Loading

wait a moment

İzmir Wins Pvc Doğrama

İzmir Wins Pvc Doğrama Sistemleri | İzmir | Plastik Kapı Pencere

Zencambalkon, müşterilerinin pvc kapı pencere İzmir ihtiyaçlarına yeni nesil doğrama sistemleri ile cevap vermektedir. Plastik kapı pencere sistemleri konut inşaatlarının vazgeçilmez ürünü olmayı sürdürmektedir. Alüminyum ile rekabeti devam etmektedir. İzmir Wins pvc doğrama sistemleri bir çok özellikleri ile sektörde aranılan pencere olmaya kendinden emin olarak winsadımlar ile ilerlemektedir. Zen tecrübesi ile İzmir Wins Pvc  Doğrama Sistemleri kendine güvenen teknik yapısı ile taleplerinize cevap veriyor. Bazı yeniliklerimiz;

1- Kendinden contalı sürme winsadaptör profili.

2- Beyaz doğrama fiyatına gri ve krem renk farkını yaşayın.

3- Empıre Pencere ile 4 mm et kalınlığı profillerin sağlamlığının rahatlığını yaşayın.

İzmir Wins pvc doğrama serileri

Plastik kapı pencere işlerinize Wins pvc ile farklı seriler ile doğru pencere, doğru fiyat ve ödeme koşulları ile çözümler oluşturuyoruz.

İzmir Wins Pvc Doğrama Açılır Sistemleri

Plastik kapı pencere kullanım şekillerine göre adlandırılır. Açılır pencere, kanatlı pencere ve pencere – kapı gibi. Açılır sistemler tek açılım ve çift açılım olarak kullanılır. Kapı açılım seçenekleri tek açılım ve çift açılım aksesuarlı kapı tercih edebilirsiniz. Aksesuarlar yerli marka olarak Kale pvc doğrama aksesuarları ve Vorne plastik doğrama aksesuarları sayabiliriz. İthal aksesuar grubunda ise Roto ve Aubi markaları ön plana çıkmaktadır.

İzmir Wins pvc doğrama firması

Bir pencereyi oluşturan unsurlara göz atacak olursak;

İzmir Wins Pvc Doğrama Pencere profilleri

Pvc ham madde ile üretilen sağlığa zararı olmayan sertifikalı(uluslararası belgeler) pencere profilleri bazı özelliklere göre sınıflandırılmalıdır. İçeriğine konulan Kalsit oranı %10’u geçmemelidir. Kalsit oranı arttıkça pencere profili dayanıklılığı değer kaybeder. İzmir Wins pvc doğrama profilleri düşük kalsid oranı ile ön sıralarda yer almaktadır. Üretim aşamasında kullanılan hurda pvc kaliteye etki eder. Ayrıca makinalar da profil çekilirken üretim hataları da etkilidir.

İzmir Wins pvc doğrama serileri

İzmir Wins Pvc Doğrama Destek sacı

İzmir pvc doğrama destek saçı fiyatları

Pvc pencere profillerinin içerisine galvanizli saç konulmaktadır. Paslanmaz galvaniz profilleri 30 cm aralıklar ile plastik doğrama profillerine vida ile sabitlenmelidir. Destek saçı et kalınlığı en önemli konuların başında gelir. Günümüzde fiyat kaygıları ile 0,8 mm kalınlığa kadar pvc destek saçı kullanıldığı görülmektedir. Pencere ve kapının iskelet sistemini destekleyen sacın kalınlığı kasa profillerinde minimum 1,2 mm olmalıdır. Pencere kanat profilleri destek saçı minumum 1,5 mm olmalı. Pvc Kapı kanat profilleri destek saçı ise 1,8 mm ile minumum değer olamalıdır.

İzmir Wins pvc doğrama seçenekleri

İzmir Wins Pvc Doğrama Plastik Kapı Pencere Aksesuarlar

Pvc doğramalar ile kullanıcının bir araya geldiği ana nokta kapı pencere aksesuarları olduğunu görüyoruz. Bir pencerede en çok kullanılan ve arıza çıkarabilen nokta aksesuarlardır. Yanlış kullanım veya üretim hatasından dolayı arızalar oluşabilmektedir. Pencere menteşe çeşitleri kullanım rahatlığına yardımcı olur. İspanyoletler ve kilit sistemleri kaliteli malzeme olmalıdır.

İzmir pvc doğrama aksesuar markaları

Yerli Kapı Pencere Aksesuar Markaları

1- Kale pvc kapı pencere aksesuarları

2- Vorne plastik doğrama aksesuarları

3- Endo pencere aksesuarları

İzmir Wins pvc doğrama firması

İthal Pvc Doğrama Aksesuarları

1- Roto Pvc kapı pencere aksesuarları

2- Aubi Pvc kapı pencere aksesuarları

3- G-U Alman plastik doğrama aksesuarları

İzmir Wins plastik kapı pencere

İzmir Isıcam Cam ürünleri (Klasik ve Konfor ısıcam)

Konutların ihtiyacı olan en önemli unsur ısıcam çeşitleridir. Cam yalıtım değeri ile enerji faturalarına sağladığı olumlu katkı ile üzerinde düşünülmesi gereken noktaların başında gelir. İçerideki ve dışarıdaki hava sıcaklık farklarını transfer etmeyen özellikte camlar kullanılmalıdır. Cam montajı esnasında cam takozu ayarlı takoz kullanılmalıdır. ısıcamı oluşturan malzemeler, silikaj tozu(nem alıcı), ısıcam çıtası, macun ve camdır. Özellikli camlar;

a- Konfor ısıcam : Gün ışığını tam alır ancak güneşin yakıcı etkilerini engeller. Kışında soğuk havalarda fayda sağlar. Şişecam patentli kofor cam İzmir wins pvc doğrama işlerinde özellikli cam olarak kullanılır. 10 yıl garanti kapsamanıdadır.

Konfor cam İzmir

b- Sinerji ısıcam : Sinerji cam soğuk bölgelerin camıdır. İzmir’de kullanılmaz. Şişecam patentli camdır. 10 yıl garantilidir.

c- Klasik ısıcam : Klasik ısıcam genelde kullanılır. Şişecam patentlidir. 10 yıl garantilidir.

d- Çiftcam (merdiven altı üretim) : Normal camlar ile üretilir. 10 yıl garantilidir.

izmir Wins pvc doğrama kış bahçesi

İzmir Wins Pvc Doğrama Kapı Pencere İmalat ve Montaj Yardımcı Ürünler

1- İzmir Pvc Doğrama İzolasyon

İzolasyon ülkemizde ihmal edilen üzerinde gerektiği kadar durulmayan bir işlemdir. Oysa su alma, toz ve ses geçirme olaylarına karşı önemlidir. Yalıtıma sağladığı katkı azımsanmamalıdır. Kaliteli mastik, silikonize mastik, silikon ve NP1 ile doğrama etrafları iyice kapatılmalıdır.

Silikon mastik İzmir

2- Mermer (gerekiyor ise)

Değiştirme işlerinde mermer kullanılır. Ancak Avrupa ülkelerinde mermer iki ayrı parça konularak dış-iç yalıtımı sağlanmaktadır. 2 cm ve 3 cm’lik mermer kullanılır. Genelde beyaz ve bazende bej mermer seçilir.

İzmir Wins pvc doğrama firması

3- Sıva Tadilatı (gerekiyor ise)

Sök-tak ve değiştirme pencere işlerinde duvar kenarları tahribata uğramaktadır. Bu bozuk satıhların sıva ile düzeltilmesi son derece önemlidir.

4- Sineklik Sistemleri

Sineklik günümüzde mutlaka kullanılmalıdır. Alüminyum profil ve sineklik tülü aksesuarlar ile bir araya getirilir.

İzmir Wins pvc doğrama Pencere sineklikleri:

a- Portatif sineklik

b- İçe açılır kasalı sineklik

c- Pliseli sineklik

d- Stor sineklik

İzmir Wins panjurlu pencere

İzmir Wins pvc doğrama Kapı sineklikleri:

a- İçe açılır kasalı kapı sinekliği

b- Dışa açılır sineklik

c- Plisli kapı sinekliği

d- Stor sineklik

İzmir Wins pvc doğrama Sürgülü sineklikleri:

a- Aykim sürme sineklik

b- Pliseli sineklik

İzmir wins pvc pergola bayi

İzmir Wins Empıre Seri Pencere

Empıre seri imparatorluk anlamında geniş alan kaplayan kasa profili ile standartlara meydan okuyan pvc doğrama serisi. Tam yalıtım, dayanıklılık ve estetik bir arada pencere – kapı sistemleri. 4 mm et kalınlığı ile meydan okuyor. 5 odacıklı iç yapısı gücüne güç katar. TPV sistem kendinden contalı (gri -siyah renklerde). Cam Uygulama seçenekleri: 4-6-20-24-28-30-40 mm olarak mümkün dür.Çift yüz laminasyon renk kaplama veya tek yüz kaplama ile İzmir renkli pvc doğrama seçenekleri. 120 mm(12 cm) kasa genişliği ile Hollanda serisi. Avrupa standartlarında pencere. Rekabetçi, sağlam ve güçlü yapısı ile projelerinizin çözüm ortağı İzmir Wins Empıre seri doğrama…

İzmir Wins pvc doğrama Empıre sistemleri

Pvc doğrama sektöründe yenilik!!! Beyaz fiyatına gri ve krem doğrama seçeneği…

İzmir Wins pvc doğrama firması
İzmir Wins pvc doğrama Empıre

İzmir Wins Platinum 7003 Seri

İşte ülke standartlara farklı anlayış getiren ve 2,6 mm et kalınlığı ile çizgiyi yukarı taşıyan izmir Wins Platinum 7003 serisi. 3 odacıklı yapısı ile daha fazla destek saçı kullanabilme imkanı. Cam Uygulama seçenekleri: 4-6-20-24-28-30-40 mm olarak mümkün dür. TPV gri ve siyah kendinden contalı profiller ile üretim kolaylığı. Beyazın gerçek tonu ile tanışın, wins beyazı… Beyaz fiyatına Gri ve Krem renk pvc doğrama imkanı aynı fiyatlar ile. Çift yüz renkli laminasyon kaplama ve tek yüz kaplama imkanı. 70 mm taban oturma alanı standart. Yerli ve ithal aksesuarlar ile uyumlu kanat yapısı. Paranızın tamda karşılığı İzmir Wins Pvc doğrama kapı pencere.

İzmir Wins pvc doğrama Platinum 7003 seri
İzmir Wins Pvc doğrama Platinum 7003

İzmir Wins Platinum 7005 Seri

3 mm yetmez 3,2 mm et kalınlığı olsun istedik. Pencereleriniz takıldığında Wins sağlamlığını hissedin istedik. 5 odacıklı iç tasarımı ile soğuğa yol vermesin istedik. Avrupa standartlarını zorlamak istedik. Aradığınızı aradık ve Wins Platinum 7005 serisini ürettik. Pencerenin gerçek adı Wins Platinum olsun istedik. Cam Uygulama seçenekleri: 4-6-20-24-28-30-40 mm olarak mümkün dür. Konfor cam ve sinerji camın güçlü ortağı Wins Platinum 7005 seri kapı-pencereler.

İzmir Wins pvc doğrama 7005 Platinum

İzmir Wins Pvc Doğrama Sürgülü (Sürme) Kapı Pencere Sistemleri

İzmir ve ilçeleri Akdeniz mimari yapısı ve kültürü etkisi ile Sürgülü doğrama seçeneğini yoğun kullanmaktadır. Sürgü ferah görünüşü ve alan kaybı yaratmayan sistemi ile tercih sebebidir. İki kanat sürme, sabit sürme ve 4 kanatlı sürme doğrama seçenekleri ile her zaman kapı pencere ihtiyaçlarını cevaplandırır. Sürme aksesuar sistemi rulman tekerlekler ile çalışır. Beyaz sürme doğrama fiyatına gri sürme ve krem sürme sahibi olabilirsiniz. 70 mm taban oturma alanı ile mükemmel çözüm. Wins Klasik sürme ve Wins hebeschiebe kaldır sür ile çözüm fırsatları.

İzmir Wins Pvc doğrama

İzmir Wins Pvc Doğrama Klasik Sürme Kapı Pencere

Contalı adaptör profili ile tam yalıtım, tam izolasyon… 70 mm taban oturma alanı ile mükemmel çözüm. Cam Uygulama standartları: 4-20-24-30 mm. TPV kendinden contalı profiller. Sorunsuz kullanım rahatlığı ile önerebileceğimiz kapı pencere sürgü sistemidir. Sürgü sineklik ve cam içi karolaj uygulamaları rahatlıkla yapılabilir.

İzmir Wins Pvc doğrama klasik sürme seri

İzmir Wins Pvc Doğrama Hebeschiebe Kaldır-Sür Kapı

Hebeschiebe doğrama sorun yaratan büyük açıklıkları rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Özel ithal aksesuar sistemi ile konfor ve estetik görüntü. Frenleme mekanizması istediğiniz mesafede durdurma imkanı. Bir parmak dokunuşu ile dahi çalıştırabilme kolaylığı. Ayrıca Wins farkı Beyaz fiyatına renkli doğrama sahibi olabilmenizdir.

İzmir Wins pvc doğrama firması
İzmir Wins hebeschiebe doğrama

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

 

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

İzmir ofis bölme iletişim