Loading

wait a moment

İzmir Motorlu Hareketli Giyotin

İzmir Motorlu Hareketli Giyotin |Giyotin Sistemleri | Fiyatları

izmir motorlu hareketli giyotin küpeşte, mekanların, açık alana ihtiyacı olan işletmelerin, pergola altlarının kapatılmasında, teras etrafı bölmelerinde ve balkon kapatmalarında yeni ürün… Zen firması, hareketli küpeşte sistemlerinin toptan satışını ve perakende uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Elektrikli motor ile çalışan dikey kanatlar genellikle 3 eşit parçadan oluşur. En alttaki kanat sabit olup küpeşte görevi görür. Diğer iki kanat yukarıda aynı hizada toplanır. İstenilen Ral renklerine boyanabilen profil renkleri ile farklı tasarımlara uymaktadır.

İzmir Motorlu Hareketli Giyotin Toptan Motorlu Giyotin

Firmamız demonte toptan motorlu giyotin sistemlerini güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerine ulaştırmaktadır. Giyotin ölçüleri 7,25 M2’nin altında ise 7,25 M2’ye tamamlanır. Fiyatları belirleyen unsurlar;

1- Cam renkleri ve özellikleri: 4+4 lamine temperli, 4+4 lamine veya 8 mm temperli cam kullanılması fiyatları etkiler. Ayrıca cam renkleri de maliyeti değiştirir.

2- Motor markaları: Alman malı Becker, Fransız ürünü Somfy ve uzak doğu markası Mosel en yaygın kullanılan motor modelleridir. Motorların çalışma gücü taşıyabilecekleri ağırlıktan daha fazla yüklenirse sıkıntıya girmektedir. En doğrusu teknik olarak seçilecek motorun ağırlıktan bir üst kademe olmasıdır.

3- Çekme Sistemleri: Motor tambur borusuna dolanan ve kanatları yukarı doğru çeken aparatlar bir kaç seçenekte kullanılır.

 • Zincir Sistemi : En sağlam ve uzun ömürlü çalışma modelidir. Atma ve kopma gibi herhangi bir sorun yaşanmaz.
 • Kayış Sistemi : Kauçuk esaslı kayış ile kanatlar yukarı çekilir. Zamanla her iki tarafta bulanan çekme kayışları esneyip eşitliğini kaybedebilirler. Bu durum kanatların orantılı olarak yukarıya çekilmesine engel olur.
 • Halat ip sistemi : Halat ip bazen kopabilmekte ve sarılım sırasında sarım düzeni bozulmaktadır.

4- Alüminyum profil kalınlıkları: Kasa ve kanatlarda kullanılan alüminyum profil kalınlıkları 2 mm’den aşağı olmamalıdır.

izmir motorlu giyotin hareketli küpeşte

İzmir Hareketli Giyotin Küpeşte Uygulamaları

Uygulama sorunlarına göz atacak olursak;

1- Kanat genişlikleri 3,5 mt’den fazla olmamalıdır.

2- Giyotin yüksekliği 2,65 mt’yi aşmamalıdır.

3- Sistem çok dikkatlice terazide takılmalıdır.

4- Kanatlar bağlanırken çap ölçü olmadığına dikkat edilmelidir.

5- Taşıma kapasitesi düşük motor tercih edilmesi

6- Çekme halatı veya zincirin toplanması için gereken boşluktan küçük kutu kullanılması.

 

hazır motorlu giyotin izmir motorlu hareketli giyotin küpeşte, hizmetimiz perakende olarak İzmir ve ilçelerinde devam etmektedir.

Türkiye genelinde tüm illerimizde hizmet veriyoruz.

Manisa toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Balıkesir toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Uşak toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Kütahya toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Eskişehir toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Aydın toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Muğla toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Afyon toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Bilecik toptan demonte hareketli küpeşte giyotin, Çanakkale toptan demonte hareketli küpeşte giyotin.

Toptan Hareketli Küpeşte

Firmamız toptan hareketli küpeşte sektöründe Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Denizli, Burdur, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Antakya, Afyon, Uşak, Ankara, Konya, Karaman, Kütahya, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul, Yalova, İzmir, Düzce, Bilecik, Kırşehir, Kırıkkale, Amasya, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Sivas, Yozgat, Tokat, Çorum, Aksaray, Malatya, Kahramanmaraş, Urfa, Gaziantep, Diyarbakır.

Demonte Vizyon Elektrikli Giyotin

Özellikle iç mekanlar ve mağaza girişleri için tasarlanmış bu sistem iç mekanlarınıza ve mağazanıza zarif bir görünüm kazandırıp daha çekici bir hale getiriyor. Çok fazla bir enerji harcamadan sistemi kumanda ile  açıp kapatabilirsiniz. Altsabit panel korkuluk olarak kullanılabilinir.  Bu sistemi kullanarak alanlarınızı rüzgardan ve yağmurdan koruyabilirsiniz

 • Profil Sistemi
 • 8 mm ve 5+10,5+5 mm ısıcamlı profillerimiz mevcuttur.
 • Renk Seçimi
 • RAL 7016 ve ham profil stoklarımızda mevcuttur.
 • Sızdırmazlık ,
 • Yan dikme profillerimizde fırça fitil mevcuttur.
 • Bu sistem ofis, mağaza ve 1. kat kullanımları için idealdir.
 • Aksesuarlar
 • Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır
 • Az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz, emniyetli aksesuarlar ,
 • Somfy ve Becker maksimum 120 N luk motor sistemleri ile kullanılabilir.
 • Paneller kayış sistemi ile hareket etmektedir.
 • Kenar panel kapakları sisteme güzel bir bitim görüntüsü vermektedir.

İzmir toptan giyotin fiyatları için firmamızı arayabilir ihtiyacınıza uygun giyotin ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Başlangıç olarak

 

 

 

 

 

 

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

 

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

İzmir ofis bölme iletişim