom ayaklar en az üç basamak ara ile kaynatılmalıdır. Kaynak esnasında ortaya çıkabilecek siyah kaynak izleri yerinde polisaj işlemi ile parlatılır. Yatay krom çubuklar veya dikey krom çubuklar ile boşluklar kapatılır. Bazen merdiven korkuluğu camlı sistem ile tercih edilmektedir.

Urla camlı merdiven krom korkuluk
Gaziemir merdiven cam krom korkuluk

Korkuluk profilleri 1- Boru Krom Korkuluk 2- Kare Krom Korkuluk olarak iki çeşit malzeme grubu vardır.

Merdiven krom korkuluk bazen sadece cam krom korkuluk olarak tercih edilebilir. Krom tutucular ile bağlanan lamine temperli cam modern bir derinlik sağlar…

Gaziemir Krom Balkon Korkuluğu(Balkon Küpeşte)

Balkonlar son yıllarda sıkça vakit geçirilen yaşam alanlarımız olmuştur. Özellikle balkon güvenlik önlemleri ön plana çıkmaktadır. Mühendislik ve malzeme teknolojisi ile paralel olarak belediyeler, yapı denetim şirketleri krom veya demir korkuluk ürünlerine ruhsat verme noktasına gelmişlerdir. Gaziemir krom balkon korkuluğu (Balkon küpeşte) kaynak işlemi ile dayanıklı ve sağlam sonuç ortaya koymaktadır.

Alüminyum kapı pencere ihtiyaçlarınız için LİNEA ROSSA kelimesine tıklayabilirsiniz.

camlı krom korkuluk
camlı krom korkuluk modeli

Balkon korkulukları en az 110 cm yüksekliğinde olmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, korkuluk mermerinin üzerine bastığınız noktadan 110 cm yüksekliğinde olmalıdır.

Krom balkon korkulukları

1- Yatay çubuklu krom balkon korkuluk

2- Yatay çubuklu camlı krom balkon korkuluk

3- Üst küpeşteli Camlı krom balkon korkuluk

4- Komple cam krom balkon korkuluk

camlı çubuklu krom korkuluk sistemleri
camlı çubuklu krom korkuluk üretici

Neden Gaziemir Krom Korkuluk Küpeşte Yaptırmalıyım?

1- Krom korkuluk paslanmaz ve uzun ömürlüdür.

2- Ahşap ve cam gibi diğer ürünler ile uyumlu kullanılabilir.

3- Tamamen kaynak ile montaj yapıldığı için güvenlik garantilidir.

4- Isıya dayanıklı bir malzemedir.

5-  304 paslanmaz paslanmaz krom korkuluğun ilk kademe ürünüdür. 450 dereceye kadar oksidasyon direnci sağlar.

6- 316 paslanmaz korkuluk 650 dereceye kadar oksidasyon direnci sağlar. Korozyona karşı çok yüksek düzeyde dayanıklıdır. Deniz kenarlarında, havuz etraflarında, avm, alış veriş mekanlarında ve korkuluk küpeşte işlerinde inanılmaz performans değeri verir. Önerimiz kesinlikle 316 paslanmaz dır.

Gaziemir krom korkuluk küpeşte işleriniz dışında, Kış bahçesi uygulamaları için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir