Loading

wait a moment

İzmir Linea Rossa Alüminyum

İzmir Linea Rossa Aluminyum | Fiyatları | Modelleri

Alüminyum doğrama tekrar tahtına geri dönmüştür. Zencambalkon, İzmir Linea Rossa Alüminyum farklı bir çok seri ile her ölçü ve detayda pencere kapı sistemlerine çözüm oluşturur. Estetik hatları güçlü malzeme yapısı ile desteklenmiştir. İthal aksesuarlara uyumlu profil dizaynı ile özel aksesuarlar rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle geniş açıklık kullanılan projelerde güvenle kullanabilirsiniz. İzmir ve sahil kenarı nitelikli projelerde her zaman ön plana çıkan projelerin tercihi olmuştur. Tekstüre boyalı profiller korozyana karşı dayanıklı kapı ve pencereler üretilebilmektedir. Özellikle Linea Rossa marka aksesuarlar ile desteklenen doğrama ürünleri beklentilerin tam karşılığıdır. Üretim ve montaj işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız İzmet Alüminyum doğrama üretim tesisi markasını yukarılara taşımaya kararlıdır.

İzmir Linea Rossa alüminyum

İzmir Linea Rossa Alüminyum Serileri

İnce hatlar uzun yıllara meydan okuyacak şekilde tasarlanmıştır. İzmir Kemalpaşa da bulunan alüminyum profil üretim fabrikası biz tedarikçilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

İzmir Linea Rossa fiyatları

İzmir Linea Rossa Ana Tedarik Firması Beymetal  Hakkında Bilgiler   

Beymetal  firması, 1997 yılında İzmir’de faaliyete başlamıştır. Tercihlerini kaliteden taraf kullanan Beymetal lider proje ve firmaların ana tedarikçisi olmuştur. Doğrama sistemlerinde kullanılan aksesuarlar için AR-GE çalışmaları bıkmadan yapılmış doğru ürün ortaya konmuştur. Kendi markası (Linea Rossa aksesuar) ile kapı pencere aksesuarlarını piyasaya sunmuştur. 2001 yılında ALFORE markasını oluşturmuştur. Linea Rossa daha kaliteli ürünler pazarlamak amacı ile Toz boya tesisini kurmuştur. Renkli elektrostatik boyalı profillerin talebine gereken cevabın verilmesi için boya tesisi kurulmuştur.

İzmir Linea Rossa kapı pencere

2001 yılında toz boya, 2003 yılında ahşap görünümlü profil tesisleri faaliyete geçmiştir. 2012 yılında Messe Alüminyum fuarında, Linea Rossa Design SRL markası olan Linea Rossa’yı ülkemizde satışına başlamıştır.

İzmir Linea Rossa Ekstrüzyon pres hattı

Beymetal kalite kontrol hattında gösterdiği titizlik ve devamlılık ile kusursuz profil üretimini hedeflemiştir. Mimari profiller ile birlikte endüstriyel profillerinde üretimini gerçekleştirmektedir.

İzmir Linea Rossa Eloksal Tesisi

Eloksal olarak da kullanılan ”anodik oksidasyonu”, alüminyumun korozyondan korunması ve estetik(dekoratif) görünüm amacı ile yapılmaktadır. Linea Rossa Alüminyum Multi Color Eloksal sistemini ülkemizde kullanan tek firma olarak belirtilebilir.

Açılır ve sürgülü serileri ile binanıza değer katar. Linea Rossa serileri;

İzmir Linea Rossa fiyatları

LR3100 Sürgülü Doğrama Teknik Verileri

Kasa taban oturma alanı (genişliği) ve mimari çözümleri ile projelerin doğru çözümü Linea Rossa…

LR5100 Açılır Sistemleri (Pencere Kapı)

İzmir Linea Rossa Alüminyum Pencere Doğrama

Pencere modern tanımıyla, iç mekana doğal ışıkla buluşturan, havalandırmayı sağlayan ve ısı yalıtımına olumlu katkı yapan camlı doğramadan oluşan yapı elemanlarının genel adıdır. Alüminyum pencereler ısı yalıtımında son yıllarda yüksek performans sağlayan doğrama sistemleridir.

Linea Rossa İzmir

Modern mimari yapılarda, büro bölmelerinde, iş merkezi, avm ve konut gibi bir çok alanda alüminyum kapı-pencere, giydirme cephe ve kompozit panel kaplama işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

İzmir Linea Rossa Alüminyum pencerelerin diğer doğrama pencerelerle karşılaştırılması

Pencere imalatında kullanılan malzemeler sırası ile ahşap, demir, alüminyum ve pvc profilleri dir. Ahşap doğrama eko sisteme ve doğaya olumsuz yansımalarından dolayı genel tüketimden kalkmıştır. Çok lüks projelerde kullanılabilmektedir. azalan orman alanları ve eko sisteme verdiği zardan dolayı ahşap doğrama sektöründe kullanılmamaktadır. Demir doğrama ise bakım zorluğu(paslanması, boya istemesi) ve yüksek ısı kayıplarından dolayı sadece endüstriyel yapı ve işlerde tercih edilmektedir.Pvc doğrama ise ucuz olması ve seri üretilebilmesi ile yoğun tüketilmiştir. Pvc doğrama içerisindeki bazı kimyasallardan dolayı kabul edilebilirliğini yitirse de hala orta segment inşaatlarda tercih edilmektedir. Alüminyum doğrama sistemleri son yıllarda gösterdikleri gelişim ile her türlü projeye olumlu cevap verebilir noktaya gelmiştir.

İzmir Linea Rossa fiyatları

 

izmir alminyum Linea Rossa sistemleriAlüminyum kapı pencere sistemleri uzun yıllar bakım gerektirmez. Aksesuarları oldukça dayanıklıdır. İlk başlarda genel sorunu olarak ortaya çıkan ısı kayıpları artık ısı bariyerleri üretilerek giderilmiştir.

İzmir Linea Rossa Alüminyum Doğrama Pencerelerin Üstünlükleri

1- Darbelere karşı üstün mukavemet ve dayanıklılık gösterir.

2- Mevsimsel ve çevre şartlarına(gazlara, ışığa, yağışlara ve mevsim koşullarına) karşı daha dayanıklıdır.

3- Sıcaklık farklarına karşı mekanik olarak tasarım ve özellikleri oldukça iyidir.

4- Korozyon problemi tekstüre boya ve hammadde yapısı ile ekstra dayanıklılık sağlar.

5- Alüminyum hammadde açısından ülkemiz oldukça zengin olduğu için ham madde sıkıntısı yoktur.

6- Öteki pencere malzemelerine göre daha hafiftir.

7- Bakımı oldukça kolaydır. Kullandığınız sürece boya ihtiyacı duymazsınız.

Neden İzmir Alüminyum Kapı Pencere?

1- Alüminyum profiller işlenmesi kolay ve rahat malzemelerdir.

2- Enerji tasarrufu açısından ısı bariyerleri mükemmel sonuç verir.

3- Kimyasal malzeme birleşimleri diğer pencere malzeme gruplarına göre daha sağlıklıdır.

4- Geri dönüşümlü malzemedir. Çevreye hiç bir zararı yoktur.

5- Yangına karşı dayanıklı pencereler ile biraz daha güvenlik ekler…

İzmir aluminyum Linea Rossa fiyatları

 

izmir alminyum Linea Rossa sistemleri

İzmir Linea Rossa Alüminyum Doğrama Pencere Çeşitleri

Konut ve diğer tüm inşaatlarda kullanılan pencere çeşitleri bir çok etkene bağlı olarak çeşitlilik gösterir.

1- İklim koşulları

2- Kültür

3- İmalat yöntemleri

4- Kullanılan malzemeler esaslı

İzmir Linea Rossa Alüminyum Doğrama Pencereleri Oluşturan Elemanları

Alüminyum doğrama profilleri kullanılarak üretilecek doğramalar için gerekli elemanlara göz atacak olursak;

Alüminyum profiller, bağlantı aparatları, kol ve kilit sistemleri, aksesuarlar, contalar ve yardımcı malzemeler.

Linea Rossa için HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

linea rossa alüminyum kepenk fiyatları izmir

İzmir Linea Rossa Alüminyum Doğrama Pencerelerde Kullanılan Profiller

Sağlam bir pencere için gerekenler, yüksek statik mukavemette alüminyum profiller. Ekstrüzyon yoluyla elde edilen alüminyum profiller dayanma açısından üst seviyede değer elde edilir. Bir çok profil seçeneği ile farklı farklı doğrama çeşitleri üretilebilir.

İzmir Linea Rossa alüminyum doğramaLinea Rossa ürün kataloğundan faydalanarak profil çeşitleri belirlenir. Sistem seri doğrama kavramı ile, ekonomik – lüks, estetik, fonksiyonel tasarlanmış ve imal edilmiş pencere serisi anlaşılmalıdır. Sistem seri pencerelerde tüm detaylar baştan sona en ince ayrıntısına kadar çözümlenmiştir. Kalite, zaman ve verimlilik unsurları düşünülerek profil aksesuar uyumu sistem içerisinde değerlendirilmelidir.

Demonte linea rossa doğrama

 

izmir alminyum Linea Rossa sistemleri

İzmir alüminyum üretim atölyesi

İzmir Linea Rossa Alüminyum Pencere Kasa Profilleri 

Kapı-pencere sistemlerinde taşıyıcı görevi gören profillere kasa profili denir. Kasa profilleri kesit yapıları ve et kalınlığı ile üzerine aldığı yükleri taşıyacak şekilde olmalıdır. Kesit kalınlığı en az 2 mm. olmalıdır. Kasa profilleri yalıtımlı ve yalıtımsız olarak iki gruba ayrılır.

Linea Rossa alüminyum doğrama sistemleri

İzmir Linea Rossa Alüminyum Pencere Kanat Profilleri

Alüminyum pencere ve kapı kanat profilleri en az 2 mm. et kalınlığında olmalıdır. İç detay yapıları serilere göre farklılık gösterir. Yalıtımlı ve yalıtımsız kanat profilleri olarak seçilmelidir.

Linea Rossa Alüminyum Pencere Cam Çıtası Profilleri

Çıta camı yerinde sabitlemeye yarayan estetik tasarımlar taşıyan profillerdir. Çeşitli cam kalınlıklarına uyumlu çıtalar mevcuttur.

İzmir aluminyum fiyatları
linea rossa lr3100 kapı pencere izmir

 

Linea Rossa LR3100 İzmir

İzmir alüminyum kapıları

linea rossa lr3500 sürme doğrama izmir

Linea Rossa doğrama

Aydın Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Denizli Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Muğla Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Marmaris Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Bodrum Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Dikili Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Didim Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Datça Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Dalaman Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Kütahya Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Uşak Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Eskişehir Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Isparta Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Antalya Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Burdur Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Gaziantep Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Bursa Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Çanakkale Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Ayvalık Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Diyarbakır Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa, Afyon Hazır Doğrama Demonte Linea Rossa,

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir
izmir ofis bölme

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir cam balkon sistemleri