Loading

wait a moment

İzmir Ofis Bölme

İzmir Ofis Bölme | Sistemleri | Fiyatları

0 532 578 30 79 ücretsiz keşif hattımız… İzmir Ofis Bölme genel olarak kullanım amacı, rahat çalışma ortamları ve modern çalışma hayatının prestijli ofis ortamını sağlamak esastır. Her ofis bölme işi özel tasarım ve uygulamadır. Bir önerimiz ofisiniz için mutlaka olacaktır. Akılcı, görsel zenginlik ve fiyatları öncelik kazanacak tekliflerimiz için arayınız. Firma olarak yılların deneyimi ile oluşabilecek her duruma karşı bir çözüm önerimiz vardır.

Ofiste sadelik, gözü yormayan ve çalışma saatlerinde iş akım konsantrasyonunu bozmayacak tasarımlar.

Cam ofis zerafeti, çalışma ortamında özgür ve güvende hissetmek için…

Şeffaf çalışma ortamı, çalışanların bir arada olma duygularını besleyen şeffaflık…

Aydınlık ferah mekanlarda çalışma, iç karartmayan aydınlık ve yapılan işlerin belli olduğu ortam…

Kilit ve kol mekanizmalarının paslanmaz ve estetik olması, krom malzeme destekli…

izmir ofis bölme sistemleri fiyatları
izmir ofis bölme sistemleri

Hızla gelişen plazalar ve ofis inşaatları yeni ve modern ofisleri gündeme getirmiştir. Burada inşaat sahiplerinin öngöremeyeceği konu ofis içi bölme ve dizayn işlemleridir. Çünkü her firma kendi çalışma şartlarına göre ofisini planlamaktadır. Kimi firma gizlilik, bazı firmalar ses yalıtımı, görüntü hassasiyeti (görünür olmak veya görünmemek) gibi kriterleri ön plana çıkarmaktadırlar. Burada işleyen sistem ofislerin iç yapılarının boş bırakılıp, satın alan veya kiralayan firmanın ofis içi bölmeleri tamamlamasıdır.

İzmir ofis bölme iletişim
İzmir ofis bölme C-60 alüminyum sistemleri

İzmir Modern Ofisler Ve Çalışma Ortamları

İzmir‘de yükselen kuleler (Plaza ve çok katlı ticaret merkezleri) ve modern iş ortamları, cam ofis talebini artırmıştır. Firmalar ofisleri bomboş alıp, kendi ihtiyaçlarına göre ofisleri oluşturuyorlar. Her firma kendi çalışma ortamına göre cam ofis dizaynı istemektedir. Gelişme ve modernleşme estetik ve kullanışlı ofis sistemlerini gündeme getirmiştir. İzmir modern ofisler ve çalışma ortamları haklı olarak estetik ve kullanışlı cam ofis dizaynı talep etmektedir. Plaza ve residence’ler ofislerin içerisini boş teslim etmekte, satın alan veya kiralayan firmalar kendi özgün yapılarına göre izmir ofis bölme sistemleri talep etmektedirler. Ofis ekipmanları (bilgisayarlar, yazıcılar, fax cihazları ve diğer elektronik eşyalar) içerisinde yer alan cam ofis bölme ürünleri estetik tasarımı beraberinde zorunlu kılmaktadır.

izmir cam bölme ofis modelleri
izmir cam bölme ofis

İzmir Cam Ofis Sistemleri

Ofis tasarımlarının cam ağırlıklı imalat ve montaj yapılmasıdır. Sistemlere genel olarak göz atacak olursak,

İzmir Ofis Bölme Boydan (Tavana kadar) Camlı Sistemler 

Boydan cam ofis bölme sistemleri uygulama sıkıntıları ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Alçı tavan veya taş yünü tavan döşemeleri askı sistemi ile monte edildiği için üst kısmı bağlamada sorunlar çıkabilmektedir. Ayrıca seçilen camın kalınlığı çok önemli olmaktadır. Cam kalınlığı minimum 5+5 lamine veya 10 mm temperli cam olmalıdır.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

Resimde yer alan görselde ki ofis bölme sistemi

1- Antrasit gri ofis bölme profili

2- 10 mm temperli şeffaf cam

3- Kumlama şeritleme serigrafi çalışması

4- Rondo kol kapı kilit sistemi

5- Paraduş menteşe ile zemini delmeden montaj.

izmir ofis bölme sistemleri modelleri
izmir ofis bölme sistemleri

Komple cam görünüm ofis uygulamalarıdır. Özel ofis profilleri kullanılabilir. Klasik olarak Aldoks doğrama veya C-60 alüminyum profiller de kullanılmaktadır. Özetle ;

1- Alüminyum Profiller, özel ofis profilleri, aldoks alüminyum ve C-60 alüminyum.

2- Camlar, 10 mm.temperli, 10 mm.tempersiz ve 5+5+ lamine camlar kullanılır. Camlar binaya (ofise) taşınabilirliğine göre ebatlandırılır.

3- Aksesuarlar, paraduş menteşe, duvara menteşe, kapı kolu (kilitli) genelde Rondo kol adı ile anılır. Cam cama kilit.

İzmir ofis bölme serigrafi baskı örnekleri

4- Serigrafik dekor çeşitleri, standart dekorların yanında özel istekleriniz yapılabilir.

5- Kaliteli izolasyon malzemeleri, ofis içi olduğu için sararmayan ve kolay silinebilen malzemeler olması gerekebilir.

6- Renk seçenekleri açısından herhangi bir sıkıntı yoktur (Ral renkleri).

İzmir ofis bölme iletişim

 İzmir Ofis Bölme Yarım Camlı Sistemler 

Yarı camlı ofis bölme sistemlerinde uygulanabilecek modeller;

Yatay kayıt mutlaka atılmalıdır. Yatay alüminyum profili sağlam bir şekilde (doğru bağlantı elemanları ile) yerine monte edilmelidir.

Dekoratif amaç ile zeminden 90 cm veya 80 cm yükseklikten itibaren yatay kayıt atılmalıdır.

Alt bölüme kumlamalı cam, pvc plaka ve mdf plakalar döşenir. Bazen kapılarda alt bölüm malzeme ile kaplanabilir.

Üst cam bölme serigrafik dekoratif film ile kaplanabilir.

 katlanır cam balkon atölye
ofis bölme izmir

 İzmir Ofis Bölme Tam Cam(Kapı boyunda camlı)  Sistemler 

izmir cam ofis bölme sistemleri
ofis bölme izmir firması

İzmir  bölme tam cam (kapı boyunda camlı)  sistemler detayları;

Ofis sisteminde  yatay kayıtlar alt ve üste monte edilir. İsteğe göre alttan 80-90 cm’den, üstten 30-40 cm’den atılan kayıtlar dekoratif bir görüntü elde edilir.

İzmir ofis bölme perde

Alt ve üst bölümlerin içine cam (satine veya kumlu) veya mdf gibi malzemeler döşenir. Bu sistemde alt bölüm cam döşenir. Üst kısım kumlu cam veya mdf kaplanır. Üst kısım bölmesi başlangıcı kapının yüksekliğinden itibaren başlamalıdır.

asaş mimari kapı pencere
asaş mimari doğrama
İzmir ofis bölme iletişim

İzmir Ofis Bölme Separator Camlı Sistemler 

Seperator ofis bölme sistemleri, belli yüksekliğe kadar olan çeşitli dekoratif bölme sistemlerinde imalat ve montaj yapılır.

İzmir ofis bölme separatör bölme sistemleri

Banka ve kalabalık ofis sistemlerinde ağırlıklı kullanılır.

Açık ofis sistemleri olarak da adlandırılırlar.

Dekor çeşitleri karşılıklı görüşmeler ile belirlenir.

cam bölme ofis sistemleri izmir
cam bölme ofis sistemleri izmir

Ofis Bölme Yardımcı Ürünler

Ana malzemesi alüminyum ve cam olan ofis bölme sistemleri, yardımcı ürünleri;

1- Perde Uygulamaları : Ofis ara bölmelerinin perde ile kapatılması, dış ortamdan ofisin izole edilmesi ve mahremiyetin sağlanması çeşitli perde sistemleri ile sağlanmaktadır.                                                                                     a-Pliseli perde sistemleri: Mekanik ve çok yönlü çalışması ile rahatlık sağlar. Bir çok farklı rengi tercih edebilirsiniz. Oldukça kolay montaj sistemi ile işleriniz çabucak tamamlanır. Aşağı yukarı toplanabilmesi ve istenilen mesafede sabitlenmesi ile yeni bir kullanım şekli…

İzmir ofis bölme perde seçenekleri

b- Stor yada Zebra perde sistemleri: Bilinen ve uzun zamandır uygulanan klasik perde sistemleri ile ofislerinizde istediğiniz zaman görünmez alana geçebilirsiniz.

c- Jaluzi Sistemleri: Jaluzi cam içi ve cam üzeri olmak üzere iki şekilde tercih edilebilir. Cam içi jaluzi mıknatıslı ve zincirli kullanım imkanı vardır. Jaluzi ürünü ekonomik ve kaliteli olarak seçilebilir.

2- Kilit ve Menteşe Sistemleri: Kilit, cam cama kilit veya rondo kol kilit sistemi kullanılabilir. Menteşeler krom ve paraduş(cam cama menteşe), duvara montaj menteşe…

İzmir ofis bölme aksesuar çeşitleri

3- Cam Çeşitleri: Ofis bölme sistemlerinde kullanılan camlar, lamine camlar (4+4 lamine – 5+5 lamine), temperli camlar ( 8 mm. – 10 mm. cam) ve lamine temperli camlar(4+4 – 5+5 lamine temperli)

ofis bölme cam çeşitleri

4- Film Kapalama: Genelde kumlama desen ile dekor verilerek yapılan kaplamalar ön plandadır. Farklı renkte desen ve stiller tasarlanabilir. Bazen kumlama tekniği ile camlara dekor verilebilir.

5- Serigrafi: Firmaların logoları ve sembolleri serigrafi baskı ile cam üzerine yerleştirilir.

Ofis bölme işlerimizde İzmir gökdelenler bölgesinde başarılı işlere imza atmıştır. İzmir ilinde ve tüm ilçelerde hizmet veriyoruz.

İzmir ofis bölme serigrafi modelleri

Serigrafi desen veya kompozisyon tasarımı müşteri istek ve beklentilerine göre yapılmaktadır. Firma faaliyet kolu ile alakalı desenler yerleştirmek mümkündür. Cam çeşitleri için Şişecam kelimesine tıklayınız.

İzmir ofis bölme iletişim

Ofis Bölme İmalat Ve Montajı

Ofis bölme üretimi atölyelerde planlanarak genelde ofis binasında yapılmaktadır. Yerinde toplanan alüminyum profiller montajlanır. Cam sistemleri bazen vinç, bazen asansör, bazen el ile ve bazende evden eve taşıma sistemleri ile taşınmaktadır. Yağmur, kış, rüzgar gibi hava şartları montaj sürecini etkilemediği için çalışmak rahattır. Bazende çalışılan ofislerde montaj uygulaması zorlu bir süreç olabilmektedir. Zen ofis olarak her türlü zorlu şartlarda iş teslim etmek üzere faaliyetlerimize devam etmekteyiz. İzmir ofis bölme ve ddiğer işlerimiz için TIKLAYINIZ.

 

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

 

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

İzmir ofis bölme iletişim