Loading

wait a moment

İzmir Asaş Cam Balkon

İzmir Asaş Cam Balkon Firmaları | Fiyat

0 532 578 30 79 ücretsiz keşif hattımız. İzmir Asaş cam balkon ürünleri katlanır ve sürme camlama sistemleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Zen+ firması katlanır ve sürme cam balkon sistemlerinin imalat ve montajı işlerini sürdürmektedir. Prensibimiz sadece kaliteli ürünleri uygun fiyatlara müşterilerimize ulaştırmaktır. Asaş ülkemizin en büyük alüminyum firmasıdır. Camlama ürünleri de bu anlamda özel tasarım profillerden oluşur. Sürme ve katlanır sistemleri mevcuttur. İzmir ve ilçelerinde başarılı montajlar gerçekleştirmekteyiz. Zen her zaman değerli ürünlerin takipçisi ve uygulayıcısıdır.

asaş katlanır cam balkon izmir firması
asaş katlanır cam balkon izmir bayii
İzmir cam balkon

İzmir Asaş Cam Balkon Sistemleri

Farklı bir konsept, alüminyum malzeme üzerinde marka folyosu, arkasında ülkemizin ilk 500 sanayi kuruluşundan biri olan alüminyum fabrikasının gücü, tecrübesi ve ar-ge çalışmalarının gücü var. Sürekli yenilenen yapısı ile İzmir cam balkon taleplerine cevap vermekten son derece mutluyuz. İzmir Asaş cam balkon sistemlerinde, katlanır cam (8mm. ve ısıcamlı katlanır camlama) ve sürgülü camlama sistemleri olarak iki grup ürün mevcuttur. Patentli aksesuarları ile komple kalite anlayışının bir simgesidir. Cam balkon sistemlerinde güvenle sunduğumuz ürün camlama sistemleri

İzmir Asaş cam balkon
İzmir Asaş cam balkon

İzmir Asaş Katlanır Cam Balkon

8 mm ve 10 mm camlı olarak imal edilebilir. Temperli camlar güven vermektedir. Kasa alüminyum profilleri 4,5 cm genişliğe sahiptir. Cam balkon bütün ürünleri kalite ve dayanıklılık testlerinden geçmiş müşteri memnuniyeti göz önünde tutularak özenle hazırlanmıştır. Kalite ile paralel uygun fiyatlar tercih sebebidir. Size uygun gelecek ödeme koşulları ile kredi kartlarınıza taksit imkanı sunuyoruz.

asaş cam balkon izmir fiyatları
asaş cam balkon izmir fiyat

Katlanır cam montajı özenle ve terazi tam olarak alınmış olarak montaj yapılmalıdır. Sistem uzun yıllar arıza vermez. Camlama aksesuarlarını kendi bünyesinde geliştirmiş ve hepsi patentli ürünlerdir. Kilit sistemi hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı etkisi ile güvenliğinize önem verir. Alüminyum ham maddesi, asaş alüminyum güvencesini taşır. Camlama, Natural, beyaz, Ral renkleri ve Ahşap desenlerde camlama renkleri seçenekler arasındadır.

Asaş cam balkon İzmir
asaş camlama izmir

İzmir Asaş cam balkon, Damlalıklı kasa ve düz kasa seçenekleri vardır. Ayar profili ölçü kaçıklıklarında bize yardımcı olmaktadır. Müşterilerimiz için polikarbon sararmaz şeffaf cam contasını üretmiştir.

İzmir cam balkon

İzmir Asaş Sürgülü Cam Balkon

İzmir Asaş cam balkon, 8 mm ve 10 mm. cam kullanılarak sürmeli camlama üretebiliyoruz. Sürme camlama eşikli kasa ve eşiksiz kasa olarak seçilebilir. Kanatlar alt kasa ve üst kasa içerisinde ileri geri sürülerek çalışır. Bu sistemlerde bir kanat sabit kalmaktadır. Sürmeli cam balkon sağa kayar, sola kayar ve ortadan iki yana kayar sistemler olarak çalışır. sürgü sistemlerde fotosel zemin kilidi içten ve dıştan kilitleme sağlamaktadır. dışarıdan kilitleme istenmiyor ise sadece içeriden basma kilit (fişek sürgü) dediğimiz mekanizmaları kullanabiliyoruz. Ortadan iki yana açılan sistemlerde ortada iki cama cam cama kilit takılabilmektedir. Cam kenet profilleri iki şekilde takılmaktadır. Birinci şekilde sadece bir kanada takılır ve 1500’lük kıl fitil takılır. İkinci şekilde her iki kanada kenet profili takılır.

Sürmeli camlama, genellikle mekanlarda, teraslarda, ara bölmelerde ve pergola altlarında kullanılmaktadır. Yer kaybı istenmeyen durumlarda kurtarıcı sistem sürmeli camlamadır. Eşiksiz kasa üzerinden geçilirken ayak ve diğer şeyler takılmaz. Olası kazaların önüne geçer.  Asaş İçin Tıklayın

izmir asaş bayisi
izmir asaş cam balkon bayileri
İzmir cam balkon

Asaş katlanır ve sürgülü camlama hizmeti verdiğimiz bölgeler;

Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Foça, Aliağa, Bergama, Dikili, Kemalpaşa, Ulukent, Atakent, Ataşehir, Kent2, Evka3, Konak, Alsancak, Güzelyalı, Mithatpaşa, Karabağlar, Buca, Şirinyer, Gaziemir, Menderes, Özdere, Gümüldür, Ürkmez, Ödemiş, Tire, Seferihisar, Sığacık, Güzelbahçe, Yelki, Narlıdere, Balçova, Urla, Çeşmealtı, Zeytinalanı, Kalabak, Özbek, Çeşme, Alaçatı, Karaburun, Mordoğan, Balıklıova, Gülbahçe

 

Ofis Bölme Sistemleri

İzmir yükselen Kule inşaatları ve Plaza şantiyeleri ile ofis bölme talebini yoğunlaştırmaktadır. Firmamız İzmir cam ofis sistemlerinde özgün çözümler ile önerilerini teklif olarak hazırlamaktadır. Zenc+, ofis bölme sistemleri için BURAYA tıklayınız.

cam ofis bölme sistemleri izmir
ofis bölme sistemleri izmir

 

İzmir ofis bölme firması telefonu

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, güvenerek müşterilerimize sunabildiğimiz Asaş 8 mm katlanır camlama sistemleri…

cam balkon izmir renkleri

İletişim

İzmir ofis bölme iletişim