Loading

wait a moment

İzmir Alüminyum Kapı Pencere

İzmir Alüminyum | Doğrama | Fiyatları

Bu sayafa da alüminyum sistemleri ile alakalı sorunlara yer vereceğiz. Isı yalıtımlı sistemleri beraberinde bir çok sorunu ortaya çıkarmıştır. Kullandığımız markalar olarak, Linea Rossa pencere sistemleri işliyoruz. Hedef kalitenin ürünleri İzmir Alüminyum ürünlerimizde… Zencambalkon, doğrama, panjur, krom küpeşte, kış bahçesi ve giydirme cephe sistemlerinin başarılı bir uygulayıcı firmasıdır. Isı yalıtımlı  doğrama sistemlerinde çözüm aradığımız zaman Asaş Rescara ve Linea Rossa kapı pencere ürünlerini önerebiliriz.

Asaş doğrama izmir

 Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Son yıllarda alüminyum sektörü büyük gelişmeler kaydetmiştir. Modern ve estetik doğrama modelleri mimari projelerin vazgeçilmezi durumundadır. Enerji maliyetlerinin yüksekliği yalıtımlı kapı-pencere ürünlerini zorunlu kılmıştır. Doğramalarda kullanılan camlar, konfor cam ve sinerji cam olarak yalıtım değerlerine katkı yapmaktadır. İthal ve yerli pencere aksesuarları çok başarılıdır. Roto aksesuar işlerimizde kullandığımız markadır. Cam seçeneklerini Şişecam patentli camlar ile değerlendiriyoruz. Montaj esnasında yalıtım bandını dört yana döşeyerek, taban soğukluğunu engelliyoruz. Kullandığımız ısı yalıtımlı markalarına kısaca göz atacak olursak;

izmir alüminyum pencere
izmir alüminyum pencere fiyatları

 Asaş Rescara Alüminyum Doğrama

Asaş Rescara, ekonomik ve üst segment doğrama modelleri ile tercih sebebidir. Roto aksesuar kullanılır. Kullandığımız seriler,

izmir alminyum bölme ofis sistemleri

Asaş Rescara Sürme Seriler

RST 116 Asaş Rescara serisi, sürme sistemidir. RS 83 yalıtımsız sürme Asaş Rescara serisi, sürme sistemidir. RST 58 ekonomik yalıtımlı sürme seri. RST 83 sürme yalıtımlı lux sürme seri doğrama. Sineklikli kasa kendinden kasa sistemleri ile mükemmel öneriler sunmaktadır.

Karolajlı cam alüminyum kapı pencere izmir

 Asaş Rescara Açılır Sistemler

RWT 55 yalıtımlı 5,5 cm taban oturma genişliği. RWT 64 yalıtımlı lux seri. Asaş Rescara doğrama ürünlerimiz için ASAŞ RESCARA kelimesine tıklayınız. Ral renkleri ve ahşap desenli pencere seçenekleri ile projelerinizin çözüm ortağı Asaş… Isıcam sistemleri alüminyum sistemleri ile uyumlu cam seçenekleri sunmaktadır. Isıcam sistemleri için TIKLAYINIZ.

İzmir Linea Rossa alüminyum
izmir alminyum bölme ofis sistemleri

ALüminyum inşaat sektöründe bir çok alanda kullanılır.

  1. Alüminyum Kapı pencere sistemlerin
  2. Vitrin mağaza doğrama ve çerçeveleri
  3. Cam balkon imalatlarında
  4. Cephe giydirme sistemleri
  5. Mobilya sektörü
  6. Kompozit levha ile yüzey kaplama
  7. Korkuluk küpeşte imalatı
  8. Kış bahçesi uygulamaları

Kış bahçesi ilginizi çekiyor ise TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

 

 

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

 

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

İzmir ofis bölme iletişim