İzmir Ofis Bölme

İzmir Ofis Bölme Sistemleri | Fiyatları

İzmir Ofis Bölme uygulamalarımızda genel olarak kullanım amacı, rahat çalışma ortamları ve modern çalışma hayatının prestijli ofis ortamlarını sağlamak esastır. Her ofis bölme işi özel tasarım ve uygulamadır. Firma olarak, bir önerimiz ofisiniz için mutlaka olacaktır. Akılcı, görsel zenginlik ve fiyatları öncelik kazanacak tekliflerimiz için arayınız. Firma olarak yılların deneyimi ile ortaya çıkabilecek her detay ve zorluklara karşı bir çözüm önerimiz vardır. İzmir ofis bölme sistemleri; cam, alüminyum, ahşap, krom ve serigrafi malzemelerin bileşenleri ile taçlanır. İzmir yükselen kuleleri ile bir çok yeni ofis yapılanmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Genellikle uygulanan sistemler, demonte ofis bölme, modüler ofis bölme, cam cama ofis bölme ve müdür ofis bölme modelleridir.

ofis bölme İzmir
ofis bölme modelleri

Cam Ofis Bölme Faydaları

Ofiste sadelik, gözü yormayan ve çalışma saatlerinde iş akım konsantrasyonunu bozmayacak tasarımlar.

Cam ofis zarafeti, çalışma ortamında özgür ve güvende hissetmek için…

Şeffaf çalışma ortamı, çalışanların bir arada olma duygularını besleyen şeffaflık…

Aydınlık ferah mekanlarda çalışma, iç karartmayan aydınlık ve yapılan işlerin belli olduğu ortam…

Kilit ve kol mekanizmalarının paslanmaz ve estetik olması, krom malzeme destekli…

izmir ofis bölme sistemleri fiyatları
İzmir ofis bölme sistemleri

Hızla gelişen plazalar ve ofis inşaatları yeni ve modern ofisleri gündeme getirmiştir. Burada inşaat sahiplerinin öngöremeyeceği konu ofis içi bölme ve dizayn işlemleridir. Çünkü her firma kendi çalışma şartlarına göre ofisini planlamaktadır. Kimi firma gizlilik, bazı firmalar ses yalıtımı, görüntü hassasiyeti (görünür olmak veya görünmemek) gibi kriterleri ön plana çıkarmaktadırlar. Burada işleyen sistem ofislerin iç yapılarının boş bırakılıp, satın alan veya kiralayan firmanın ofis içi bölmeleri tamamlamasıdır.

ofis bölme sistemleri
İzmir alüminyum ofis bölme çeşitleri

İzmir Modern Ofisler Ve Çalışma Ortamları

İzmir‘de yükselen kuleler (plaza ve çok katlı ticaret merkezleri) ve modern iş ortamları, cam ofis talebini artırmıştır. Firmalar ofisleri bomboş alıp, kendi ihtiyaçlarına göre ofisleri oluşturuyorlar. Her firma kendi çalışma ortamına göre cam ofis dizaynı istemektedir. Gelişme ve modernleşme estetik ve kullanışlı ofis sistemlerini gündeme getirmiştir. İzmir modern ofisler ve çalışma ortamları haklı olarak estetik ve kullanışlı cam ofis dizaynı talep etmektedir. Plaza ve rezidanslar ofislerin içerisini boş teslim etmekte, satın alan veya kiralayan firmalar kendi özgün yapılarına göre İzmir modern açık ofis bölme sistemleri talep etmektedirler. Ofis ekipmanları (bilgisayarlar, yazıcılar, faks cihazları ve diğer elektronik eşyalar) içerisinde yer alan cam ofis bölme ürünleri estetik tasarımı beraberinde zorunlu kılmaktadır.

izmir cam bölme ofis modelleri
cam bölme ofis

İzmir Cam Ofis Bölme Sistemleri

Ofis tasarımlarının cam ağırlıklı imalat ve montaj yapılmasıdır. Her iş kolu veya çalışma sektörü kendisine özel ofis tasarım çeşitlerini geliştirmiştir. Sistemlere genel olarak göz atacak olursak,

İzmir Şeffaf Ofis Bölme Boydan (Tavana kadar) Camlı Sistemler 

Boydan cam ofis bölme sistemleri uygulama sıkıntıları ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Alçı tavan veya taş yünü tavan döşemeleri askı sistemi ile monte edildiği için üst kısmı bağlamada sorunlar çıkabilmektedir. Ayrıca seçilen camın kalınlığı çok önemli olmaktadır. Cam kalınlığı minimum 5+5 lamine veya 10 mm temperli cam olmalıdır.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri İzmir

Resimde yer alan görselde ki ofis bölme sistemi;

1- Antrasit gri ofis bölme profili

2- 10 mm fırınlanmış ve 6 kat güçlendirilmiş şeffaf cam

3- Kumlama şeritleme serigrafi çalışması

4- Krom kol kapı kilit sistemi

5- Para duş menteşe ile zemini delmeden montaj.

izmir ofis bölme sistemleri modelleri
İzmir modern ofis bölme sistemleri

Komple cam görünüm ofis uygulamalarıdır. Özel ofis profilleri kullanılabilir. Klasik olarak Aldoks doğrama veya C-60 alüminyum profiller de kullanılmaktadır. Özetle ;

1- Alüminyum Profiller, özel ofis profilleri, aldoks seri alüminyum ve C-60 alüminyum.

2- Camlar, 10 mm.temperli, 10 mm.tempersiz ve 5+5+ lamine camlar kullanılır. Camlar binaya (ofise) taşınabilirliğine göre ölçülendirilir.

3- Aksesuarlar, paraduş menteşe, duvara menteşe, kapı kolu (kilitli) genelde Rondo kol adı ile anılır. Cam cama kilit.

İzmir cam ofis bölme serigrafi baskı örnekleri

4- Serigrafi dekor çeşitleri, standart dekorların yanında özel istekleriniz yapılabilir.

5- Kaliteli izolasyon malzemeleri, ofis içi olduğu için sararmayan ve kolay silinebilen malzemeler olması gerekebilir.

6- Renk seçenekleri açısından herhangi bir sıkıntı yoktur (Ral renkleri).

İzmir açık ofis bölme sistemleri

İzmir Ofis Bölme Yarım Camlı Sistemler 

Yarı camlı ofis bölme sistemlerinde uygulanabilecek modeller;

Yatay kayıt mutlaka atılmalıdır. Yatay alüminyum profili sağlam bir şekilde (doğru bağlantı elemanları ile) yerine monte edilmelidir.

Dekoratif amaç ile zeminden 90 cm veya 80 cm yükseklikten itibaren yatay kayıt atılmalıdır.

Alt bölüme kumlamalı cam, pvc plaka ve mdf plakalar döşenir. Bazen kapılarda alt bölüm malzeme ile kaplanabilir.

Üst cam bölme serigrafi dekoratif film ile kaplanabilir.

 katlanır cam balkon atölye
ofis bölme İzmir

 İzmir Ofis Bölme Tam Cam(Kapı boyunda camlı)  Sistemler 

izmir cam ofis bölme sistemleri
ofis bölme İzmir firması

İzmir ofis bölme tam cam (kapı boyunda camlı)  sistemler detayları;

Ofis sisteminde  yatay kayıtlar alt ve üste monte edilir. İsteğe göre alttan 80-90 cm’den, üstten 30-40 cm’den atılan kayıtlar dekoratif bir görüntü elde edilir.

İzmir camlama ofis bölme perde

Alt ve üst bölümlerin içine cam (mat veya kumlu) veya ahşap panel gibi malzemeler döşenir. Bu sistemde alt bölüm cam döşenir. Üst kısım kumlu cam veya ahşap panel kaplanır. Üst kısım bölmesi başlangıcı kapının yüksekliğinden itibaren başlamalıdır.

asaş mimari kapı pencere
ofis bölme mimari doğrama
İzmir modern ofis bölme ürün sistemleri

İzmir Ofis Bölme Separatör Camlı Sistemler 

Separatör ofis bölme sistemleri, belli yüksekliğe kadar olan çeşitli dekoratif bölme sistemlerinde imalat ve montaj yapılır. Dışarısı ile bağlantısı olmayan (kapalı camlar ile kaplanmış) ofislerde, yarı açık ofis sistemleri tercih edilir.

İzmir separatör ofis bölme sistemleri

Banka ve kalabalık ofis sistemlerinde ağırlıklı kullanılır.

Açık ofis sistemleri olarak da adlandırılırlar.

Dekor çeşitleri karşılıklı görüşmeler ile belirlenir.

cam bölme ofis sistemleri izmir
cam bölme ofis sistemleri İzmir

İzmir Ofis Bölme Yardımcı Ürünler

Ana malzemesi alüminyum ve cam olan ofis bölme sistemleri, yardımcı ürünleri;

1- Perde Uygulamaları : Ofis ara bölmelerinin perde ile kapatılması, dış ortamdan ofisin izole edilmesi ve mahremiyetin sağlanması çeşitli perde sistemleri ile sağlanmaktadır.                                                                                     a-Pliseli perde sistemleri: Mekanik ve çok yönlü çalışması ile rahatlık sağlar. Bir çok farklı rengi tercih edebilirsiniz. Oldukça kolay montaj sistemi ile işleriniz çabucak tamamlanır. Aşağı yukarı toplanabilmesi ve istenilen mesafede sabitlenmesi ile yeni bir kullanım şekli… Temizliği basit ve pratiktir.

İzmir cam balkon ofis bölme perde seçenekleri

b- Stor yada Zebra perde sistemleri: Bilinen ve uzun zamandır uygulanan klasik perde sistemleri ile ofislerde istediğiniz zaman görünmez alana geçebilirsiniz.

c- Jaluzi Sistemleri: Jaluzi cam içi ve cam üzeri olmak üzere iki şekilde tercih edilebilir. Cam içi jaluzi mıknatıslı ve zincirli kullanım imkanı vardır. Jaluzi ürünü ekonomik ve kaliteli olarak seçilebilir.

2- Kilit ve Menteşe Sistemleri: Kilit, cam cama kilit veya rondo kol kilit sistemi kullanılabilir. Menteşeler krom ve paraduş (cam cama menteşe), duvara montaj menteşe…

İzmir kilit sistemleri ofis bölme sistemleri

3- Cam Çeşitleri: Ofis bölme sistemlerinde kullanılan camlar, lamine camlar (4+4 lamine – 5+5 lamine), temperli camlar ( 8 mm. – 10 mm. cam) ve lamine temperli camlar(4+4 – 5+5 lamine temperli)

ofis bölme cam çeşitleri

4- Film Kaplama: Genelde kumlama desen ile dekor verilerek yapılan kaplamalar ön plandadır. Farklı renkte desen ve stiller tasarlanabilir. Bazen kumlama tekniği ile camlara dekor verilebilir.

5- Serigrafi: Firmaların logoları ve sembolleri serigrafi baskı ile cam üzerine yerleştirilir.

Ofis bölme işlerimizde İzmir gökdelenler bölgesinde başarılı işlere imza atmıştır. İzmir ilinde ve tüm ilçelerde hizmet veriyoruz.

İzmir büro bölme cam balkon

Serigrafi desen veya kompozisyon tasarımı müşteri istek ve beklentilerine göre yapılmaktadır. Firma faaliyet kolu ile alakalı desenler yerleştirmek mümkündür. Cam çeşitleri için Şişecam kelimesine tıklayınız.

İzmir Ofis Bölme İmalat Ve Montajı

Ofis bölme üretimi atölyelerde planlanarak genelde ofis binasında yapılmaktadır. Yerinde toplanan alüminyum profiller montajlanır. Cam sistemleri bazen vinç, bazen asansör, bazen el ile ve bazende evden eve taşıma sistemleri ile taşınmaktadır. Yağmur, kış, rüzgar gibi hava şartları montaj sürecini etkilemediği için çalışmak rahattır. Bazende çalışılan ofislerde montaj uygulaması zorlu bir süreç olabilmektedir. Zen ofis olarak her türlü zorlu şartlarda iş teslim etmek üzere faaliyetlerimize devam etmekteyiz. İzmir cam ofis bölme ve diğer işlerimiz için TIKLAYINIZ.

İzmir alüminyum ofis bölme ürün sistemleri

Ticari işletmelerde bölme sistemleri son derece pratik kullanım sunan oldukça avantajlı sistemlerdir. Ofis Bölme İzmir firması olarak sizlere en yüksek kalitede en kullanışlı ürünlerin imalatını ve montajını yapmaktayız. Çift camlı sistemler, tek camlı, klasik jakuzili sistemler ve separatör sistemler ile sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz. İzmir‘de kendi imalatımız olan cam bölme sitemlerini estetik ve kullanışlı modeller olarak talep edebilirsiniz.

modern ve küçük ofisler
modern ofis tasarımları

Cam bölme veya farklı ofis bölme sistemleri üzerine uzmanlaşmış İzmir ofis bölme firması, Zenofis her detayı çözmede profosyoneldir. Ancak maliyet hesabı herkes için son derece önemlidir. Uygun fiyatlarla Ofis Bölme İzmir firması arıyorsanız işi ofis bölme olan üreticiler ile çözüm bulmanız fiyat konusundan önemlidir. Zen firması olarak uzun senelerdir üretici özelliğimiz bulunmakta olup amacımız daima uzun süreli kullanıma uygun en işlevsel ürünleri sizlere uygun fiyatla sunmaktır.

İzmir Ofis Bölme Ve Büro Bölme Fiyatları

Fiyatlar genelde belirlenirken alan ölçüsü, istenilen renkler ve farklı aksesuar taleplerine göre değişebilmektedir. Sitemiz içerisinde Cam Balkon fiyatları hakkında genel bir bilgi verilmektedir. Firma uzmanlarımız talepleriniz karşınızda dilerseniz yerinizde ücretsiz keşif desteği verebilmektedir. Tüm ürünlerimiz 1.sınıf kalitede olup zarif ve estetik modellerden oluşmaktadır. Fiyatlar hakkında tüm bilgileri sitemizi hemen arayarak uzmanımızdan dilerseniz öğrenebilirsiniz.

panel bölme alt ve üst kapalı cam ofis bölme İzmir

Cam bölme fiyat teklifi hakkında sizden gelen taleplerde aynı gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır. En uygun fiyat teklifi İzmir ve ilçeleri için düşünerek tarafınıza verilecektir.

Günümüz teknoloji ve modern hayatında her ürün olduğu gibi duvar bölme sistemleri de gelişmektedir. Firmamız İzmir Zen üretimde kullandığı tüm sistemleri teknolojik olup yüksek kalitededir. Basit ürün ve dayanıksız malzeme hiçbir şekilde kullanılmamaktadır. Alüminyum sistemler kullanan firmamız Galvaniz ve Demir karışım ürünler kullanmamaktadır. camlarda ise temperli ve rodajlı kullanımımız vardır.

yarı camlı ofis bölme modeli İzmir

Zen Cam Bölme sistemleri için üretim-imalat desteği sağladığı gibi aynı zamanda montaj ve kurulum hizmeti de vermektedir. Uzman personelimiz ile bayilerimiz dışında hizmet verdiğimiz gerçek ve tüzel kişiler için montaj desteğimiz de bulunmaktadır. Ofis bölme işleriniz için bizlere ulaşarak hem sistem talebi hemde uygulama ve montaj hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Cam Ofis Bölme Modelleri

Alan özelliğine göre Ofis Bölme sistemleri farklılık gösterebilmektedir. Genelde ebatlarında standart boy kullanımı çok olmasa da şekil konusunda bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Kullanım yapılacak alana özel tasarım ve modeller de ayrıca geliştirilebilmektedir. Aşağıda bazı Cam Bölme Modelleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduk.

İzmir cam ofis bölme perde

Tam Camlı Bölme Sistemleri : Bu bölme sistemleri adından da anlaşılacağı tam cam bölme sistemleridir. Tasarımsal yönün itibari ile yerden kapı üst noktasına kadar camlı kalan kısmı panel şekilde de yapılabilmekte yada tamamen cam olarak da kullanılabilmektedir. genelde çok fazla ışık almayan ofis alanlarında tercih edilmektedir.

Yarım Camlı Bölme Sistemleri : Yarı Camlı modeller ofisler için genelde iki oda arasında kalan ara duvarlar için tercih görmektedir. Standart ölçüleri ortalama 85 cm yükseklik dolu panel, 85 cm üzerine ve kapı üst seviye arası ise camdır. Yine bu modelde diğer bir çok ürün gibi talep ve ilgi görmekte ve bir çok uygulamamızda kullanılmaktadır.

İzmir cam ofis bölme perde seçenekleri

Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemleri : Son zamanların en etkili cam bölme tasarımlarından biridir diyebiliriz. Oldukça stil bir görünümü bulunmakta olup ofis alanlarında ferahlık sunar. Yatay cam sistemleri kullanımı ofis içerisinde tam bir şeffaflık sunan sistemleridir. Modern ve mimari bir görünüm elde etmenizi de ayrıca sağlamaktadır.

Separatör Bölme Sistemleri : Alçak operatör bölme kullanımı personelin havalandırma ve soğutma sistemleri ihtiyacından maksimum oranda faydalanmasını sağlamak için genelde tercih edilen sistemleridir.

izmir cam ofis bölme sistemleri
ofis bölme İzmir firması

İzmir Modern Ve Estetik Ofis Büro Tasarımları

Ofis tasarımı önemlidir. Ofis tasarlarken dikkatli olmanızda fayda var. Ofis mobilyaları fazla ucuz değil ve yanlış tasarım yaparak görmekten pişman olacağınız bir ofis tasarlayabilirsiniz. Modern ofis tasarımları ile çekici bir görünüme sahip olan bir ofis ortamı oluşturabilirsiniz. Modern ofis tasarımları ile ofisinizi dekore edebilirsiniz. Yazımızı inceleyerek de modern bir ofis tasarımı oluşturmak için ipuçları toplayabilirsiniz. Ofisinizi tasarlarken mobilyalar ile aksesuarlarınızın uyumuna dikkat etmelisiniz.

Bütün gün çalışacak değilsiniz ofisinizde kendiniz için bir dinlenme alanı oluşturun. Masanızdan uzakta, güzel dekore edilmiş rahat koltuklarla ve iç açan şık bir tabloyla güzel bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Misafirlerinizi de bu rahat koltuklarda ağırlayabilirsiniz.

Toplantılar çok da eğlenceli değildir. Toplantıda sıkılmayan insan yoktur diyebiliriz. Ancak iç açıcı ve ferah bir toplantı alanında daha güzel bir toplantı yapabilirsiniz. Modern ofis tasarımları düşünürken toplantı masanız koyu renk olabilir ama etrafınızdaki mobilyalar, aksesuarlar mutlaka açık renk olmalı. Eğer perde kullanacaksanız açık renk perde tercih etmelisiniz.

Ofisinizde beyaz ya da koyu bir renk dışında farklı renkler kullanarak da güzel bir tasarım oluşturabilirsiniz. Yumuşak renkler tercih ederseniz göz yormayan, hoş bir ortam oluşabilir. Fıstık yeşili rengi ofisler için gayet uygun bir renktir.

Koyu renk mobilyalar özellikle şirketler için çok sık kullanılıyor. Mobilyalarınız  da sadece koyu renkler değil açık renkleri de kullanırsanız daha hoş olur. Siyah-beyaz ya da kahverengi-beyaz mobilyalar ofisinize hoş bir hava katacaktır.

İzmir Modern Ofis Bölme Tasarımları

Modern ofis tasarımları için daha farklı ve yenilikçi fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız aşağıda sizin için derlediğimiz fotoğraflara göz atabilirsiniz. Bu tasarımları aynen kullanmanıza ya da aynı mobilyaları aramanıza gerek yok. Bu mobilyalardan ilham alarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Ayrıca Taşlı, Ahşap, Klasik Ofis Duvar Saatleri Modelleri isimli yazımızdan ofisiniz için kullanabileceğiniz saat modellerine bakabilirsiniz.

Küçük Ofislerin Tasarımı

Küçük ofislerin daha samimi bir ortamı oluyor. Eğer küçük bir ofisiniz varsa bu ofisi daha güzel dekore ederek kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Ufak aksesuarlarla ve mobilyaları doğru yere koyarak küçük ofis tasarımları hazırlayabilirsiniz.

Küçük ofis tasarımları yapmak için illa iç mimar tutmaya gerek yok. İyi bir araştırma yaparak kendinize şirin bir ofis yapabilirsiniz. Ofisinize büyük dolaplar yerine daha uygun monte edilebilir bir ofis kurabilirsiniz.

Geniş bir dolabın içine daha çok klasör yerleştirebilirsiniz ancak o kadar çok klasöre ihtiyacınız yoksa zaten büyük bir dolaba da ihtiyacınız yok demektir. Masanızın boyutlarında küçük bir dolap alarak dosyalarınızı buraya koyabilirsiniz.

Ofisinize iki tane büyük masa yerine, normalden biraz büyük tek bir masa koyabilirsiniz. Bu masaya yönleri farklı taraflara bakacak şekilde iki bilgisayar yerleştirerek aynı masada iki kişi çalışabilirsiniz. Masanızda yeterince alan kalırsa yazıcıyı da buraya koyabilirsiniz.

Ofisinizde küçük bir dolap koyacak kadar bile alan yoksa üzülmenize gerek yok. Bunun yerine kafanızı çarpmayacak şekilde raflar monte edebilirsiniz. Rengarenk raflarla ofisinize hoş bir küçük ofis tasarımları da yapabilirsiniz. Rahatça ulaşabilmek için fazla yükseğe koymamaya dikkat edin.

Ofisinizde bir toplantı masasına da ihtiyacınız varsa ama toplantı masası koyacak yeriniz yoksa hiç telaşa kapılmayın. Kendinize bir çalışma masası yaptırarak aynı anda hem toplantı masası hem de çalışma masası olarak kullanabilirsiniz.

İzmir’de (İzmir ofis bölme) hizmet verdiğimiz bölgeler,

 • Bornova ofis bölme
 • Bayraklı ofis bölme
 • Karşıyaka ofis bölme
 • Çiğli ofis bölme
 • Menemen ofis bölme
 • Aliağa ofis bölme
 • Kemalpaşa ofis bölme
 • Buca ofis bölme
 • Gaziemir ofis bölme
 • Konak ofis bölme
 • Karabağlar ofis bölme
 • Narlıdere ofis bölme
 • Balçova ofis bölme
 • Güzelbahçe ofis bölme
 • Urla ofis bölme
 • Çeşme ofis bölme
 • Seferihisar ofis bölme
 • Torbalı ofis bölme
 • Folkart Ofis Bölme
 • Novus Plaza ofis bölme
 • Meva plaza ofis bölme
 • Megapol ofis bölme

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir
izmir ofis bölme

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

krom korkuluk küpeşte İzmir
izmir cam balkon sistemleri
UCRETSIZ KESIF ICIN TIKLAYIN