İzmir Asaş Rescara Alüminyum

İzmir Asaş Rescara | Alüminyum Doğrama | Üretici

0 551 655 25 04 ücretsiz keşif hattımız. Asaş ülkemizin uluslararası gurur kaynağı olan bir firmamız dır. İzmir Asaş Rescara Alüminyum ürünleri, düşük maliyetler ile kaliteyi bir araya getirmiştir. Firmamız Asaş ürünlerini müşterilerine güvenle öneriyor. Kapı pencere sistemleri, vitrin doğramaları, ofis bölme ve giydirme cephe işlerimizde güvenle kullandığımız malzemeler Asaş alüminyum.

İzmir Asaş Rescara RST 116 seri
İzmir Asaş Rescara RST 116 seri doğrama

İzmir Asaş Rescara Alüminyum Doğrama Serileri

Projelerinize uygun ve değer katacak mimari alüminyum doğrama serileri ile hizmetinizdeyiz. Değer katıyor değer alıyoruz. Müşterilerimizle iş teslimi sonrası da ilişkilerimizi korumaya özen gösteriyoruz. Servis hizmeti sağlamaya özen gösteriyoruz. Fabrikamız cam balkon ve alüminyum ürünleri imalatı yapıyoruz.

Asaş Rescara atölye
Asaş Rescara atölye üretimi

İzmir Asaş Rescara RS58 Seri

Ekonomik sürme, yalıtımsız ve zarif hatları ile modern doğrama. 58 mm taban basma alanı ile ince çerçeve ile estetik görünüm…Ral renkleri ile renkli doğrama hayallerinize bir adım Rescara.

İzmir Asaş Rescara
İzmir Asaş Rescara doğrama

Büyük açıklıkların profili RS70… Asaş doğrama alüminyum kalitesi ile dükkan doğramaları, ara bölme ve vitrin doğramaları işlerinizde kullanılacak bir sürme sistemidir. Yerli ve ithal aksesuar kullanımı ile kalite standartlarını yükseltme imkanı.

İzmir Asaş RST116 Yalıtımlı Seri

Yalıtımlı sürme sistemi…Alüminyum doğramada bir ZİRVE.. Güçlü, Emin ve ne istediğinizi bilen bir kapı profili…Rescara RST116 villa inşaatlarının büyük çerçeve boşluklarının zirve doğraması. Güçlü, dayanıklı ve bir o kadarda sessiz…

İzmir Asaş Rescara RST 116 seri
İzmir Asaş Rescara RST 116 seri doğrama

İzmir Asaş Rescara Teta Yalıtımsız Seri

Narin ve estetik yapısı ile Teta Rescara küçük ölçülerin doğraması.

Alüminyum uzun ömürlü olması, istenilen renklerde boyanabilmesi ve kemerli üretilebilmesi gibi avantajları vardır. Bir çok yardımcı malzemeler ile sistemlerin ihtiyaçları tamamlanmıştır. Doğrama yerine takılmadan önce göz önünde bulundurulması gereken konular;

Asaş doğrama İzmir
Asaş doğrama atölyesi İzmir

Zemin terazisi (zemin mutlaka terazide olmalıdır)

Yan duvarların terazisi kontrol edilmelidir.

Sıva çatlakları var ise (duvar iç kenarlarında) uyarılmalıdır.

Yalıtım bandı dört bir yana döşenmeli dir.

İzmir balkon cam sistemleri için https://www.izmirkisbahcesi.com/cam-balkon-izmir/ kelimesine tıklayınız.

İzmir Asaş doğrama
İzmir Asaş doğrama sistemleri

Manisa Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Muğla Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Aydın Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Balıkesir Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Marmaris Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Bodrum Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Ayvalık Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Didim Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama, Kuşadası Asaş Rescara alüminyum kapı pencere doğrama.

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

izmir kış bahçesi telefon
izmir kış bahçesi telefon
TIKLA ARA - KEŞİF İSTE